zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 28 czerwca 2016

Autor - Verghityax

Wybierz literę: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
autor: Verghityax (zobacz profil - Verghityax)

wieści: 3438

wywiady: (59)

- Accept (18.02.2011)
- Agnostic Front (23.08.2010)
- Amorphis (22.11.2009)
- Annihilator (21.06.2013)
- Apocalyptica (23.03.2014)
- Armagedon (4.02.2010)
- Atheist (9.08.2011)
- Blaze Bayley (9.03.2014)
- Black Label Society (19.04.2014)
- Borknagar (17.05.2016)
- John Corabi (26.02.2014)
- Dead Meadow (2.06.2016)
- Death Angel (29.11.2010)
- Decapitated (26.02.2010)
- Destruction (5.09.2010)
- Devin Townsend Project (26.05.2011)
- Paul Di Anno (2.01.2010)
- Dimmu Borgir (13.10.2010)
- Doro (1.01.2011)
- Evergrey (7.05.2010)
- Fear Factory (24.08.2012)
- Forbidden (10.01.2011)
- Marty Friedman (9.07.2013)
- Heathen (13.07.2010)
- Glenn Hughes (27.12.2009)
- Hypocrisy (9.03.2010)
- J. D. Overdrive (8.12.2013)
- J. D. Overdrive (20.10.2010)
- Katatonia (16.03.2010)
- Richie Kotzen (30.11.2009)
- Leash Eye (4.12.2011)
- Jon Lord (12.01.2014)
- Lostbone (1.07.2012)
- Megadeth (21.03.2011)
- Mekong Delta (7.06.2010)
- Monster Magnet (11.06.2011)
- Moonspell (21.06.2012)
- Musica Diablo (24.12.2010)
- Oomph! (14.09.2010)
- Over The Rainbow (31.05.2010)
- Overkill (17.09.2011)
- Tim "Ripper" Owens (1.05.2011)
- Pain (9.03.2010)
- Primal Fear (9.10.2011)
- Sabaton (19.09.2013)
- SBB (5.11.2010)
- Sepultura (24.12.2010)
- Slade (15.06.2010)
- Slayer (2.04.2011)
- Soilwork (31.08.2014)
- Soulfly (30.08.2010)
- Thin Lizzy (9.03.2011)
- Thy Disease (19.02.2010)
- Toto (12.02.2012)
- Tarja Turunen (17.12.2011)
- Twisted Sister (3.03.2011)
- Tygers Of Pan Tang (1.11.2009)
- Uriah Heep (24.12.2013)
- Winger (12.01.2010)

relacje z koncertów: (46)

- Samael, Furia, Bloodthirst, Kraków 26.11.2015 (17.12.2015)
- W.A.S.P., Shadowside, Kraków "Kwadrat" 4.12.2010 (7.12.2010)
- Primal Fear, Turbo, Tim "Ripper" Owens, Crimes of Passion ("Turbo Celebration"), Warszawa "Progresja" 18.09.2010 (26.09.2010)
- Tim "Ripper" Owens, Crimes of Passion, Krusher, Monstrum ("Krushfest 2010"), Jasło "MOSiR" 17.09.2010 (23.09.2010)
- "Ripfest 2010" (Ozzy Osbourne, Korn, Nazareth i inni), Krabcice "Amfiteatr" 28.08.2010 (4.09.2010)
- "Metal Hammer Festival 2010" (Korn, Opeth i inni), Katowice "Spodek" 27.08.2010 (2.09.2010)
- Sepultura, Wrocław "Alibi" 17.08.2010 (20.08.2010)
- Fear Factory, Toxic Bonkers, Kraków "Loch Ness" 10.08.2010 (13.08.2010)
- "Rock For People 2010", Hradec Kralove 4-6.07.2010 (22.07.2010)
- "Topfest 2010" - Megadeth, Cavalera Conspiracy, Skwor, Nove Mesto nad Vahom 2.07.2010 (11.07.2010)
- Venom, Kraków "Kwadrat" 23.06.2010 (26.06.2010)
- "Sonisphere Festival 2010" - Metallica, Slayer, Alice In Chains, Megadeth i inni, Milovice "Lotnisko Bozi Dar" 19.06.2010 (25.06.2010)
- "Sonisphere Festival 2010" - Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Behemoth, Warszawa "Lotnisko Bemowo" 16.06.2010 (17.06.2010)
- Soulfly, Kraków "Loch Ness" 12.06.2010 (14.06.2010)
- XIII Stoleti, Batalion d'Amour, Landscape of Souls, Zabrze "CK Wiatrak" 29.05.2010 (1.06.2010)
- Musica Diablo, Racibórz "Atmosfear" 28.05.2010 (31.05.2010)
- "Metalfest Open Air 2010", Dessau "Lotnisko" 13-15.05.2010 (22.05.2010)
- Evergrey, Post-Traumatic Stress Disorder, Edgend, Kraków "Loch Ness" 18.05.2010 (22.05.2010)
- Heathen, Ravenryde, Ingolstadt "Paradox" 12.05.2010 (18.05.2010)
- J. D. Overdrive, Rust, God's Favorite Drug, Katowice "2B3" 9.05.2010 (11.05.2010)
- Oomph!, Dark Gamballe, Praga "Exit Chmelnice" 25.04.2010 (28.04.2010)
- Over The Rainbow, Stari Psi, Zlin (Czechy) "Masters Of Rock Cafe" 16.04.2010 (18.04.2010)
- Katatonia, Swallow the Sun, Long Distance Calling, Kraków "Rotunda" 31.03.2010 (5.04.2010)
- Suicidal Tendencies, Warszawa "Stodoła" 30.03.2010 (5.04.2010)
- Agnostic Front, This Is Hell, Do Or Die, Call To Preserve, Wrocław "Alibi" 29.03.2010 (3.04.2010)
- Saxon, Big Ball, Lipsk "Hellraiser" 20.03.2010 (22.03.2010)
- Rammstein, Combichrist, Łódź "Hala Arena" 12.03.2010 (15.03.2010)
- Corruption, Carnal, Lostbone, J.D. Overdrive ("Bourbon River Re-Creation Tour 2010"), Katowice "Cogitatur" 11.03.2010 (14.03.2010)
- Death Denied, J. D. Overdrive, Death Lot Lizard, Katowice "Kultowa" 28.02.2010 (4.03.2010)
- Europe, Dying Passion, Memoria, Zlin "Masters Of Rock Cafe" 5.02.2010 (7.02.2010)
- Hypocrisy, Decapitated, Survivors Zero, Katowice "Mega Club" 26.01.2010 (28.01.2010)
- Virgin Snatch, Thy Disease, Armagedon, Nammoth, Heart Attack, Zabrze "CK Wiatrak" 23.01.2010 (25.01.2010)
- "Rokołajki" - Winger, Markonee, Totentanz, Carrion, Nutshell, Warszawa "Progresja" 6.12.2009 (9.12.2009)
- W.A.S.P., Kraków "Studio" 9.11.2009 (29.11.2009)
- Paul Di'Anno, Thunderbolt, Pathfinder, Zabrze "CK Wiatrak" 7.11.2009 (29.11.2009)
- Yes, Katowice "Spodek" 30.10.2009 (29.11.2009)
- Slade, Katowice "Spodek" 29.10.2009 (29.11.2009)
- Rammstein, Combichrist, Katowice "Spodek" 27.11.2009 (28.11.2009)
- Richie Kotzen, Robert Pieculewicz, Katowice "Mega Club" 22.11.2009 (24.11.2009)
- Glenn Hughes, Opole "Filharmonia" 18.10.2009 (8.11.2009)
- Hard Rocker Festival II, Katowice "Mega Club" 26.09.2009 (30.09.2009)
- "Masters of Rock 2009", Czechy, Vizovice 9-12.07.2009 (27.07.2009)
- Sepultura, Toxic Bonkers, Kraków "Loch Ness" 1.07.2009 (24.07.2009)
- "Noc Plna Hvezd", Czechy, Trzyniec 26-27.06.2009 (14.07.2009)
- "Sweden Rock Festival 2009", Szwecja, Solvesborg 3-6.06.2009 (5.07.2009)
- Down, Jack Daniels Overdrive, Kraków "Studio" 22.06.2009 (4.07.2009)

galerie zdjęć z koncertów: (1466)

- Morning Hookers, Ostrawa "Barrak" 22.06.2016 (24.06.2016)
- Kvelertak, Ostrawa "Barrak" 22.06.2016 (24.06.2016)
- Animations ("Metalfilia 2016"), Kraków "Rotunda" 12.06.2016 (15.06.2016)
- Jack Crusher ("Metalfilia 2016"), Kraków "Rotunda" 12.06.2016 (15.06.2016)
- Ennorath ("Metalfilia 2016"), Kraków "Rotunda" 12.06.2016 (14.06.2016)
- Wastage ("Metalfilia 2016"), Kraków "Rotunda" 12.06.2016 (14.06.2016)
- Saratan ("Metalfilia 2016"), Kraków "Rotunda" 12.06.2016 (14.06.2016)
- Thy Disease ("Metalfilia 2016"), Kraków "Rotunda" 12.06.2016 (13.06.2016)
- Sadist ("Metalfilia 2016"), Kraków "Rotunda" 12.06.2016 (13.06.2016)
- Taraban, Katowice "Pub Korba" 11.06.2016 (12.06.2016)
- Chassis ("Power Festival"), Łódź "Atlas Arena" 7.06.2016 (8.06.2016)
- Sixx:A.M. ("Power Festival"), Łódź "Atlas Arena" 7.06.2016 (8.06.2016)
- Megadeth ("Power Festival"), Łódź "Atlas Arena" 7.06.2016 (8.06.2016)
- Korn ("Power Festival"), Łódź "Atlas Arena" 7.06.2016 (8.06.2016)
- Formis, Chorzów "Leśniczówka" 4.06.2016 (5.06.2016)
- Headup, Kraków "Kwadrat" 1.06.2016 (2.06.2016)
- Gojira, Kraków "Kwadrat" 1.06.2016 (2.06.2016)
- Tester Gier, Kraków "Kwadrat" 30.05.2016 (31.05.2016)
- Terrordome, Kraków "Kwadrat" 30.05.2016 (31.05.2016)
- Suicidal Tendencies, Kraków "Kwadrat" 30.05.2016 (31.05.2016)
- Girugamesh, Kraków "Kwadrat" 24.05.2016 (25.05.2016)
- Bio-Cancer, Katowice "Mega Club" 20.05.2016 (21.05.2016)
- Origin, Katowice "Mega Club" 20.05.2016 (21.05.2016)
- Immolation, Katowice "Mega Club" 20.05.2016 (21.05.2016)
- Marduk, Katowice "Mega Club" 20.05.2016 (21.05.2016)
- Pendragon, Katowice "Teatr Śląski" 18.05.2016 (19.05.2016)
- Horrorscope, Chorzów "Leśniczówka" 6.05.2016 (10.05.2016)
- Gitarowy rekord Guinnessa, Wrocław "Rynek" 1.05.2016 (9.05.2016)
- Scott Henderson, Wrocław "Hala Stulecia" 1.05.2016 (8.05.2016)
- Dragonforce, Wrocław "Pergola" 1.05.2016 (8.05.2016)
- Guano Apes, Wrocław "Hala Stulecia" 1.05.2016 (8.05.2016)
- Status Quo, Wrocław "Pergola" 1.05.2016 (7.05.2016)
- Within Temptation, Wrocław "Hala Stulecia" 1.05.2016 (7.05.2016)
- Hard To Say, Pszów "Miejski Ośrodek Kultury" 29.04.2016 (5.05.2016)
- Rise Up, Pszów "Miejski Ośrodek Kultury" 29.04.2016 (5.05.2016)
- Decapitated, Pszów "Miejski Ośrodek Kultury" 29.04.2016 (5.05.2016)
- Hegemone, Kraków "Warsztat" 28.04.2016 (4.05.2016)
- Coffinfish, Kraków "Warsztat" 28.04.2016 (3.05.2016)
- Chelsea Grin, Kraków "Rotunda" 26.04.2016 (27.04.2016)
- Despised Icon, Kraków "Rotunda" 26.04.2016 (27.04.2016)
- Northlane, Kraków "Rotunda" 26.04.2016 (27.04.2016)
- Emmure, Kraków "Rotunda" 26.04.2016 (27.04.2016)
- Symbolical ("Night of Terror #26"), Katowice "Pub Korba" 22.04.2016 (23.04.2016)
- Laibach, Katowice "Mega Club" 20.04.2016 (23.04.2016)
- Selah Sue, Kraków "Studio" 19.04.2016 (22.04.2016)
- Diabolical, Kraków "Kwadrat" 17.04.2016 (21.04.2016)
- Kampfar, Kraków "Kwadrat" 17.04.2016 (21.04.2016)
- Borknagar, Kraków "Kwadrat" 17.04.2016 (19.04.2016)
- Anika Nilles, Sosnowiec "Muza" 16.04.2016 (17.04.2016)
- Death To All, Katowice "Mega Club" 9.04.2016 (10.04.2016)
- Amorphis, Wrocław "Alibi" 6.04.2016 (7.04.2016)
- Reno Vega, Katowice "Mega Club" 3.04.2016 (4.04.2016)
- Dog Eat Dog, Katowice "Mega Club" 3.04.2016 (4.04.2016)
- Srogo, Katowice "Mega Club" 1.04.2016 (3.04.2016)
- Saratan, Katowice "Mega Club" 1.04.2016 (3.04.2016)
- Kat & Roman Kostrzewski, Katowice "Mega Club" 1.04.2016 (2.04.2016)
- Heretique, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 26.03.2016 (28.03.2016)
- Stillborn, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 26.03.2016 (28.03.2016)
- Christ Agony, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 26.03.2016 (28.03.2016)
- Sliver, Gliwice "Czerwona Cegła" 25.03.2016 (28.03.2016)
- Heart Attack, Gliwice "Czerwona Cegła" 25.03.2016 (28.03.2016)
- Saratan, Wrocław "Ciemna Strona Miasta" 19.03.2016 (21.03.2016)
- Virgin Snatch, Wrocław "Ciemna Strona Miasta" 19.03.2016 (20.03.2016)
- Fleshworld, Kraków "Rotunda" 14.03.2016 (19.03.2016)
- Outre, Kraków "Rotunda" 14.03.2016 (19.03.2016)
- Oranssi Pazuzu, Kraków "Rotunda" 14.03.2016 (17.03.2016)
- Saratan, Sandomierz "Lapidarium" 11.03.2016 (16.03.2016)
- Virgin Snatch, Sandomierz "Lapidarium" 11.03.2016 (15.03.2016)
- Dead Lord, Kraków "Zaścianek" 5.03.2016 (9.03.2016)
- The Vintage Caravan, Kraków "Zaścianek" 5.03.2016 (9.03.2016)
- Year Of The Goat, Kraków "Rotunda" 29.02.2016 (8.03.2016)
- Draconian, Kraków "Rotunda" 29.02.2016 (8.03.2016)
- Omnium Gatherum, Kraków "Rotunda" 29.02.2016 (7.03.2016)
- Scorpions, Kraków "Kraków Arena" 4.03.2016 (5.03.2016)
- Setheist, Warszawa "Progresja Music Zone" 27.02.2016 (5.03.2016)
- Saratan, Warszawa "Progresja Music Zone" 27.02.2016 (29.02.2016)
- Kat & Roman Kostrzewski, Warszawa "Progresja Music Zone" 27.02.2016 (28.02.2016)
- Lody Kong, Katowice "Mega Club" 26.02.2016 (28.02.2016)
- Incite, Katowice "Mega Club" 26.02.2016 (28.02.2016)
- King Parrot, Katowice "Mega Club" 26.02.2016 (28.02.2016)
- Soulfly, Katowice "Mega Club" 26.02.2016 (26.02.2016)
- Brainstorm, Kraków "Kwadrat" 24.02.2016 (25.02.2016)
- Primal Fear, Kraków "Kwadrat" 24.02.2016 (25.02.2016)
- The Grand Astoria, Katowice "Pub Korba" 20.02.2016 (23.02.2016)
- Newbreed, Tychy "Underground Pub" 19.02.2016 (20.02.2016)
- Burn Your Garden, Tychy "Underground Pub" 19.02.2016 (20.02.2016)
- Symphonica, Katowice "Międzynarodowe Centrum Kongresowe" 13.02.2016 (15.02.2016)
- Battle Beast, Kraków "Kwadrat" 11.02.2016 (14.02.2016)
- Powerwolf, Kraków "Kwadrat" 11.02.2016 (12.02.2016)
- Inquisition, Praga "MeetFactory" 4.02.2016 (7.02.2016)
- Entombed A.D., Praga "MeetFactory" 4.02.2016 (7.02.2016)
- Abbath, Praga "MeetFactory" 4.02.2016 (7.02.2016)
- Behemoth, Praga "MeetFactory" 4.02.2016 (6.02.2016)
- Therion, Kraków "Kwadrat" 29.01.2016 (30.01.2016)
- Totem, Kraków "Fabryka" 20.12.2015 (23.12.2015)
- Frontside, Kraków "Fabryka" 20.12.2015 (22.12.2015)
- Decapitated, Kraków "Fabryka" 20.12.2015 (21.12.2015)
- Burn Your Garden, Cieszyn "Anielski Młyn" 19.12.2015 (20.12.2015)
- Decapitated, Katowice "Mega Club" 19.12.2015 (20.12.2015)
- Sarang, Kraków "Fabryka" 17.12.2015 (18.12.2015)
- Luxtorpeda, Kraków "Fabryka" 17.12.2015 (18.12.2015)
- Metsatoll, Kraków "Fabryka" 16.12.2015 (18.12.2015)
- Heidevolk, Kraków "Fabryka" 16.12.2015 (18.12.2015)
- Arkona, Kraków "Fabryka" 16.12.2015 (18.12.2015)
- Satan's Satyrs, Kraków "Fabryka" 13.12.2015 (14.12.2015)
- Horisont, Kraków "Fabryka" 13.12.2015 (14.12.2015)
- The Shrine, Kraków "Fabryka" 13.12.2015 (14.12.2015)
- Kadavar, Kraków "Fabryka" 13.12.2015 (14.12.2015)
- Sarang, Sosnowiec "2 Doors" 12.12.2015 (13.12.2015)
- J. D. Overdrive, Sosnowiec "2 Doors" 12.12.2015 (13.12.2015)
- Amorphis, Praga "Tip Sport Arena" 7.12.2015 (10.12.2015)
- Arch Enemy, Praga "Tip Sport Arena" 7.12.2015 (9.12.2015)
- Nightwish, Praga "Tip Sport Arena" 7.12.2015 (8.12.2015)
- Veil Of Maya, Kraków "Fabryka" 4.12.2015 (6.12.2015)
- Periphery, Kraków "Fabryka" 4.12.2015 (6.12.2015)
- Bloodthirst, Kraków "Fabryka" 26.11.2015 (28.11.2015)
- Furia, Kraków "Fabryka" 26.11.2015 (28.11.2015)
- Samael, Kraków "Fabryka" 26.11.2015 (27.11.2015)
- Searching For Calm, Kraków "Zaścianek" 21.11.2015 (27.11.2015)
- Torche, Kraków "Zaścianek" 21.11.2015 (27.11.2015)
- Steve Gadd Band, Katowice "Filharmonia Śląska" 15.11.2015 (27.11.2015)
- Moanaa, Kraków "Zaścianek" 14.11.2015 (25.11.2015)
- Mord'A'Stigmata, Kraków "Zaścianek" 14.11.2015 (23.11.2015)
- Blaze of Perdition, Kraków "Zaścianek" 14.11.2015 (22.11.2015)
- Seven on Seven, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 13.11.2015 (20.11.2015)
- Lostbone, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 13.11.2015 (20.11.2015)
- Moanaa, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 12.11.2015 (19.11.2015)
- Mord'A'Stigmata, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 12.11.2015 (18.11.2015)
- Blaze of Perdition, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 12.11.2015 (14.11.2015)
- Antigama, Katowice "Pub Korba" 8.11.2015 (9.11.2015)
- Major Kong, Kraków "Fabryka" 3.11.2015 (5.11.2015)
- Bask, Kraków "Fabryka" 3.11.2015 (4.11.2015)
- High On Fire, Kraków "Fabryka" 3.11.2015 (4.11.2015)
- Jack Dalton, Kraków "Fabryka" 1.11.2015 (4.11.2015)
- Caligula's Horse, Kraków "Fabryka" 1.11.2015 (4.11.2015)
- Shining, Kraków "Fabryka" 1.11.2015 (3.11.2015)
- Scar Symmetry, Kraków "Hala Wisły" 31.10.2015 (2.11.2015)
- Eluveitie, Kraków "Hala Wisły" 31.10.2015 (2.11.2015)
- Epica, Kraków "Hala Wisły" 31.10.2015 (1.11.2015)
- Closterkeller, Katowice "Mega Club" 30.10.2015 (1.11.2015)
- Dirge, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 28.10.2015 (1.11.2015)
- Deep Purple, Ostrawa "CEZ Arena" 27.10.2015 (31.10.2015)
- Dagoba, Kraków "Fabryka" 28.10.2015 (30.10.2015)
- Moonspell, Kraków "Fabryka" 28.10.2015 (29.10.2015)
- Sylosis, Kraków "Fabryka" 26.10.2015 (29.10.2015)
- Children Of Bodom, Kraków "Fabryka" 26.10.2015 (28.10.2015)
- CETI, Łódź "Atlas Arena" 25.10.2015 (27.10.2015)
- Deep Purple, Łódź "Atlas Arena" 25.10.2015 (27.10.2015)
- Lucifer, Ostrawa "Barrak" 24.10.2015 (25.10.2015)
- Paradise Lost, Ostrawa "Barrak" 24.10.2015 (25.10.2015)
- Harlott, Kraków "Fabryka" 23.10.2015 (25.10.2015)
- Annihilator, Kraków "Fabryka" 23.10.2015 (24.10.2015)
- Morthus, Katowice "Mega Club" 18.10.2015 (21.10.2015)
- Outre, Katowice "Mega Club" 18.10.2015 (20.10.2015)
- Infernal War, Katowice "Mega Club" 18.10.2015 (19.10.2015)
- Hellhaven, Kraków "Rotunda" 17.10.2015 (18.10.2015)
- Antimatter, Kraków "Rotunda" 17.10.2015 (18.10.2015)
- Dan Patlansky, Trzyniec "Werk Arena" 16.10.2015 (17.10.2015)
- Joe Satriani, Trzyniec "Werk Arena" 16.10.2015 (17.10.2015)
- Au-Dessus, Katowice "Pub Korba" 11.10.2015 (14.10.2015)
- Kinsky, Katowice "Pub Korba" 4.10.2015 (14.10.2015)
- August Burns Red, Kraków "Fabryka" 12.10.2015 (13.10.2015)
- Asking Alexandria, Kraków "Fabryka" 12.10.2015 (13.10.2015)
- Gloryhammer, Kraków "Fabryka" 9.10.2015 (12.10.2015)
- Stratovarius, Kraków "Fabryka" 9.10.2015 (12.10.2015)
- Tracer, Kraków "Hala Wisły" 8.10.2015 (12.10.2015)
- Apocalyptica, Kraków "Hala Wisły" 8.10.2015 (11.10.2015)
- Coffinfish, Kraków "Rotunda" 3.10.2015 (11.10.2015)
- Sun Dance, Kraków "Rotunda" 3.10.2015 (11.10.2015)
- Somali Yacht Club, Kraków "Rotunda" 3.10.2015 (11.10.2015)
- J. D. Overdrive, Kraków "Rotunda" 3.10.2015 (11.10.2015)
- Sunnata, Kraków "Rotunda" 3.10.2015 (10.10.2015)
- Weedpecker, Kraków "Rotunda" 3.10.2015 (7.10.2015)
- The Grand Astoria, Kraków "Rotunda" 3.10.2015 (6.10.2015)
- Stoned Jesus, Kraków "Rotunda" 3.10.2015 (5.10.2015)
- Belzebong, Katowice "Pub Korba" 19.09.2015 (30.09.2015)
- J. D. Overdrive, Katowice "Pub Korba" 19.09.2015 (29.09.2015)
- Voidsmoker, Katowice "Pub Korba" 18.09.2015 (29.09.2015)
- Bitchcraft, Katowice "Pub Korba" 18.09.2015 (28.09.2015)
- Spoiwo, Katowice "Mega Club" 19.09.2015 (25.09.2015)
- God Is An Astronaut, Katowice "Mega Club" 19.09.2015 (25.09.2015)
- Morcheeba, Katowice "Strefa Kultury" 12.09.2015 (13.09.2015)
- Archive, Katowice "Strefa Kultury" 11.09.2015 (12.09.2015)
- Bloodtruth, Warszawa "Progresja Music Zone" 29.08.2015 (3.09.2015)
- Truth Corroded, Warszawa "Progresja Music Zone" 29.08.2015 (3.09.2015)
- Saratan, Warszawa "Progresja Music Zone" 29.08.2015 (2.09.2015)
- Suffocation, Warszawa "Progresja Music Zone" 29.08.2015 (2.09.2015)
- Nile, Warszawa "Progresja Music Zone" 29.08.2015 (1.09.2015)
- Vader, Warszawa "Progresja Music Zone" 29.08.2015 (1.09.2015)
- Marduk, Warszawa "Progresja Music Zone" 29.08.2015 (1.09.2015)
- "OFF Festival 2015", Katowice, 7-9.08.2015 (17.08.2015)
- Patti Smith ("OFF Festival 2015"), Katowice 9.08.2015 (16.08.2015)
- Arto Lindsay And Band ("OFF Festival 2015"), Katowice 9.08.2015 (16.08.2015)
- The Julie Ruin ("OFF Festival 2015"), Katowice 9.08.2015 (16.08.2015)
- Decapitated ("OFF Festival 2015"), Katowice 9.08.2015 (16.08.2015)
- Innercity Ensemble ("OFF Festival 2015"), Katowice 9.08.2015 (16.08.2015)
- Ukryte zalety systemu ("OFF Festival 2015"), Katowice 9.08.2015 (16.08.2015)
- Coals ("OFF Festival 2015"), Katowice 9.08.2015 (16.08.2015)
- Selvhenter ("OFF Festival 2015"), Katowice 8.08.2015 (16.08.2015)
- Xiu Xiu ("OFF Festival 2015"), Katowice 8.08.2015 (16.08.2015)
- The Dillinger Escape Plan ("OFF Festival 2015"), Katowice 8.08.2015 (16.08.2015)
- Sun Kil Moon ("OFF Festival 2015"), Katowice 8.08.2015 (16.08.2015)
- Ten Typ Mes ("OFF Festival 2015"), Katowice 8.08.2015 (16.08.2015)
- Susanne Sundfor ("OFF Festial 2015"), Katowice 7.08.2015 (13.08.2015)
- Ought ("OFF Festial 2015"), Katowice 7.08.2015 (13.08.2015)
- Songhoy Blues ("OFF Festial 2015"), Katowice 7.08.2015 (13.08.2015)
- Sunn O))) ("OFF Festial 2015"), Katowice 7.08.2015 (12.08.2015)
- "Ostrava v plamenech 2015", Ostrawa 1.08.2015 (6.08.2015)
- Gadget, Kraków "Fabryka" 3.08.2015 (5.08.2015)
- Nuclear Assault, Kraków "Fabryka" 3.08.2015 (5.08.2015)
- Sepultura, Kraków "Fabryka" 3.08.2015 (4.08.2015)
- Orphaned Land ("Ostrava v plamenech 2015"), Ostrawa 1.08.2015 (4.08.2015)
- Stratovarius ("Ostrava v plamenech 2015"), Ostrawa 1.08.2015 (2.08.2015)
- Pretty Maids ("Ostrava v plamenech 2015"), Ostrawa 1.08.2015 (2.08.2015)
- Citron ("Ostrava v plamenech 2015"), Ostrawa 1.08.2015 (2.08.2015)
- Offence, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 15.07.2015 (24.07.2015)
- Nervosa, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 15.07.2015 (24.07.2015)
- Hirax, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 15.07.2015 (23.07.2015)
- "Masters Of Rock 2015", Vizovice 9-12.07.2015 (22.07.2015)
- Gamma Ray ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 12.07.2015 (22.07.2015)
- Sonata Arctica ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 12.07.2015 (22.07.2015)
- Arkona ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 12.07.2015 (22.07.2015)
- Voodoo Circle ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 12.07.2015 (22.07.2015)
- Nightwish ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 12.07.2015 (19.07.2015)
- Blues Pills ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 11.07.2015 (19.07.2015)
- Powerwolf ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 11.07.2015 (19.07.2015)
- Gotthard ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 11.07.2015 (19.07.2015)
- Krokus ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 11.07.2015 (19.07.2015)
- Delain ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 11.07.2015 (19.07.2015)
- Legion Of The Damned ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 10.07.2015 (19.07.2015)
- Dog Eat Dog ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 10.07.2015 (19.07.2015)
- HammerFall ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 10.07.2015 (16.07.2015)
- Black Label Society ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 10.07.2015 (16.07.2015)
- U.D.O. ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 9.07.2015 (15.07.2015)
- Within Temptation ("Masters Of Rock 2015"), Vizovice 9.07.2015 (14.07.2015)
- Black Label Society, Wrocław "Pola Marsowe" 4.07.2015 (7.07.2015)
- J. D. Overdrive, Wrocław "Pola Marsowe" 4.07.2015 (7.07.2015)
- Saxon, Wrocław "Pola Marsowe" 4.07.2015 (6.07.2015)
- Evergrey, Katowice "Spodek" 27.06.2015 (29.06.2015)
- Tides From Nebula, Katowice "Spodek" 27.06.2015 (29.06.2015)
- Collage, Katowice "Spodek" 27.06.2015 (29.06.2015)
- Osada Vida, Katowice "Spodek" 27.06.2015 (29.06.2015)
- Riverside, Katowice "Spodek" 27.06.2015 (28.06.2015)
- Dream Theater, Katowice "Spodek" 27.06.2015 (28.06.2015)
- Judas Priest, Ostrawa "CEZ Arena" 25.06.2015 (26.06.2015)
- Toto, Wrocław "Hala "Orbita"" 23.06.2015 (24.06.2015)
- Blues Pills, Kraków "Fabryka" 16.06.2015 (18.06.2015)
- Spiders, Kraków "Fabryka" 16.06.2015 (18.06.2015)
- Ampacity, Kraków "Fabryka" 16.06.2015 (18.06.2015)
- Tuff Enuff, Chorzów "Leśniczówka" 11.06.2015 (14.06.2015)
- Gojira, Łódź "Atlas Arena" 9.06.2015 (11.06.2015)
- Hollywood Undead, Łódź "Atlas Arena" 9.06.2015 (11.06.2015)
- Slipknot, Łódź "Atlas Arena" 9.06.2015 (11.06.2015)
- Godsmack, Łódź "Atlas Arena" 9.06.2015 (11.06.2015)
- Dubioza Kolektiv, Kraków "Kraków Arena" 8.06.2015 (10.06.2015)
- Faith No More, Kraków "Kraków Arena" 8.06.2015 (9.06.2015)
- Testament, Kraków "Fabryka" 3.06.2015 (4.06.2015)
- Midge Ure, Kraków "Fabryka" 31.05.2015 (1.06.2015)
- Au-Dessus, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 30.05.2015 (1.06.2015)
- Vague Stories, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 30.05.2015 (1.06.2015)
- Reds'Cool, Kraków "Fabryka" 27.05.2015 (31.05.2015)
- Accept, Kraków "Fabryka" 27.05.2015 (30.05.2015)
- Coffinfish, Katowice "Pub Korba" 24.05.2015 (30.05.2015)
- Obscure Sphinx, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 23.05.2015 (30.05.2015)
- Butterfly Trajectory, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 23.05.2015 (30.05.2015)
- Spirit, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 23.05.2015 (30.05.2015)
- Def Leppard, Ostrawa "CEZ Arena" 22.05.2015 (27.05.2015)
- Obscure Sphinx, Kraków "Fabryka" 21.05.2015 (26.05.2015)
- Spirit, Kraków "Fabryka" 21.05.2015 (26.05.2015)
- Butterfly Trajectory, Kraków "Fabryka" 21.05.2015 (26.05.2015)
- Hudson Falcons, Kraków "Fabryka" 20.05.2015 (24.05.2015)
- Real McKenzies, Kraków "Fabryka" 20.05.2015 (24.05.2015)
- Pipes & Pints, Kraków "Fabryka" 20.05.2015 (24.05.2015)
- Minetaur, Katowice "Pub Korba" 16.05.2015 (23.05.2015)
- Spirit, Katowice "Prokultura" 15.05.2015 (21.05.2015)
- Obscure Sphinx, Katowice "Prokultura" 15.05.2015 (19.05.2015)
- Freedom Call, Kraków "Fabryka" 14.05.2015 (17.05.2015)
- Sonata Arctica, Kraków "Fabryka" 14.05.2015 (16.05.2015)
- Outre, Katowice "Prokultura" 9.05.2015 (16.05.2015)
- Russian Circles ("Asymmetry Festival 2015"), Wrocław "Firlej" 3.05.2015 (6.05.2015)
- Torche ("Asymmetry Festival 2015"), Wrocław "Firlej" 3.05.2015 (6.05.2015)
- The Ocean ("Asymmetry Festival 2015"), Wrocław "Firlej" 3.05.2015 (6.05.2015)
- Helms Alee ("Asymmetry Festival 2015"), Wrocław "Firlej" 3.05.2015 (6.05.2015)
- Sleeping Bear ("Asymmetry Festival 2015"), Wrocław "Firlej" 3.05.2015 (6.05.2015)
- King Dude ("Asymmetry Festival 2015"), Wrocław "Firlej" 2.05.2015 (6.05.2015)
- Zeni Geva ("Asymmetry Festival 2015"), Wrocław "Firlej" 2.05.2015 (6.05.2015)
- Black Pyramid ("Asymmetry Festival 2015"), Wrocław "Firlej" 2.05.2015 (5.05.2015)
- Lo-Pan ("Asymmetry Festival 2015"), Wrocław "Firlej" 2.05.2015 (5.05.2015)
- Palm Desert, Chorzów "Leśniczówka" 29.04.2015 (2.05.2015)
- The Stubs, Kraków "Fabryka" 27.04.2015 (29.04.2015)
- Red Fang, Kraków "Fabryka" 27.04.2015 (29.04.2015)
- Turbowolf, Kraków "Fabryka" 27.04.2015 (29.04.2015)
- War-Saw, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 18.04.2015 (29.04.2015)
- Thunderwar, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 18.04.2015 (28.04.2015)
- Decapitated, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 18.04.2015 (28.04.2015)
- J. D. Overdrive, Katowice "Katofonia" 17.04.2015 (26.04.2015)
- Death Denied, Katowice "Katofonia" 17.04.2015 (26.04.2015)
- Seven on Seven, Katowice "Katofonia" 17.04.2015 (26.04.2015)
- The Ruffes, Kraków "Fabryka" 23.04.2015 (25.04.2015)
- Dog Eat Dog, Kraków "Fabryka" 23.04.2015 (24.04.2015)
- Gallileous, Katowice "Pub Korba" 15.04.2015 (19.04.2015)
- Sautrus, Katowice "Pub Korba" 15.04.2015 (17.04.2015)
- Moanaa, Katowice "Pub Korba" 11.04.2015 (15.04.2015)
- Kehlvin, Katowice "Pub Korba" 11.04.2015 (15.04.2015)
- Fleshworld, Katowice "Pub Korba" 11.04.2015 (15.04.2015)
- Arena, Katowice "Kinoteatr Rialto" 9.04.2015 (10.04.2015)
- Amaranthe, Kraków "Fabryka" 8.04.2015 (10.04.2015)
- Engel, Kraków "Fabryka" 8.04.2015 (10.04.2015)
- Archive, Kraków "Łaźnia Nowa" 26.03.2015 (28.03.2015)
- Jordan Reyne, Kraków "Fabryka" 25.03.2015 (27.03.2015)
- Laibach, Kraków "Fabryka" 25.03.2015 (26.03.2015)
- Karnivool, Praga "Palac Akropolis" 18.03.2015 (21.03.2015)
- Monuments, Praga "Palac Akropolis" 18.03.2015 (21.03.2015)
- Sanctuary, Katowice "Mega Club" 14.03.2015 (16.03.2015)
- Suborned, Katowice "Mega Club" 14.03.2015 (16.03.2015)
- Overkill, Katowice "Mega Club" 14.03.2015 (15.03.2015)
- Abysmal Dawn, Kraków "Fabryka" 13.03.2015 (15.03.2015)
- Death To All, Kraków "Fabryka" 13.03.2015 (14.03.2015)
- Crobot, Kraków "Studio" 12.03.2015 (14.03.2015)
- Black Tusk, Kraków "Studio" 12.03.2015 (14.03.2015)
- Black Label Society, Kraków "Studio" 12.03.2015 (13.03.2015)
- Crowd, Kraków "Kwadrat" 6.03.2015 (10.03.2015)
- UFO, Kraków "Kwadrat" 6.03.2015 (7.03.2015)
- Jarboe, Kraków "Fabryka" 1.03.2015 (3.03.2015)
- Helen Money, Kraków "Fabryka" 1.03.2015 (3.03.2015)
- Crowbar, Kraków "Fabryka" 24.02.2015 (27.02.2015)
- Thaw, Kraków "Fabryka" 24.02.2015 (27.02.2015)
- Czerń, Kraków "Fabryka" 24.02.2015 (27.02.2015)
- Totem ("Covan Wake The Fuck Up"), Kraków "Fabryka" 22.02.2015 (26.02.2015)
- Disperse ("Covan Wake The Fuck Up"), Kraków "Fabryka" 22.02.2015 (26.02.2015)
- Frontside ("Covan Wake The Fuck Up"), Kraków "Fabryka" 22.02.2015 (24.02.2015)
- Virgin Snatch ("Covan Wake The Fuck Up"), Kraków "Fabryka" 22.02.2015 (24.02.2015)
- Sceptic ("Covan Wake The Fuck Up"), Kraków "Fabryka" 22.02.2015 (24.02.2015)
- Suicidal Angels, Kraków "Fabryka" 20.02.2015 (21.02.2015)
- Dr. Living Dead, Kraków "Fabryka" 20.02.2015 (21.02.2015)
- Mark Lanegan, Kraków "Fabryka" 19.02.2015 (21.02.2015)
- Duke Garwood, Kraków "Fabryka" 19.02.2015 (21.02.2015)
- Minetaur, Chorzów "Tigers Riders" 14.02.2015 (15.02.2015)
- Sun Dance, Chorzów "Tigers Riders" 14.02.2015 (15.02.2015)
- Spirit, Chorzów "Tigers Riders" 14.02.2015 (15.02.2015)
- J. D. Overdrive, Chorzów "Tigers Riders" 14.02.2015 (15.02.2015)
- The Stubs, Katowice "Inwersja" 30.01.2015 (31.01.2015)
- Deadpan Devil, Katowice "Katofonia" 29.01.2015 (31.01.2015)
- Bottlekopf, Katowice "Katofonia" 29.01.2015 (31.01.2015)
- Thy Disease, Katowice "Mega Club" 25.01.2015 (27.01.2015)
- Materia, Katowice "Mega Club" 25.01.2015 (27.01.2015)
- The Sixpounder, Katowice "Mega Club" 25.01.2015 (27.01.2015)
- Decapitated, Katowice "Mega Club" 25.01.2015 (26.01.2015)
- Materia, Kraków "Fabryka" 24.01.2015 (25.01.2015)
- The Sixpounder, Kraków "Fabryka" 24.01.2015 (25.01.2015)
- Decapitated, Kraków "Fabryka" 24.01.2015 (25.01.2015)
- Thy Disease, Kraków "Fabryka" 24.01.2015 (25.01.2015)
- Walls of Jericho, Ostrawa "Bonver Arena" 23.01.2015 (24.01.2015)
- Sick Of It All, Ostrawa "Bonver Arena" 23.01.2015 (24.01.2015)
- Ignite, Ostrawa "Bonver Arena" 23.01.2015 (24.01.2015)
- Sabaton, Kraków "Hala Wisły" 22.01.2015 (23.01.2015)
- Delain, Kraków "Hala Wisły" 22.01.2015 (23.01.2015)
- Battle Beast, Kraków "Hala Wisły" 22.01.2015 (23.01.2015)
- Frontside, Kraków "Hala Wisły" 22.01.2015 (23.01.2015)
- Ondskapt, Kraków "Fabryka" 21.01.2015 (23.01.2015)
- Inquisition, Kraków "Fabryka" 21.01.2015 (22.01.2015)
- Archgoat, Kraków "Fabryka" 21.01.2015 (22.01.2015)
- M-pire Of Evil, Kraków "Fabryka" 19.01.2015 (21.01.2015)
- Dust Bolt, Kraków "Fabryka" 19.01.2015 (21.01.2015)
- Obituary, Kraków "Fabryka" 19.01.2015 (20.01.2015)
- Unipolar Manic Depressive Psychosis, Chorzów "Leśniczówka" 10.01.2015 (12.01.2015)
- Clinica Muerte, Chorzów "Leśniczówka" 10.01.2015 (12.01.2015)
- Triptykon, Kraków "Fabryka" 21.12.2014 (23.12.2014)
- Bolzer, Kraków "Fabryka" 21.12.2014 (23.12.2014)
- Massemord, Kraków "Fabryka" 21.12.2014 (23.12.2014)
- Spirit, Kraków "Fabryka" 21.12.2014 (23.12.2014)
- Gallileous, Katowice "Pub Korba" 19.12.2014 (21.12.2014)
- Devil In The Name, Katowice "Pub Korba" 19.12.2014 (21.12.2014)
- Voidsmoker, Katowice "Pub Korba" 19.12.2014 (21.12.2014)
- Deicide, Katowice "Mega Club" 17.12.2014 (18.12.2014)
- Svart Crown, Katowice "Mega Club" 17.12.2014 (18.12.2014)
- Mono, Berlin "C-Club" 13.12.2014 (16.12.2014)
- EF, Berlin "C-Club" 13.12.2014 (16.12.2014)
- Kruger, Berlin "C-Club" 13.12.2014 (16.12.2014)
- The Shaking Sensations, Berlin "C-Club" 13.12.2014 (16.12.2014)
- Coffinfish, Kraków "Jazz Rock Cafe" 7.12.2014 (12.12.2014)
- Viscera///, Kraków "Jazz Rock Cafe" 7.12.2014 (10.12.2014)
- Fleshworld, Kraków "Jazz Rock Cafe" 7.12.2014 (9.12.2014)
- Aborted, Kraków "Fabryka" 30.11.2014 (2.12.2014)
- Origin, Kraków "Fabryka" 30.11.2014 (2.12.2014)
- Exhumed, Kraków "Fabryka" 30.11.2014 (2.12.2014)
- Arkona, Kraków "Fabryka" 27.11.2014 (29.11.2014)
- Eluveitie, Kraków "Fabryka" 27.11.2014 (29.11.2014)
- Mike Mangini, Katowice "Mega Club" 25.11.2014 (28.11.2014)
- Radosław Owczarz, Katowice "Mega Club" 25.11.2014 (28.11.2014)
- Tomasz Łosowski, Katowice "Mega Club" 25.11.2014 (28.11.2014)
- Azarath, Katowice "Mega Club" 23.11.2014 (25.11.2014)
- Morbid Angel, Katowice "Mega Club" 23.11.2014 (24.11.2014)
- Minetaur, Kraków "Mezcal Music Club" 21.11.2014 (22.11.2014)
- Spirit, Kraków "Mezcal Music Club" 21.11.2014 (22.11.2014)
- Revocation, Kraków "Fabryka" 16.11.2014 (18.11.2014)
- Aeon, Kraków "Fabryka" 16.11.2014 (18.11.2014)
- Cannibal Corpse, Kraków "Fabryka" 16.11.2014 (17.11.2014)
- Thy Worshiper, Katowice "Prokultura" 15.11.2014 (17.11.2014)
- Rogi, Katowice "Prokultura" 15.11.2014 (17.11.2014)
- Witchmaster, Katowice "Prokultura" 15.11.2014 (16.11.2014)
- Furia, Katowice "Prokultura" 15.11.2014 (16.11.2014)
- Triggerfinger, Kraków "Fabryka" 13.11.2014 (15.11.2014)
- Straight Jack Cat, Kraków "Fabryka" 13.11.2014 (15.11.2014)
- Crimson Blue, Katowice "Mega Club" 12.11.2014 (14.11.2014)
- As Night Falls, Katowice "Mega Club" 12.11.2014 (14.11.2014)
- Tarja Turunen, Katowice "Mega Club" 12.11.2014 (13.11.2014)
- The Sin Company, Bielsko-Biała "Rock Galeria" 9.11.2014 (11.11.2014)
- Tommy Say No, Bielsko-Biała "Rock Galeria" 9.11.2014 (11.11.2014)
- Tuff Enuff, Bielsko-Biała "Rock Galeria" 9.11.2014 (10.11.2014)
- Moaft, Kraków "Fabryka" 8.11.2014 (9.11.2014)
- Moanaa, Kraków "Fabryka" 8.11.2014 (9.11.2014)
- Blindead, Kraków "Fabryka" 8.11.2014 (9.11.2014)
- Orange Goblin, Kraków "Fabryka" 5.11.2014 (7.11.2014)
- Belzebong, Kraków "Fabryka" 5.11.2014 (7.11.2014)
- Saint Vitus, Kraków "Fabryka" 5.11.2014 (6.11.2014)
- Heart Attack, Kraków "Fabryka" 3.11.2014 (5.11.2014)
- Fates Warning, Kraków "Fabryka" 3.11.2014 (4.11.2014)
- Cuefx, Katowice "Mega Club" 31.10.2014 (1.11.2014)
- Tricky, Katowice "Mega Club" 31.10.2014 (1.11.2014)
- So Slow, Chorzów "Chorzowskie Centrum Kultury" 28.10.2014 (29.10.2014)
- Mother's Cake, Kraków "Studio" 26.10.2014 (28.10.2014)
- Anathema, Kraków "Studio" 26.10.2014 (27.10.2014)
- Thaw, Katowice "Pub Korba" 24.10.2014 (25.10.2014)
- Outre, Katowice "Pub Korba" 24.10.2014 (25.10.2014)
- Entropia, Katowice "Pub Korba" 24.10.2014 (25.10.2014)
- Deathstars, Kraków "Fabryka" 21.10.2014 (22.10.2014)
- Moanaa, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 19.10.2014 (20.10.2014)
- Fleshworld, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 19.10.2014 (20.10.2014)
- Entombed A.D., Kraków "Fabryka" 17.10.2014 (19.10.2014)
- Grave, Kraków "Fabryka" 17.10.2014 (19.10.2014)
- Pendragon, Katowice "Kinoteatr Rialto" 16.10.2014 (17.10.2014)
- Gary Chandler, Katowice "Kinoteatr Rialto" 16.10.2014 (17.10.2014)
- Entombed A.D., Ostrawa "Barrak" 15.10.2014 (16.10.2014)
- Grave, Ostrawa "Barrak" 15.10.2014 (16.10.2014)
- Implode, Ostrawa "Barrak" 15.10.2014 (16.10.2014)
- Vreid, Katowice "Mega Club" 12.10.2014 (13.10.2014)
- Posthum, Katowice "Mega Club" 12.10.2014 (13.10.2014)
- Square Moon, Katowice "Mega Club" 12.10.2014 (13.10.2014)
- Animals as Leaders, Kraków "Fabryka" 10.10.2014 (11.10.2014)
- Enter Shikari, Kraków "Kwadrat" 9.10.2014 (11.10.2014)
- Behemoth, Kraków "Fabryka" 9.10.2014 (11.10.2014)
- Tribulation, Kraków "Fabryka" 8.10.2014 (11.10.2014)
- Behemoth, Kraków "Fabryka" 8.10.2014 (9.10.2014)
- Tribulation, Katowice "Mega Club" 4.10.2014 (6.10.2014)
- Merkabah, Katowice "Mega Club" 4.10.2014 (6.10.2014)
- Mord'A'Stigmata, Katowice "Mega Club" 4.10.2014 (6.10.2014)
- Behemoth, Katowice "Mega Club" 4.10.2014 (5.10.2014)
- Sunnata, Ostrawa "Plan B Hardcore Cafe" 2.10.2014 (4.10.2014)
- Moaft, Ostrawa "Plan B Hardcore Cafe" 2.10.2014 (4.10.2014)
- Corruption, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 28.09.2014 (30.09.2014)
- Thermit, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 28.09.2014 (30.09.2014)
- Pigs In Tank, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 28.09.2014 (30.09.2014)
- Wovenwar, Kraków "Studio" 27.09.2014 (28.09.2014)
- In Flames, Kraków "Studio" 27.09.2014 (28.09.2014)
- Suffocate With Your Fame, Chorzów "Leśniczówka" 26.09.2014 (27.09.2014)
- Psychotic Violence, Chorzów "Leśniczówka" 26.09.2014 (27.09.2014)
- Alestorm, Kraków "Fabryka" 25.09.2014 (26.09.2014)
- Brainstorm, Kraków "Fabryka" 25.09.2014 (26.09.2014)
- I Am Giant, Kraków "Fabryka" 23.09.2014 (25.09.2014)
- CF98, Kraków "Fabryka" 23.09.2014 (25.09.2014)
- Vader, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 21.09.2014 (23.09.2014)
- Vesania, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 21.09.2014 (23.09.2014)
- Calm Hatchery, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 21.09.2014 (23.09.2014)
- Pallbearer, Wrocław "Firlej" 20.09.2014 (23.09.2014)
- Nonsun, Wrocław "Firlej" 20.09.2014 (23.09.2014)
- Yob, Wrocław "Firlej" 20.09.2014 (22.09.2014)
- Rob Coffinshaker, Kraków "Piękny Pies" 19.09.2014 (20.09.2014)
- Cryptopsy, Ostrawa "Barrak" 9.09.2014 (16.09.2014)
- Disgorge, Ostrawa "Barrak" 9.09.2014 (16.09.2014)
- Jungle Rot, Ostrawa "Barrak" 9.09.2014 (16.09.2014)
- Hollow Haze, Trzyniec "Werk Arena" 6.09.2014 (14.09.2014)
- Helmet, Kraków "Fabryka" 12.09.2014 (14.09.2014)
- Tarja Turunen, Trzyniec "Werk Arena" 6.09.2014 (13.09.2014)
- Gallileous, Katowice "Katofonia" 4.09.2014 (13.09.2014)
- J. D. Overdrive, Katowice "Katofonia" 4.09.2014 (11.09.2014)
- Planet of Zeus, Katowice "Katofonia" 4.09.2014 (7.09.2014)
- Seven on Seven, Chorzów 31.08.2014 (3.09.2014)
- Agnostic Front, Ostrawa "Barrak" 21.08.2014 (23.08.2014)
- Icon of Evil, Wrocław "Liverpool" 16.08.2014 (20.08.2014)
- Misery Index, Wrocław "Liverpool" 16.08.2014 (19.08.2014)
- Sonata Arctica, Ostrawa "Vitkovice Area" 2.08.2014 (4.08.2014)
- W.A.S.P., Ostrawa "Vitkovice Area" 2.08.2014 (3.08.2014)
- o.d.r.a., Warszawa "Hydrozagadka" 19.07.2014 (27.07.2014)
- Gallileous, Warszawa "Hydrozagadka" 19.07.2014 (27.07.2014)
- Weedpecker, Warszawa "Hydrozagadka" 19.07.2014 (26.07.2014)
- Blues Pills, Warszawa "Hydrozagadka" 19.07.2014 (25.07.2014)
- Ampacity, Warszawa "Hydrozagadka" 19.07.2014 (25.07.2014)
- Belzebong, Warszawa "Hydrozagadka" 19.07.2014 (25.07.2014)
- Church of Misery, Warszawa "Hydrozagadka" 19.07.2014 (24.07.2014)
- 71TonMan, Warszawa "Hydrozagadka" 18.07.2014 (24.07.2014)
- Major Kong, Warszawa "Hydrozagadka" 18.07.2014 (23.07.2014)
- Dopelord, Warszawa "Hydrozagadka" 18.07.2014 (22.07.2014)
- Conan, Warszawa "Hydrozagadka" 18.07.2014 (21.07.2014)
- Suma, Warszawa "Hydrozagadka" 18.07.2014 (21.07.2014)
- Anofug, Chorzów "Leśniczówka" 4.07.2014 (7.07.2014)
- Psychotic Violence, Chorzów "Leśniczówka" 4.07.2014 (7.07.2014)
- Sarang, Chorzów "Leśniczówka" 4.07.2014 (6.07.2014)
- Shrill Whispers, Chorzów "Leśniczówka" 4.07.2014 (6.07.2014)
- We Came as Romans, Kraków "Fabryka" 2.07.2014 (5.07.2014)
- Emmure, Kraków "Fabryka" 2.07.2014 (5.07.2014)
- Drown My Day, Kraków "Fabryka" 2.07.2014 (5.07.2014)
- Hope, Chorzów "Dom Kultury 'Batory'" 28.06.2014 (2.07.2014)
- Materia, Chorzów "Dom Kultury 'Batory'" 28.06.2014 (2.07.2014)
- Psychotic Violence, Chorzów "Dom Kultury 'Batory'" 28.06.2014 (1.07.2014)
- The Moth Gatherer, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 12.06.2014 (14.06.2014)
- Fleshworld, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 12.06.2014 (14.06.2014)
- Coffinfish, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 12.06.2014 (14.06.2014)
- Moon Coven, Katowice "Pub Korba" 11.06.2014 (14.06.2014)
- Monster Trucks, Katowice "Pub Korba" 11.06.2014 (14.06.2014)
- Terrordome, Kraków "Fabryka" 2.06.2014 (5.06.2014)
- Schizma, Kraków "Fabryka" 2.06.2014 (4.06.2014)
- Anthrax, Kraków "Fabryka" 2.06.2014 (4.06.2014)
- 2M Marcello & Murray, Nowy Wiśnicz "Karczma na Wodzie" 1.06.2014 (3.06.2014)
- Sceptic, Kraków "Fabryka" 25.05.2014 (27.05.2014)
- Antigama, Kraków "Fabryka" 25.05.2014 (27.05.2014)
- Totem, Kraków "Fabryka" 25.05.2014 (27.05.2014)
- Rape On Mind, Kraków "Fabryka" 25.05.2014 (27.05.2014)
- Moro Moro Land, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 22.05.2014 (25.05.2014)
- Virgin Snatch, Chorzów "Leśniczówka" 17.05.2014 (19.05.2014)
- The Sisters Of Mercy, Kraków "Czyżynalia 2014" 16.05.2014 (19.05.2014)
- Epica, Kraków "Czyżynalia 2014" 16.05.2014 (18.05.2014)
- The Australian Pink Floyd Show, Katowice "Spodek" 6.05.2014 (10.05.2014)
- Cult Of Luna, Kraków "Fabryka" 30.04.2014 (2.05.2014)
- Thy Disease, Chorzów "Leśniczówka" 25.04.2014 (26.04.2014)
- Arkona, Katowice "Mega Club" 24.04.2014 (26.04.2014)
- Percival Schuttenbach, Katowice "Mega Club" 24.04.2014 (26.04.2014)
- God Is An Astronaut, Kraków "Fabryka" 18.04.2014 (19.04.2014)
- Klogr, Kraków "Kwadrat" 13.04.2014 (16.04.2014)
- Prong, Kraków "Kwadrat" 13.04.2014 (14.04.2014)
- J. D. Overdrive, Chorzów "Leśniczówka" 11.04.2014 (13.04.2014)
- Leash Eye, Chorzów "Leśniczówka" 11.04.2014 (12.04.2014)
- Obscure Sphinx, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 6.04.2014 (11.04.2014)
- Besides, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 6.04.2014 (11.04.2014)
- Spirit, Wodzisław Śląski "Amber" 5.04.2014 (11.04.2014)
- Intoxicated, Wodzisław Śląski "Amber" 5.04.2014 (11.04.2014)
- Obscure Sphinx, Katowice "Mega Club" 4.04.2014 (10.04.2014)
- Tides From Nebula, Katowice "Mega Club" 4.04.2014 (9.04.2014)
- Leafblade, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 3.04.2014 (8.04.2014)
- As Night Falls, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 3.04.2014 (8.04.2014)
- Antimatter, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 3.04.2014 (6.04.2014)
- Architects, Kraków "Fabryka" 29.03.2014 (30.03.2014)
- J. D. Overdrive, Katowice "Mega Club" 16.03.2014 (18.03.2014)
- Virgin Snatch, Katowice "Mega Club" 16.03.2014 (17.03.2014)
- Chainsaw, Katowice "Mega Club" 16.03.2014 (17.03.2014)
- Frontside, Katowice "Mega Club" 16.03.2014 (17.03.2014)
- Mord'A'Stigmata, Katowice "Gugalander" 2.03.2014 (3.03.2014)
- Thaw, Katowice "Gugalander" 2.03.2014 (3.03.2014)
- John Mayall, Zabrze "Dom Muzyki i Tańca" 19.02.2014 (20.02.2014)
- Kruk, Katowice "Spodek" 15.02.2014 (17.02.2014)
- Deep Purple, Katowice "Spodek" 15.02.2014 (17.02.2014)
- Sepultura, Katowice "Mega Club" 14.02.2014 (17.02.2014)
- Flotsam & Jetsam, Katowice "Mega Club" 14.02.2014 (17.02.2014)
- Messenger, Katowice "Mega Club" 13.02.2014 (17.02.2014)
- Bullet, Katowice "Mega Club" 13.02.2014 (16.02.2014)
- Primal Fear, Katowice "Mega Club" 13.02.2014 (16.02.2014)
- Hateseed, Katowice "Mega Club" 12.02.2014 (15.02.2014)
- Katana, Katowice "Mega Club" 12.02.2014 (15.02.2014)
- Civil War, Katowice "Mega Club" 12.02.2014 (13.02.2014)
- Arthemore, Kraków "Kotkarola" 8.02.2014 (10.02.2014)
- Good Girl Maggie, Kraków "Kotkarola" 8.02.2014 (10.02.2014)
- Black Ball Suzi, Kraków "Kotkarola" 8.02.2014 (10.02.2014)
- Dream Theater, Katowice "Spodek" 5.02.2014 (6.02.2014)
- Closterkeller, Kraków "Studio" 31.01.2014 (2.02.2014)
- Digital Angel, Kraków "Studio" 31.01.2014 (2.02.2014)
- Fields Of The Nephilim, Kraków "Studio" 31.01.2014 (1.02.2014)
- Good Girl Maggie, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 18.01.2014 (21.01.2014)
- Alastor, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 18.01.2014 (20.01.2014)
- Blindead, Kraków "Kwadrat" 17.01.2014 (19.01.2014)
- Ampacity, Kraków "Kwadrat" 17.01.2014 (19.01.2014)
- Entropia, Kraków "Kwadrat" 17.01.2014 (19.01.2014)
- Blindead, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 16.01.2014 (18.01.2014)
- Ampacity, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 16.01.2014 (18.01.2014)
- Entropia, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 16.01.2014 (18.01.2014)
- As Night Falls, Katowice "Rocksana Cafe" 11.01.2014 (13.01.2014)
- Bumblefoot, Kraków "Lizard King" 7.01.2014 (8.01.2014)
- Disperse, Kraków "Lizard King" 7.01.2014 (8.01.2014)
- Europe, Berlin "Columbiahalle" 9.11.2012 (5.01.2014)
- Dome Circe, Kraków "Off Centrum" 20.12.2013 (24.12.2013)
- Sigihl, Kraków "Off Centrum" 20.12.2013 (24.12.2013)
- Thaw, Kraków "Off Centrum" 20.12.2013 (24.12.2013)
- Marduk, Katowice "Mega Club" 18.12.2013 (19.12.2013)
- Grave, Katowice "Mega Club" 18.12.2013 (19.12.2013)
- Death Wolf, Katowice "Mega Club" 18.12.2013 (19.12.2013)
- Green Giant, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 5.12.2013 (6.12.2013)
- 71TonMan, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 5.12.2013 (6.12.2013)
- Spirit, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 5.12.2013 (6.12.2013)
- Steven Wilson, Zabrze "Dom Muzyki i Tańca" 30.11.2013 (1.12.2013)
- Death Angel, Katowice "Mega Club" 26.11.2013 (30.11.2013)
- Dew-Scented, Katowice "Mega Club" 26.11.2013 (30.11.2013)
- Children Of Bodom, Kraków "Studio" 24.11.2013 (30.11.2013)
- Decapitated, Kraków "Studio" 24.11.2013 (30.11.2013)
- Decapitated, Zlin "Hala Euronics" 23.11.2013 (30.11.2013)
- Revamp, Zlin "Hala Euronics" 23.11.2013 (29.11.2013)
- Children Of Bodom, Zlin "Hala Euronics" 23.11.2013 (28.11.2013)
- Kamelot, Zlin "Hala Euronics" 23.11.2013 (28.11.2013)
- Amorphis, Zlin "Hala Euronics" 23.11.2013 (28.11.2013)
- Soilwork, Zlin "Hala Euronics" 23.11.2013 (28.11.2013)
- Frontside, Sosnowiec "2 Doors" 22.11.2013 (28.11.2013)
- Lostbone, Sosnowiec "2 Doors" 22.11.2013 (28.11.2013)
- Heart Attack, Sosnowiec "2 Doors" 22.11.2013 (28.11.2013)
- J. D. Overdrive, Chorzów "Leśniczówka" 21.11.2013 (26.11.2013)
- PurpleHaze Ensemble, Chorzów "Leśniczówka" 21.11.2013 (26.11.2013)
- Rise Up, Chorzów "Leśniczówka" 21.11.2013 (26.11.2013)
- Struggle With God, Chorzów "Leśniczówka" 21.11.2013 (24.11.2013)
- Good Girl Maggie, Jastrzębie Zdrój "Kontakt" 15.11.2013 (22.11.2013)
- Coria, Jastrzębie Zdrój "Kontakt" 15.11.2013 (20.11.2013)
- Gnida, Tychy "Underground Pub" 9.11.2013 (12.11.2013)
- Banisher, Tychy "Underground Pub" 9.11.2013 (12.11.2013)
- Pyorrhoea, Tychy "Underground Pub" 9.11.2013 (11.11.2013)
- Vedonist, Tychy "Underground Pub" 9.11.2013 (11.11.2013)
- Hate, Tychy "Underground Pub" 9.11.2013 (10.11.2013)
- Amanda Palmer and The Grand Theft Orchestra, Kraków "Studio" 6.11.2013 (8.11.2013)
- Gaba Kulka, Kraków "Studio" 6.11.2013 (8.11.2013)
- Seven on Seven, Chorzów "Hala Kapelusz" 26.10.2013 (3.11.2013)
- Saratan, Chorzów "Hala Kapelusz" 26.10.2013 (3.11.2013)
- J. D. Overdrive, Chorzów "Hala Kapelusz" 26.10.2013 (3.11.2013)
- Kruk, Chorzów "Hala Kapelusz" 26.10.2013 (3.11.2013)
- Acid Drinkers, Chorzów "Hala Kapelusz" 26.10.2013 (3.11.2013)
- Heart Attack, Kraków "Schizofrenia" 25.10.2013 (2.11.2013)
- Soul Collector, Chorzów "Leśniczówka" 20.10.2013 (1.11.2013)
- Terrordome, Chorzów "Leśniczówka" 20.10.2013 (31.10.2013)
- Inverted Mind, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 19.10.2013 (31.10.2013)
- PurpleHaze Ensemble, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 19.10.2013 (30.10.2013)
- Crimson Ice, Gliwice "Rock'a Club" 18.10.2013 (29.10.2013)
- Good Girl Maggie, Gliwice "Rock'a Club" 18.10.2013 (28.10.2013)
- As Night Falls, Gliwice "Rock'a Club" 18.10.2013 (27.10.2013)
- Tarja Turunen, Ołomuniec (Czechy) 17.10.2013 (22.10.2013)
- Good Girl Maggie, Legnica "Spiżarnia" 12.10.2013 (22.10.2013)
- Closterkeller, Legnica "Spiżarnia" 12.10.2013 (21.10.2013)
- Grai, Zabrze "CK Wiatrak" 11.10.2013 (20.10.2013)
- Radogost, Zabrze "CK Wiatrak" 11.10.2013 (17.10.2013)
- Dalriada, Zabrze "CK Wiatrak" 11.10.2013 (16.10.2013)
- Alestorm, Zabrze "CK Wiatrak" 11.10.2013 (15.10.2013)
- Kruk, Chorzów "Dom Kultury Batory" 26.09.2013 (28.09.2013)
- Good Girl Maggie, Praga "Kampus CVUT" 25.09.2013 (28.09.2013)
- Epitome, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 21.09.2013 (27.09.2013)
- Devilish Impressions, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 21.09.2013 (25.09.2013)
- Antigama, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 21.09.2013 (24.09.2013)
- Vedonist, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 21.09.2013 (23.09.2013)
- Slaveout, Tychy "Underground Pub" 14.09.2013 (18.09.2013)
- J. D. Overdrive, Tychy "Underground Pub" 14.09.2013 (17.09.2013)
- Anti Tank Nun, Tychy "Underground Pub" 14.09.2013 (17.09.2013)
- Manroy, Ruda Śląska "ADK Berza" 13.09.2013 (16.09.2013)
- Hours Incite Me, Ruda Śląska "ADK Berza" 13.09.2013 (16.09.2013)
- Anofug, Ruda Śląska "ADK Berza" 13.09.2013 (15.09.2013)
- Skalmold, Kraków "Kwadrat" 12.09.2013 (14.09.2013)
- Finntroll, Kraków "Kwadrat" 12.09.2013 (13.09.2013)
- Tyr, Kraków "Kwadrat" 12.09.2013 (13.09.2013)
- Closterkeller, Zabrze "CK Wiatrak" 6.09.2013 (8.09.2013)
- Good Girl Maggie, Zabrze "CK Wiatrak" 6.09.2013 (8.09.2013)
- Inverted Mind, Kraków "Zaścianek" 25.08.2013 (30.08.2013)
- J. D. Overdrive, Kraków "Zaścianek" 25.08.2013 (30.08.2013)
- R3dneck Rampage, Kraków "Zaścianek" 25.08.2013 (29.08.2013)
- Menthrass, Chorzów "Leśniczówka" 24.08.2013 (29.08.2013)
- J. D. Overdrive, Chorzów "Leśniczówka" 24.08.2013 (29.08.2013)
- R3dneck Rampage, Chorzów "Leśniczówka" 24.08.2013 (28.08.2013)
- J. D. Overdrive, Wrocław "Od Zmierzchu do Świtu" 23.08.2013 (28.08.2013)
- R3dneck Rampage, Wrocław "Od Zmierzchu do Świtu" 23.08.2013 (27.08.2013)
- Love and Death, Ostrawa "CEZ Arena" 17.06.2013 (18.08.2013)
- Korn, Ostrawa "CEZ Arena" 17.06.2013 (17.08.2013)
- My Riot, Katowice 15.06.2013 (16.08.2013)
- Perhonen, Radzionków "Centrum Kultrury Karolinka" 15.06.2013 (15.08.2013)
- Good Girl Maggie, Radzionków "Centrum Kultrury Karolinka" 15.06.2013 (15.08.2013)
- Oberschlesien, Radzionków "Centrum Kultrury Karolinka" 15.06.2013 (14.08.2013)
- Ghost ("Impact Festival 2013"), Warszawa 4.06.2013 (14.08.2013)
- Behemoth ("Impact Festival 2013"), Warszawa 4.06.2013 (14.08.2013)
- Airbourne ("Impact Festival 2013"), Warszawa 4.06.2013 (13.08.2013)
- Slayer ("Impact Festival 2013"), Warszawa 4.06.2013 (13.08.2013)
- Korn ("Impact Festival 2013"), Warszawa 4.06.2013 (12.08.2013)
- Rammstein ("Impact Festival 2013"), Warszawa 4.06.2013 (12.08.2013)
- Korpiklaani ("Metalfest 2013"), Pilzno 2.06.2013 (10.08.2013)
- Airbourne ("Metalfest 2013"), Pilzno 2.06.2013 (10.08.2013)
- King Diamond ("Metalfest 2013"), Pilzno 2.06.2013 (10.08.2013)
- Katatonia ("Metalfest 2013"), Pilzno 1.06.2013 (9.08.2013)
- Sonata Arctica ("Metalfest 2013"), Pilzno 1.06.2013 (9.08.2013)
- Satyricon ("Metalfest 2013"), Pilzno 31.05.2013 (8.08.2013)
- Night Mistress, Kraków 18.05.2013 (8.08.2013)
- Jelonek, Kraków 18.05.2013 (8.08.2013)
- Luxtorpeda, Kraków 18.05.2013 (7.08.2013)
- Guano Apes, Kraków 18.05.2013 (7.08.2013)
- Within Temptation, Kraków 18.05.2013 (7.08.2013)
- Happysad, Kraków 17.05.2013 (6.08.2013)
- White Lies, Kraków 17.05.2013 (6.08.2013)
- Sabaton, Kraków 17.05.2013 (5.08.2013)
- My Riot, Gliwice 16.05.2013 (5.08.2013)
- The Australian Pink Floyd Show, Katowice "Spodek" 15.05.2013 (5.08.2013)
- EF, Berlin "Columbia Club" 10.05.2013 (4.08.2013)
- The Ocean, Berlin "Columbia Club" 10.05.2013 (4.08.2013)
- Cult Of Luna, Berlin "Columbia Club" 10.05.2013 (4.08.2013)
- Odyssey, Kraków "Lizard King" 29.04.2013 (3.08.2013)
- Troubled Horse, Kraków "Lizard King" 29.04.2013 (3.08.2013)
- Free Fall, Kraków "Lizard King" 29.04.2013 (2.08.2013)
- Orchid (USA), Kraków "Lizard King" 29.04.2013 (2.08.2013)
- Decapitated, Kraków "Kwadrat" 25.04.2013 (1.08.2013)
- Meshuggah, Kraków "Kwadrat" 25.04.2013 (1.08.2013)
- The Brew, Piekary Śląskie "Andaluzja" 24.04.2013 (31.07.2013)
- Kruk, Wrocław "Hala Stulecia" 30.07.2013 (31.07.2013)
- Deep Purple, Wrocław "Hala Stulecia" 30.07.2013 (31.07.2013)
- Psychotic Violence, Katowice "Straszny Dwór" 22.04.2013 (30.07.2013)
- Dust n Brush, Katowice "Straszny Dwór" 22.04.2013 (30.07.2013)
- Elvis Deluxe, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 20.04.2013 (29.07.2013)
- The Stubs, Kraków "Kawiarnia Naukowa" 20.04.2013 (29.07.2013)
- Alice Cooper, Brno "Kajot Arena" 26.07.2013 (28.07.2013)
- Sanctuary ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 14.07.2013 (25.07.2013)
- Anneke van Giersbergen ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 14.07.2013 (25.07.2013)
- Leaves' Eyes & Atrocity ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 14.07.2013 (25.07.2013)
- Powerwolf ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 14.07.2013 (25.07.2013)
- Avantasia ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 14.07.2013 (25.07.2013)
- Moonspell ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 13.07.2013 (25.07.2013)
- Lordi ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 13.07.2013 (24.07.2013)
- Yngwie Malmsteen ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 13.07.2013 (23.07.2013)
- Good Girl Maggie ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 12.07.2013 (23.07.2013)
- Dark Gamballe ("Masters Of Rock 2013"), 12.07.2013 (21.07.2013)
- Neonfly ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 12.07.2013 (21.07.2013)
- Prong ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 12.07.2013 (21.07.2013)
- The 69 Eyes ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 12.07.2013 (20.07.2013)
- Rage i Lingua Mortis Orchestra ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 12.07.2013 (19.07.2013)
- Devin Townsend Project ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 12.07.2013 (19.07.2013)
- Dragonforce ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 11.07.2013 (18.07.2013)
- Accept ("Masters Of Rock 2013"), Vizovice 11.07.2013 (17.07.2013)
- Sarang, Chorzów "Leśniczówka" 28.06.2013 (17.07.2013)
- Anofug, Chorzów "Leśniczówka" 28.06.2013 (12.07.2013)
- Clinica Muerte, Chorzów "Leśniczówka" 28.06.2013 (10.07.2013)
- Good Girl Maggie, Nove Hrady 29.06.2013 (10.07.2013)
- Aborted ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 22.06.2013 (8.07.2013)
- Onslaught ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 22.06.2013 (8.07.2013)
- Illusion ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 22.06.2013 (6.07.2013)
- Hatebreed ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 22.06.2013 (6.07.2013)
- Sodom ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 22.06.2013 (6.07.2013)
- Helloween ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 22.06.2013 (5.07.2013)
- Entombed ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 21.06.2013 (4.07.2013)
- Destruction ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 21.06.2013 (3.07.2013)
- Satyricon ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 21.06.2013 (2.07.2013)
- J. D. Overdrive ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (2.07.2013)
- Thaw ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (2.07.2013)
- Belzebong ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (1.07.2013)
- Elvis Deluxe ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (1.07.2013)
- Corruption ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (28.06.2013)
- Karma To Burn ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (28.06.2013)
- Red Fang ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (27.06.2013)
- Anti Tank Nun ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (27.06.2013)
- Veil Of Maya ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (27.06.2013)
- Cryptopsy ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (26.06.2013)
- Finntroll ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (26.06.2013)
- Kat & Roman Kostrzewski ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (25.06.2013)
- Accept ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (24.06.2013)
- Down ("Metalfest 2013"), Jaworzno "Zalew Sosina" 20.06.2013 (22.06.2013)
- J. D. Overdrive, Tychy "Underground Pub" 19.04.2013 (19.06.2013)
- Satellite Beaver, Tychy "Underground Pub" 19.04.2013 (19.06.2013)
- Gallileous, Tychy "Underground Pub" 19.04.2013 (19.06.2013)
- Gallileous, Kraków "Lizard King" 12.06.2013 (18.06.2013)
- Vagitarians, Kraków "Lizard King" 12.06.2013 (18.06.2013)
- Exmortum, Kraków "Lizard King" 12.06.2013 (17.06.2013)
- Jex Thoth, Kraków "Lizard King" 12.06.2013 (17.06.2013)
- Doga, Frydek-Mistek "Sportplex Arena" 16.04.2013 (12.06.2013)
- Skid Row, Frydek-Mistek "Sportplex Arena" 16.04.2013 (12.06.2013)
- Ukeje, Kraków "Studio" 10.06.2013 (11.06.2013)
- Papa Roach, Kraków "Studio" 10.06.2013 (11.06.2013)
- Bring Me The Horizon, Kraków "Kwadrat" 21.05.2013 (30.05.2013)
- Death Denied, Katowice "Granda" 24.05.2013 (28.05.2013)
- Thaw, Katowice "Granda" 24.05.2013 (28.05.2013)
- J. D. Overdrive, Katowice "Granda" 24.05.2013 (26.05.2013)
- Hypocrisy, Kraków "Kwadrat" 10.04.2013 (23.05.2013)
- Good Girl Maggie, Kraków "Forty Kleparz" 7.04.2013 (16.05.2013)
- Closterkeller, Kraków "Forty Kleparz" 7.04.2013 (15.05.2013)
- Unipolar Manic Depressive Psychosis, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 5.04.2013 (15.05.2013)
- Moanaa, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 5.04.2013 (14.05.2013)
- Swans, Kraków "Kwadrat" 15.03.2013 (13.05.2013)
- Gallileous, Tychy "Underground Pub" 16.03.2013 (9.05.2013)
- Oxist, Tychy "Underground Pub" 16.03.2013 (8.05.2013)
- HugeCCM, Pszczyna "Skatepark" 30.04.2013 (7.05.2013)
- Thy Disease, Pszczyna "Skatepark" 30.04.2013 (6.05.2013)
- Good Girl Maggie, Katowice "Straszny Dwór" 27.02.2013 (5.05.2013)
- Beth Hart, Chorzów "Dom Kultury "Batory"" 26.02.2013 (5.05.2013)
- J. D. Overdrive, Sosnowiec "2 Doors" 23.02.2013 (4.05.2013)
- Division By Zero, Sosnowiec "2 Doors" 23.02.2013 (3.05.2013)
- Palm Desert, Sosnowiec "2 Doors" 23.02.2013 (2.05.2013)
- Ray Wilson, Katowice "Teatr Śląski" 22.02.2013 (29.04.2013)
- Osada Vida, Katowice "Granda" 26.04.2013 (28.04.2013)
- RPWL, Katowice "Teatr Śląski" 22.02.2013 (28.04.2013)
- Alchemy, Katowice "Teatr Śląski" 22.02.2013 (25.04.2013)
- Good Girl Maggie, Kraków "Rotunda" 6.04.2013 (24.04.2013)
- Neuronia, Kraków "Rotunda" 6.04.2013 (23.04.2013)
- Heart Attack, Kraków "Rotunda" 6.04.2013 (23.04.2013)
- Carura, Częstochowa "Galeria Teatr From Poland" 9.02.2013 (21.04.2013)
- Dianoya, Częstochowa "Galeria Teatr From Poland" 9.02.2013 (21.04.2013)
- Votum, Częstochowa "Galeria Teatr From Poland" 9.02.2013 (19.04.2013)
- Dogmatic, Sosnowiec "2 Doors" 1.02.2013 (18.04.2013)
- Formis, Sosnowiec "2 Doors" 1.02.2013 (16.04.2013)
- Horrorscope, Sosnowiec "2 Doors" 1.02.2013 (16.04.2013)
- Tezaura, Brno "Melodka" 19.01.2013 (13.04.2013)
- Good Girl Maggie, Brno "Melodka" 19.01.2013 (12.04.2013)
- Dopelord, Sosnowiec "Underground 2" 21.03.2013 (11.04.2013)
- Thaw, Sosnowiec "Underground 2" 21.03.2013 (10.04.2013)
- Major Kong, Sosnowiec "Underground 2" 21.03.2013 (9.04.2013)
- Adnihil, Czeski Cieszyn "Slavoj" 5.01.2013 (8.04.2013)
- R.E.T., Czeski Cieszyn "Slavoj" 5.01.2013 (8.04.2013)
- Good Girl Maggie, Czeski Cieszyn "Slavoj" 5.01.2013 (6.04.2013)
- Bleed From Within, Kraków "Studio" 27.03.2013 (4.04.2013)
- Dew-Scented, Kraków "Studio" 27.03.2013 (4.04.2013)
- Testament, Kraków "Studio" 27.03.2013 (3.04.2013)
- Shadowside, Kraków "Studio" 26.03.2013 (2.04.2013)
- Gamma Ray, Kraków "Studio" 26.03.2013 (2.04.2013)
- Helloween, Kraków "Studio" 26.03.2013 (1.04.2013)
- Adnihil, Ostrawa "Barrak" 4.01.2013 (23.03.2013)
- R.E.T., Ostrawa "Barrak" 4.01.2013 (23.03.2013)
- Good Girl Maggie, Ostrawa "Barrak" 4.01.2013 (22.03.2013)
- Thaw, Katowice "Pub Korba" 22.12.2012 (21.03.2013)
- Rape on Mind, Kraków "Zaścianek" 16.12.2012 (21.03.2013)
- Thaw, Kraków "Zaścianek" 16.12.2012 (20.03.2013)
- Belzebong, Kraków "Zaścianek" 16.12.2012 (20.03.2013)
- Blindead, Kraków "Zaścianek" 16.12.2012 (19.03.2013)
- Good Girl Maggie, Frydlant nad Ostrawicą "Harynda Club" 2.03.2013 (18.03.2013)
- Pneumatic Frost, Tychy "Underground Pub" 15.12.2012 (15.03.2013)
- Saratan, Tychy "Underground Pub" 15.12.2012 (15.03.2013)
- Thy Disease, Tychy "Underground Pub" 15.12.2012 (14.03.2013)
- Eluveitie, Kraków "Hala Wisły" 3.03.2013 (12.03.2013)
- Sabaton, Kraków "Hala Wisły" 3.03.2013 (7.03.2013)
- Pigs In Tank, Chorzów "Leśniczówka" 14.12.2012 (6.03.2013)
- J. D. Overdrive, Chorzów "Leśniczówka" 14.12.2012 (1.03.2013)
- Leash Eye, Chorzów "Leśniczówka" 14.12.2012 (26.02.2013)
- Good Girl Maggie, Kraków "Zaścianek" 19.02.2013 (23.02.2013)
- The Aftermath, Kraków "Antycafe" 9.12.2012 (22.02.2013)
- Echo, Kraków "Antycafe" 9.12.2012 (21.02.2013)
- Alternative 4, Kraków "Antycafe" 9.12.2012 (18.02.2013)
- Anti Tank Nun, Katowice "Spodek" 13.02.2013 (18.02.2013)
- Slash, Katowice "Spodek" 13.02.2013 (15.02.2013)
- Psychotic Violence, Katowice "Straszny Dwór" 28.11.2012 (14.02.2013)
- Obscure Sphinx, Katowice "Mega Club" 25.11.2012 (8.02.2013)
- Maqama, Katowice "Mega Club" 25.11.2012 (8.02.2013)
- Tides From Nebula, Katowice "Mega Club" 25.11.2012 (7.02.2013)
- Good Girl Maggie, Pszczyna "Rynek" 13.01.2013 (4.02.2013)
- Rotting Christ, Zlin "Zimni Stadion Lud'ka Cajky" 24.11.2012 (4.02.2013)
- God Seed, Zlin "Zimni Stadion Lud'ka Cajky" 24.11.2012 (4.02.2013)
- Cradle Of Filth, Zlin "Zimni Stadion Lud'ka Cajky" 24.11.2012 (3.02.2013)
- Morbid Angel, Zlin "Zimni Stadion Lud'ka Cajky" 24.11.2012 (3.02.2013)
- Nile, Zlin "Zimni Stadion Lud'ka Cajky" 24.11.2012 (3.02.2013)
- Dark End, Kraków "Fabryka" 23.11.2012 (3.02.2013)
- Rotting Christ, Kraków "Fabryka" 23.11.2012 (1.02.2013)
- God Seed, Kraków "Fabryka" 23.11.2012 (1.02.2013)
- Astroll, Kraków "Schizofrenia" 17.11.2012 (30.01.2013)
- Satellite Beaver, Kraków "Schizofrenia" 17.11.2012 (30.01.2013)
- Moaft, Kraków "Schizofrenia" 17.11.2012 (29.01.2013)
- Pokrak, Kraków "Schizofrenia" 17.11.2012 (29.01.2013)
- Belzebong, Kraków "Schizofrenia" 17.11.2012 (25.01.2013)
- The Gentle Art of Cooking People, Kraków "Kotkarola" 14.11.2012 (24.01.2013)
- Fleshworld, Kraków "Kotkarola" 14.11.2012 (23.01.2013)
- Moanaa, Kraków "Kotkarola" 14.11.2012 (19.01.2013)
- Zero Absolu, Kraków "Kotkarola" 14.11.2012 (18.01.2013)
- August Burns Red, Kraków "Fabryka" 11.11.2012 (17.01.2013)
- Europe, Praga (Praha) "KC Vltavska" 8.11.2012 (15.01.2013)
- Mech, Katowice "Old Timers Garage" 2.11.2012 (14.01.2013)
- Vagitarians, Wodzisław Śląski "Szuflada" 27.10.2012 (12.01.2013)
- Gallileous, Wodzisław Śląski "Szuflada" 27.10.2012 (11.01.2013)
- Palm Desert, Wodzisław Śląski "Szuflada" 27.10.2012 (11.01.2013)
- Lacrima, Wodzisław Śląski "Szuflada" 27.10.2012 (10.01.2013)
- Eternal Deformity, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 26.10.2012 (10.01.2013)
- Horrorscope, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 26.10.2012 (9.01.2013)
- The Outside, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 26.10.2012 (9.01.2013)
- Lifeporn, Kraków "Jazz Rock Cafe" 28.10.2012 (8.01.2013)
- ARRM, Kraków "Jazz Rock Cafe" 28.10.2012 (7.01.2013)
- Entropia, Kraków "Jazz Rock Cafe" 28.10.2012 (7.01.2013)
- Fleshworld, Kraków "Jazz Rock Cafe" 28.10.2012 (7.01.2013)
- Moro Moro Land, Kraków "Jazz Rock Cafe" 28.10.2012 (4.01.2013)
- The Fall of Ghostface, Kraków "Kotkarola" 1.11.2012 (3.01.2013)
- The Truth Is Out There, Kraków "Kotkarola" 1.11.2012 (2.01.2013)
- Shoot the Girl First, Kraków "Kotkarola" 1.11.2012 (31.12.2012)
- Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian, Opole "Filharmonia" 17.10.2012 (30.12.2012)
- Overkill, Katowice "Mega Club" 14.10.2012 (29.12.2012)
- Mouga, Zabrze "CK Wiatrak" 13.10.2012 (28.12.2012)
- Flapjack, Zabrze "CK Wiatrak" 13.10.2012 (27.12.2012)
- Dust n Brush, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 8.12.2012 (26.12.2012)
- Vedonist, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 8.12.2012 (25.12.2012)
- Exlibris, Kraków "Rotunda" 12.10.2012 (23.12.2012)
- Chain Reaction, Kraków "Rotunda" 12.10.2012 (21.12.2012)
- Leash Eye, Kraków "Rotunda" 12.10.2012 (20.12.2012)
- Deadline, Tychy "Underground Pub" 6.10.2012 (15.12.2012)
- Totem, Tychy "Underground Pub" 6.10.2012 (14.12.2012)
- Frontside, Tychy "Underground Pub" 6.10.2012 (13.12.2012)
- HugeCCM, Częstochowa "Galeria Teatr From Poland" 5.10.2012 (9.12.2012)
- Totem, Częstochowa "Galeria Teatr From Poland" 5.10.2012 (7.12.2012)
- Frontside, Częstochowa "Galeria Teatr From Poland" 5.10.2012 (6.12.2012)
- Ian Paice & Moonstone Project, Opole "Filharmonia" 30.09.2012 (5.12.2012)
- Ian Paice, Opole "Państwowa Szkoła Muzyczna" 30.09.2012 (5.12.2012)
- Steamroller, Gliwice "Mrowisko" 29.09.2012 (3.12.2012)
- Dirk Verbeuren, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 27.09.2012 (3.12.2012)
- Totem, Będzin "Ośrodek Kultury" 22.09.2012 (3.12.2012)
- Basement, Będzin "Ośrodek Kultury" 22.09.2012 (3.12.2012)
- Frontside, Będzin "Ośrodek Kultury" 22.09.2012 (2.12.2012)
- Totem, Olkusz "Baszta" 21.09.2012 (2.12.2012)
- J. D. Overdrive, Częstochowa "Art Restaurant Stacherczak" 16.09.2012 (29.11.2012)
- Anti Tank Nun, Częstochowa "Art Restaurant Stacherczak" 16.09.2012 (27.11.2012)
- J. D. Overdrive, Wrocław "Alibi" 14.09.2012 (22.11.2012)
- Anti Tank Nun, Wrocław "Alibi" 14.09.2012 (22.11.2012)
- J. D. Overdrive, Tychy "Underground Pub" 13.09.2012 (14.11.2012)
- Anti Tank Nun, Tychy "Underground Pub" 13.09.2012 (8.11.2012)
- Slaveout, Legnica "Spiżarnia" 19.10.2012 (1.11.2012)
- J. D. Overdrive, Legnica "Spiżarnia" 19.10.2012 (26.10.2012)
- Anti Tank Nun, Legnica "Spiżarnia" 19.10.2012 (25.10.2012)
- Radogost, Zabrze "CK Wiatrak" 7.09.2012 (25.10.2012)
- Percival Schuttenbach, Zabrze "CK Wiatrak" 7.09.2012 (9.10.2012)
- Tombstones, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 2.09.2012 (2.10.2012)
- Vallenfyre ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 10.08.2012 (27.09.2012)
- Morgoth ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 10.08.2012 (26.09.2012)
- Suicidal Angels ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 10.08.2012 (25.09.2012)
- Big Cyc, Wrocław "Zajezdnia MPK" 31.08.2012 (24.09.2012)
- Hatebreed ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 10.08.2012 (24.09.2012)
- Totem ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 9.08.2012 (22.09.2012)
- Psychodancing, Wrocław "Zajezdnia MPK" 31.08.2012 (21.09.2012)
- Toxic Holocaust ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 9.08.2012 (21.09.2012)
- Scorpions, Wrocław "Zajezdnia MPK" 31.08.2012 (20.09.2012)
- Arkona ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 9.08.2012 (20.09.2012)
- Ebola Cereal, Katowice "Kultowa" 25.08.2012 (18.09.2012)
- J. D. Overdrive, Katowice "Kultowa" 25.08.2012 (17.09.2012)
- R3dneck Rampage, Katowice "Kultowa" 25.08.2012 (16.09.2012)
- Palm Desert, Wrocław "Od Zmierzchu do Świtu" 24.08.2012 (12.09.2012)
- J. D. Overdrive, Wrocław "Od Zmierzchu do Świtu" 24.08.2012 (9.09.2012)
- R3dneck Rampage, Wrocław "Od Zmierzchu do Świtu" 24.08.2012 (7.09.2012)
- Crowbar ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 9.08.2012 (5.09.2012)
- The Black Dahlia Murder ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 9.08.2012 (21.08.2012)
- Corrosion Of Conformity ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 9.08.2012 (20.08.2012)
- Swallow The Sun ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 9.08.2012 (17.08.2012)
- Heaven Shall Burn ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 9.08.2012 (14.08.2012)
- Ministry ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 9.08.2012 (14.08.2012)
- Dimmu Borgir ("Brutal Assault 2012"), Jaromer 9.08.2012 (13.08.2012)
- Colin Stetson ("Off Festival 2012"), Katowice 3.08.2012 (13.08.2012)
- Savages ("Off Festival 2012"), Katowice 3.08.2012 (12.08.2012)
- Converge ("Off Festival 2012"), Katowice 3.08.2012 (7.08.2012)
- Charles Bradley ("Off Festival 2012"), Katowice 3.08.2012 (5.08.2012)
- "Masters Of Rock 2012" - zdjęcia z imprezy, Vizovice 13-15.07.2012 (2.08.2012)
- Demonical, Ostrawa "Barrak" 26.07.2012 (1.08.2012)
- Dragon's Eye ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 15.07.2012 (31.07.2012)
- Reverends ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 14.07.2012 (31.07.2012)
- Neonfly ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 13.07.2012 (30.07.2012)
- Hell ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 15.07.2012 (29.07.2012)
- Paul Di Anno ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 15.07.2012 (29.07.2012)
- Tiamat ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 15.07.2012 (28.07.2012)
- Gotthard ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 15.07.2012 (26.07.2012)
- Sabaton ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 15.07.2012 (25.07.2012)
- Arch Enemy ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 15.07.2012 (25.07.2012)
- Firewind ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 14.07.2012 (24.07.2012)
- Korpiklaani ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 14.07.2012 (23.07.2012)
- Stratovarius ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 14.07.2012 (23.07.2012)
- Nightwish ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 14.07.2012 (22.07.2012)
- Deathstars ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 14.07.2012 (21.07.2012)
- Freedom Call ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 13.07.2012 (21.07.2012)
- Sirenia ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 13.07.2012 (21.07.2012)
- Exodus ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 13.07.2012 (20.07.2012)
- Unisonic ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 13.07.2012 (19.07.2012)
- Edguy ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 13.07.2012 (19.07.2012)
- Pain ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 13.07.2012 (18.07.2012)
- Kamelot ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 12.07.2012 (17.07.2012)
- Thin Lizzy ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 12.07.2012 (17.07.2012)
- Within Temptation ("Masters Of Rock 2012"), Vizovice 12.07.2012 (14.07.2012)
- "Rock For People 2012" - zdjęcia z imprezy, Hradec Kralove 4-5.07.2012 (13.07.2012)
- The Computers ("Rock For People 2012"), Hradec Kralove 5.07.2012 (13.07.2012)
- Selah Sue ("Rock For People 2012"), Hradec Kralove 5.07.2012 (13.07.2012)
- Flogging Molly ("Rock For People 2012"), Hradec Kralove 5.07.2012 (12.07.2012)
- The Kooks ("Rock For People 2012"), Hradec Kralove 5.07.2012 (11.07.2012)
- Two Door Cinema Club ("Rock For People 2012"), Hradec Kralove 4.07.2012 (9.07.2012)
- Franz Ferdinand ("Rock For People 2012"), Hradec Kralove 4.07.2012 (8.07.2012)
- Example ("Rock For People 2012"), Hradec Kralove 4.07.2012 (6.07.2012)
- The Prodigy ("Rock For People 2012"), Hradec Kralove 4.07.2012 (6.07.2012)
- Belzebong, Thaw, Kraków "Fort nr 7" 24.06.2012 (4.07.2012)
- Unipolar Manic Depressive Psychosis, Fleshworld, Kraków "Fort nr 7" 24.06.2012 (4.07.2012)
- Devon, Katowice "Kultowa" 23.06.2012 (3.07.2012)
- Psychotic Violence, Katowice "Kultowa" 23.06.2012 (3.07.2012)
- Anofug, Hours Incite Me, Katowice "Kultowa" 23.06.2012 (3.07.2012)
- Slayer, Ostrawa "Zimni stadion Sareza" 6.06.2012 (30.06.2012)
- XIII Stoleti, Zabrze "CK Wiatrak" 9.06.2012 (30.06.2012)
- Landscape Of Souls, Black Tower, Zabrze "CK Wiatrak" 9.06.2012 (30.06.2012)
- J. D. Overdrive, Tychy "Underground Pub" 15.06.2012 (28.06.2012)
- Fleshworld, Downsideup, Tychy "Underground Pub" 15.06.2012 (28.06.2012)
- Deviation, Ulcer Uterus, Katowice "Kultowa" 27.05.2012 (28.06.2012)
- Porky Vagina, Dysphoria, Katowice "Kultowa" 27.05.2012 (28.06.2012)
- Nazareth, Katowice "Mega Club" 26.05.2012 (27.06.2012)
- Alastor, Chorzów "Leśniczówka" 25.05.2012 (27.06.2012)
- Black From The Pit, Formis, Chorzów "Leśniczówka" 25.05.2012 (27.06.2012)
- Believe, Chorzów "Leśniczówka" 24.05.2012 (26.06.2012)
- Nargankel, Brain Contagium, Katowice "Kultowa" 20.05.2012 (26.06.2012)
- Iscariota ("Juwenalia Zagłębiowskie 2012"), Sosnowiec 18.05.2012 (26.06.2012)
- Epica, Katowice "Mega Club" 15.05.2012 (24.06.2012)
- Xandria, Voices Of Destiny, Katowice "Mega Club" 15.05.2012 (24.06.2012)
- Keira Is You, Sosnowiec "Park Sielecki" 12.05.2012 (23.06.2012)
- Lamb, Katowice "Plac Sejmu Śląskiego" 12.05.2012 (23.06.2012)
- Ray Wilson, Chorzów "Chorzowskie Centrum Kultury" 12.05.2012 (22.06.2012)
- "Metalfest 2012" - zdjęcia z imprezy 1, Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (21.06.2012)
- "Metalfest 2012" - zdjęcia z imprezy 2, Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (21.06.2012)
- "Metalfest 2012" - zdjęcia z imprezy 3, Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- Animations ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- Consfearacy ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- Virgin Snatch ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (20.06.2012)
- Steelwing ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (20.06.2012)
- Totem ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (20.06.2012)
- Fear Factory ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (19.06.2012)
- Ensiferum ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (19.06.2012)
- Death Angel ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (19.06.2012)
- W.A.S.P. ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (18.06.2012)
- Tricky, Sosnowiec "Park Sielecki" 11.05.2012 (18.06.2012)
- Grand Magus ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (18.06.2012)
- Obscure Sphinx ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (18.06.2012)
- Heart Attack ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (18.06.2012)
- Adrenaline Mob, Kraków "Studio" 13.06.2012 (17.06.2012)
- Bright Ophidia, Kraków "Studio" 13.06.2012 (17.06.2012)
- Septic Flesh ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (17.06.2012)
- Powerwolf ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Vader ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Acid Drinkers ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (15.06.2012)
- Eluveitie ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (13.06.2012)
- Soulfly ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (13.06.2012)
- Kreator ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (12.06.2012)
- Horrorscope ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (12.06.2012)
- Stos ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (12.06.2012)
- Triptykon ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (11.06.2012)
- Alestorm ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (9.06.2012)
- Legion Of The Damned ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (9.06.2012)
- Moonspell ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (9.06.2012)
- Hypocrisy ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (8.06.2012)
- Blind Guardian ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (7.06.2012)
- Megadeth ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (6.06.2012)
- Julia Marcell, Sosnowiec "Park Sielecki" 11.05.2012 (5.06.2012)
- No Smoking Orchestra, Katowice 9.05.2012 (1.06.2012)
- Materia, Clinica Muerte ("Tattoomania 2012"), Chorzów "Dom Kultury "Batory"" 5.05.2012 (30.05.2012)
- Anofug, Decay ("Tattoomania 2012"), Chorzów "Dom Kultury "Batory"" 5.05.2012 (30.05.2012)
- Psychotic Violence, Forepoint ("Tattoomania 2012"), Chorzów "Dom Kultury "Batory"" 5.05.2012 (30.05.2012)
- Mnemic, Raunchy, Arcadia, Ostrawa "Barrak" 4.05.2012 (20.05.2012)
- Neosis, Rust 2 Dust, Noostrak, Ostrawa "Barrak" 4.05.2012 (20.05.2012)
- Gitarowy rekord Guinnessa ("Thanks Jimi Festival 2012"), Wrocław "Wyspa Słodowa" 1.05.2012 (15.05.2012)
- Sceptic, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 30.04.2012 (14.05.2012)
- Sammath Naur, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 30.04.2012 (14.05.2012)
- Redemptor, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 30.04.2012 (14.05.2012)
- Banisher, Borderline Personality Disorder, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 30.04.2012 (14.05.2012)
- Toxic Bonkers, Czechowice Dziedzice "Pub Primus" 28.04.2012 (3.05.2012)
- HugeCCM, Czechowice Dziedzice "Pub Primus" 28.04.2012 (3.05.2012)
- Noise Dicks, Czechowice Dziedzice "Pub Primus" 28.04.2012 (3.05.2012)
- Hedfirst, Katowice "Kultowa" 22.04.2012 (30.04.2012)
- Lostbone, Katowice "Kultowa" 22.04.2012 (30.04.2012)
- Made of Hate, Katowice "Kultowa" 22.04.2012 (30.04.2012)
- Heart Attack, Katowice "Kultowa" 22.04.2012 (30.04.2012)
- Anathema, Kraków "Studio" 21.04.2012 (27.04.2012)
- Amplifier, Kraków "Studio" 21.04.2012 (27.04.2012)
- Leash Eye, Łódź "Iron Horse" 20.04.2012 (26.04.2012)
- Death Denied, Łódź "Iron Horse" 20.04.2012 (26.04.2012)
- J. D. Overdrive, Łódź "Iron Horse" 20.04.2012 (26.04.2012)
- Tumour of Soul, Łódź "Iron Horse" 20.04.2012 (26.04.2012)
- Rhapsody Of Fire, Kraków "Kwadrat" 18.04.2012 (25.04.2012)
- Elvenking, Ibridoma, Kraków "Kwadrat" 18.04.2012 (25.04.2012)
- Red Box, Kraków "Kwadrat" 17.04.2012 (24.04.2012)
- Horrorscope, Katowice "Kultowa" 15.04.2012 (20.04.2012)
- Heretique, Deadline, Katowice "Kultowa" 15.04.2012 (20.04.2012)
- Judas Priest, Katowice "Spodek" 14.04.2012 (17.04.2012)
- Leash Eye, Katowice "Spodek" 14.04.2012 (17.04.2012)
- Black From The Pit, Ruda Śląska "Druid" 13.04.2012 (16.04.2012)
- Beerhead, Ruda Śląska "Druid" 13.04.2012 (16.04.2012)
- Corral, Katowice "Kultowa" 12.04.2012 (14.04.2012)
- Last Remained, Katowice "Kultowa" 12.04.2012 (14.04.2012)
- Psychotic Violence, Katowice "Kultowa" 6.04.2012 (7.04.2012)
- itSELF, Firezone, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 1.04.2012 (4.04.2012)
- My Riot, Kraków "Kwadrat" 31.03.2012 (3.04.2012)
- Lady Pank, Katowice "Spodek" 30.03.2012 (1.04.2012)
- Hunter, Kraków "Studio" 25.03.2012 (27.03.2012)
- Kaatakilla, Kraków "Studio" 25.03.2012 (27.03.2012)
- Major Kong, Dopelord, Kraków "Imbir" 24.03.2012 (26.03.2012)
- Vagitarians, Fleshworld, Kraków "Imbir" 24.03.2012 (26.03.2012)
- Popsuty, Katowice "Źródło" 22.03.2012 (23.03.2012)
- Silence Tranceport, Katowice "Źródło" 22.03.2012 (23.03.2012)
- Happysad, Katowice "Mega Club" 18.03.2012 (19.03.2012)
- Percival Schuttenbach, Zabrze "CK Wiatrak" 17.03.2012 (18.03.2012)
- Radogost, Zabrze "CK Wiatrak" 17.03.2012 (18.03.2012)
- Vulgar, Substancja, Chorzów "Leśniczówka" 16.03.2012 (17.03.2012)
- Light of Dark, Deprived, No Salvation, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 15.03.2012 (17.03.2012)
- Frontside, Katowice "Mega Club" 11.03.2012 (13.03.2012)
- Annotations Of An Autopsy, Katowice "Mega Club" 11.03.2012 (13.03.2012)
- My Autumn, Katowice "Mega Club" 11.03.2012 (13.03.2012)
- Drown My Day, Katowice "Mega Club" 11.03.2012 (13.03.2012)
- Iscariota, Katowice "Źródło" 10.03.2012 (13.03.2012)
- Baliama, Katowice "Źródło" 10.03.2012 (13.03.2012)
- Tank, Chorzów "Leśniczówka" 8.03.2012 (9.03.2012)
- Leash Eye, Katowice "Kultowa" 3.03.2012 (5.03.2012)
- J. D. Overdrive, Katowice "Kultowa" 3.03.2012 (5.03.2012)
- Pigs In Tank, Katowice "Kultowa" 3.03.2012 (5.03.2012)
- Tony MacAlpine, Kraków "Lizard King" 2.03.2012 (3.03.2012)
- Agent Cooper, Disperse, Kraków "Lizard King" 2.03.2012 (3.03.2012)
- J. D. Overdrive, Wodzisław Śląski "Art-Cafe" 25.02.2012 (27.02.2012)
- Death Denied, Wodzisław Śląski "Art-Cafe" 25.02.2012 (27.02.2012)
- Born From Pain, Ostrawa "Barrak" 24.02.2012 (27.02.2012)
- Deaf1Cult0, Ostrawa "Barrak" 24.02.2012 (27.02.2012)
- The Truth Is Out There, Ostrawa "Barrak" 24.02.2012 (27.02.2012)
- Filthy Minds, Ostrawa "Barrak" 24.02.2012 (27.02.2012)
- Agnostic Front, Kraków "Kwadrat" 23.02.2012 (24.02.2012)
- Death By Stereo, Kraków "Kwadrat" 23.02.2012 (24.02.2012)
- Naysayer, Kraków "Kwadrat" 23.02.2012 (24.02.2012)
- The Sixpounder, Katowice "Kultowa" 18.02.2012 (20.02.2012)
- Orion Prophecy, Katowice "Kultowa" 18.02.2012 (20.02.2012)
- Black From The Pit, Katowice "Kultowa" 18.02.2012 (20.02.2012)
- Origin, Ostrawa (Ostrava) "Barrak" 14.02.2012 (16.02.2012)
- Psycroptic, Ostrawa (Ostrava) "Barrak" 14.02.2012 (16.02.2012)
- Ulcerate, Ostrawa (Ostrava) "Barrak" 14.02.2012 (16.02.2012)
- Svart Crown, Ostrawa (Ostrava) "Barrak" 14.02.2012 (16.02.2012)
- Leng Tch'e, Ostrawa (Ostrava) "Barrak" 14.02.2012 (16.02.2012)
- Caliban, Winds Of Plague, Eyes Set To Kill, Kraków "Rotunda" 12.02.2012 (14.02.2012)
- We Butter The Bread With Butter, Attila, Kraków "Rotunda" 12.02.2012 (14.02.2012)
- Hromovlad, Zabrze "CK Wiatrak" 11.02.2012 (12.02.2012)
- Saltus, Zabrze "CK Wiatrak" 11.02.2012 (12.02.2012)
- Thanathron, Zabrze "CK Wiatrak" 11.02.2012 (12.02.2012)
- Kazik Na Żywo, Katowice "Mega Club" 3.02.2012 (5.02.2012)
- Hasiok, Katowice "Mega Club" 3.02.2012 (5.02.2012)
- Decapitated, Thy Disease ("Covan Wake The Fuck Up Tour 2012"), Kraków "Kwadrat" 28.01.2012 (1.02.2012)
- Anal Stench, Redemptor, Heart Attack ("Covan Wake The Fuck Up Tour 2012"), Kraków "Kwadrat" 28.01.2012 (1.02.2012)
- Frontside ("Covan Wake The Fuck Up Tour 2012") Zabrze "CK Wiatrak" 27.01.2012 (30.01.2012)
- Totem ("Covan Wake The Fuck Up Tour 2012") Zabrze "CK Wiatrak" 27.01.2012 (30.01.2012)
- Virgin Snatch, Thy Disease ("Covan Wake The Fuck Up Tour 2012") Zabrze "CK Wiatrak" 27.01.2012 (30.01.2012)
- Anal Stench, Devon ("Covan Wake The Fuck Up Tour 2012") Zabrze "CK Wiatrak" 27.01.2012 (30.01.2012)
- Illidiance, Kraków "Rotunda" 26.01.2012 (29.01.2012)
- Fiend, Kraków "Rotunda" 26.01.2012 (29.01.2012)
- Krusher, Mindfield, Kraków "Rotunda" 26.01.2012 (29.01.2012)
- Real McKenzies, Ostrawa "Barrak" 19.01.2012 (21.01.2012)
- The Neuniknes, Retro Jokers, Ostrawa "Barrak" 19.01.2012 (21.01.2012)
- Tarja Turunen, Zlin "Hala Euronics" 13.01.2012 (15.01.2012)
- HugeCCM (XX Finał WOŚP), Częstochowa "Carpe Diem" 8.01.2012 (11.01.2012)
- Horrorscope, Chorzów "Leśniczówka" 7.01.2012 (10.01.2012)
- Clinica Muerte, Chorzów "Leśniczówka" 7.01.2012 (10.01.2012)
- Orion Prophecy, Chorzów "Leśniczówka" 7.01.2012 (10.01.2012)
- Kreon, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 6.01.2012 (9.01.2012)
- Stos, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 6.01.2012 (9.01.2012)
- The No-Mads, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 6.01.2012 (9.01.2012)
- Absynth, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 6.01.2012 (9.01.2012)
- Jelonek, Landscape Of Souls, Zabrze "CK Wiatrak" 17.12.2011 (18.12.2011)
- Landscape Of Souls, Będzin "Parapet Bum Bum" 10.12.2011 (14.12.2011)
- Iscariota, Będzin "Parapet Bum Bum" 10.12.2011 (14.12.2011)
- Post Profession, Będzin "Parapet Bum Bum" 10.12.2011 (14.12.2011)
- Sepsis, Będzin "Parapet Bum Bum" 10.12.2011 (14.12.2011)
- Maigra, Chorzów "Stary Port" 9.12.2011 (13.12.2011)
- Psychotic Violence, Chorzów "Stary Port" 9.12.2011 (13.12.2011)
- Forepoint, Chorzów "Stary Port" 9.12.2011 (13.12.2011)
- Triptykon ("Hatefest 2011"), Zlin "Masters Of Rock Cafe" 8.12.2011 (12.12.2011)
- Marduk, Milking The Goatmachine ("Hatefest 2011"), Zlin "Masters Of Rock Cafe" 8.12.2011 (12.12.2011)
- Saxon, Kraków "Studio" 7.12.2011 (11.12.2011)
- Turbo, Kraków "Studio" 7.12.2011 (11.12.2011)
- Whitesnake ("Hard Rock Heroes Festival"), Katowice "Spodek" 28.11.2011 (3.12.2011)
- Alcatrazz ("Hard Rock Heroes Festival"), Katowice "Spodek" 28.11.2011 (3.12.2011)
- The Answer ("Hard Rock Heroes Festival"), Katowice "Spodek" 28.11.2011 (3.12.2011)
- Kruk ("Hard Rock Heroes Festival"), Katowice "Spodek" 28.11.2011 (3.12.2011)
- J. D. Overdrive ("Hard Rock Heroes Festival"), Katowice "Spodek" 28.11.2011 (3.12.2011)
- Whitesnake, Frydek-Mistek "Sportplex Arena" 27.11.2011 (1.12.2011)
- The Answer, Frydek-Mistek "Sportplex Arena" 27.11.2011 (1.12.2011)
- Gamma Ray ("Zimni Masters Of Rock 2011"), Zlin "Zimni Stadion Lud'ka Cajky" 26.11.2011 (1.12.2011)
- Amon Amarth ("Zimni Masters Of Rock 2011"), Zlin "Zimni Stadion Lud'ka Cajky" 26.11.2011 (1.12.2011)
- Morbid Angel ("Zimni Masters Of Rock 2011"), Zlin "Zimni Stadion Lud'ka Cajky" 26.11.2011 (1.12.2011)
- Coroner ("Zimni Masters Of Rock 2011"), Zlin "Zimni Stadion Lud'ka Cajky" 26.11.2011 (1.12.2011)
- Gamma Ray, Kraków "Kwadrat" 25.11.2011 (30.11.2011)
- Closterkeller, Katowice "Mega Club" 20.11.2011 (22.11.2011)
- Lecter, Katowice "Mega Club" 20.11.2011 (22.11.2011)
- Stos, Katowice "Pub Korba" 19.11.2011 (21.11.2011)
- Under Forge, Katowice "Pub Korba" 19.11.2011 (21.11.2011)
- Antimatter, Ctrl+Alt+Del, Piekary Śląskie "Dom Kultury "Andaluzja"" 17.11.2011 (20.11.2011)
- U.D.O., Hluk "Sportovni hala" 13.11.2011 (19.11.2011)
- Citron, Hluk "Sportovni hala" 13.11.2011 (19.11.2011)
- Sevenfield, Hluk "Sportovni hala" 13.11.2011 (19.11.2011)
- Kruk, Kraków "Zaścianek" 12.11.2011 (18.11.2011)
- Krzak, Katowice "Teatr im. Wyspiańskiego" 11.11.2011 (17.11.2011)
- Cree, Love De Vice, Katowice "Teatr im. Wyspiańskiego" 11.11.2011 (17.11.2011)
- Arena, Katowice "Teatr Śląski" 10.11.2011 (12.11.2011)
- Believe, Katowice "Teatr Śląski" 10.11.2011 (12.11.2011)
- Osada Vida, Katowice "Teatr Śląski" 10.11.2011 (12.11.2011)
- Amorphis, Kraków "Kwadrat" 6.11.2011 (8.11.2011)
- Leprous, Kraków "Kwadrat" 6.11.2011 (8.11.2011)
- Nahemah, Kraków "Kwadrat" 6.11.2011 (8.11.2011)
- My Riot, Kraków "Studio" 5.11.2011 (6.11.2011)
- D M T-A, Kraków "Studio" 5.11.2011 (6.11.2011)
- J. D. Overdrive, Katowice "Kultowa" 4.11.2011 (5.11.2011)
- Pigs In Tank, Katowice "Kultowa" 4.11.2011 (5.11.2011)
- Checkpoint Charlie, Kraków "Kazamaty" 30.10.2011 (1.11.2011)
- HugeCCM, Kraków "Kazamaty" 30.10.2011 (1.11.2011)
- Chain Reaction, Kraków "Kazamaty" 30.10.2011 (1.11.2011)
- Eier, Katowice "Pub Korba" 29.10.2011 (1.11.2011)
- Blood Ceremony, Katowice "Mega Club" 26.10.2011 (28.10.2011)
- Belzebong, Katowice "Mega Club" 26.10.2011 (28.10.2011)
- J. D. Overdrive, Katowice "Mega Club" 26.10.2011 (28.10.2011)
- Pigs In Tank, Katowice "Mega Club" 26.10.2011 (28.10.2011)
- Within Temptation, Kraków "Hala Wisły" 22.10.2011 (23.10.2011)
- Triggerfinger, Kraków "Hala Wisły" 22.10.2011 (23.10.2011)
- Tommy Aldridge, Piekary Śląskie "Dom Kultury "Andaluzja"" 21.10.2011 (22.10.2011)
- Starvin' Marvin, Piekary Śląskie "Dom Kultury "Andaluzja"" 21.10.2011 (22.10.2011)
- Dezerter, Kraków "Kwadrat" 16.10.2011 (18.10.2011)
- Analogs, Kraków "Kwadrat" 16.10.2011 (18.10.2011)
- Deadly Frost, Kraków "Kazamaty" 16.10.2011 (18.10.2011)
- Behemoth, Katowice "Mega Club" 15.10.2011 (16.10.2011)
- Blindead, Katowice "Mega Club" 15.10.2011 (16.10.2011)
- Morowe, Katowice "Mega Club" 15.10.2011 (16.10.2011)
- Uriah Heep, Kraków "Studio" 12.10.2011 (13.10.2011)
- Doro, Zlin "Masters Of Rock Cafe" 6.10.2011 (9.10.2011)
- Illusion, Katowice "Spodek" 1.10.2011 (4.10.2011)
- Flapjack, Katowice "Spodek" 1.10.2011 (4.10.2011)
- Tuff Enuff, Katowice "Spodek" 1.10.2011 (4.10.2011)
- Kruk, Chorzów "Leśniczówka" 30.09.2011 (4.10.2011)
- Forteca, Chorzów "Leśniczówka" 30.09.2011 (4.10.2011)
- U.D.O., Kraków "Kwadrat" 24.09.2011 (29.09.2011)
- Sister Sin, Kraków "Kwadrat" 24.09.2011 (29.09.2011)
- Sevenfield, Kraków "Kwadrat" 24.09.2011 (29.09.2011)
- Diabolical, Kraków "Kazamaty" 23.09.2011 (29.09.2011)
- Retribution, Kraków "Kazamaty" 23.09.2011 (29.09.2011)
- Blaze Bayley, Wrocław "Madness" 21.09.2011 (24.09.2011)
- Messenger, Mescalero, Wrocław "Madness" 21.09.2011 (24.09.2011)
- "3Miasto Atakuje Tour 2011", Chorzów "Leśniczówka" 20.09.2011 (22.09.2011)
- Aura Noir, Katowice "Mega Club" 12.09.2011 (14.09.2011)
- Witchmaster, Bloodthirst, Katowice "Mega Club" 12.09.2011 (14.09.2011)
- Voidhanger, Katowice "Mega Club" 12.09.2011 (14.09.2011)
- Kat & Roman Kostrzewski ("Summer Dying Loud 2011"), Aleksandrów Łódzki 3.09.2011 (7.09.2011)
- Flapjack ("Summer Dying Loud 2011"), Aleksandrów Łódzki 3.09.2011 (7.09.2011)
- Titus' Tommy Gunn ("Summer Dying Loud 2011"), Aleksandrów Łódzki 3.09.2011 (7.09.2011)
- Corruption ("Summer Dying Loud 2011"), Aleksandrów Łódzki 3.09.2011 (7.09.2011)
- Gomor ("Summer Dying Loud 2011"), Aleksandrów Łódzki 3.09.2011 (7.09.2011)
- Impet ("Summer Dying Loud 2011"), Aleksandrów Łódzki 3.09.2011 (7.09.2011)
- Electric Chair ("Summer Dying Loud 2011"), Aleksandrów Łódzki 3.09.2011 (7.09.2011)
- Access Denied ("Summer Dying Loud 2011"), Aleksandrów Łódzki 3.09.2011 (7.09.2011)
- Halo of Lies ("Summer Dying Loud 2011"), Aleksandrów Łódzki 3.09.2011 (7.09.2011)
- Scarred by Beauty, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 24.08.2011 (30.08.2011)
- Argies, Ruda Śląska "ADK Berza" 18.08.2011 (30.08.2011)
- Elektryczny Pastuch, Ruda Śląska "ADK Berza" 18.08.2011 (30.08.2011)
- "Brutal Assault 2011" - zdjęcia z imprezy, Jaromer "Twierdza Josefov" 13.08.2011 (27.08.2011)
- Triptykon ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 13.08.2011 (27.08.2011)
- Anathema ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 13.08.2011 (27.08.2011)
- Genitorturers ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 13.08.2011 (27.08.2011)
- Haemorrhage ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 13.08.2011 (27.08.2011)
- Forbidden ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 13.08.2011 (27.08.2011)
- Skyforger ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 13.08.2011 (27.08.2011)
- Exivious ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 13.08.2011 (27.08.2011)
- Kvelertak ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 13.08.2011 (27.08.2011)
- Cathedral, Soilwork ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 12.08.2011 (21.08.2011)
- Katatonia ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 12.08.2011 (21.08.2011)
- Exodus, The Exploited ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 12.08.2011 (21.08.2011)
- KYPCK ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 12.08.2011 (21.08.2011)
- Morbid Angel ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 11.08.2011 (18.08.2011)
- Kreator, Asphyx ("Brutal Assault 2011"), Jaromer "Twierdza Josefov" 11.08.2011 (18.08.2011)
- Polikarpa y Sus Viciosas, Her Last Train Derailed, Ruda Śląska "ADK Berza" 2.08.2011 (5.08.2011)
- In Extremo ("Benatska Noc 2011"), Mala Skala "Cesky Raj" 29.07.2011 (4.08.2011)
- Lacuna Coil ("Benatska Noc 2011"), Mala Skala "Cesky Raj" 29.07.2011 (4.08.2011)
- Dream Theater ("Benatska Noc 2011"), Mala Skala "Cesky Raj" 29.07.2011 (4.08.2011)
- Helloween ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 17.07.2011 (2.08.2011)
- Overkill ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 17.07.2011 (2.08.2011)
- Oomph! ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 17.07.2011 (2.08.2011)
- Delain ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 17.07.2011 (2.08.2011)
- Arkona ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 17.07.2011 (2.08.2011)
- Zdjęcia z imprezy ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 16.07.2011 (2.08.2011)
- Guano Apes ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 16.07.2011 (2.08.2011)
- U.D.O. ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 16.07.2011 (2.08.2011)
- Seven ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 16.07.2011 (2.08.2011)
- Powerwolf ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 16.07.2011 (2.08.2011)
- Airbourne ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 15.07.2011 (28.07.2011)
- Twisted Sister ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 15.07.2011 (28.07.2011)
- Rhapsody Of Fire ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 15.07.2011 (28.07.2011)
- Ektomorf ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 15.07.2011 (28.07.2011)
- Moonspell ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 14.07.2011 (28.07.2011)
- HammerFall ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 14.07.2011 (28.07.2011)
- Finntroll & Eluveitie ("Masters Of Rock 2011"), Vizovice 14.07.2011 (28.07.2011)
- Poison Words ("Underground Festival V"), Kaniów 8.07.2011 (26.07.2011)
- Scavenger, Mementoria, Granite Monster ("Underground Festival V"), Kaniów 8.07.2011 (26.07.2011)
- Saxon, Borek 25.06.2011 (25.07.2011)
- Gamma Ray ("Noc Plna Hvezd 2011"), Trzyniec "Stadion Borek" 24.06.2011 (23.07.2011)
- Pro-Pain ("Noc Plna Hvezd 2011"), Trzyniec "Stadion Borek" 24.06.2011 (23.07.2011)
- Doga ("Noc Plna Hvezd 2011"), Trzyniec "Stadion Borek" 24.06.2011 (23.07.2011)
- Harlej ("Noc Plna Hvezd 2011"), Trzyniec "Stadion Borek" 24.06.2011 (23.07.2011)
- Vitacit ("Noc Plna Hvezd 2011"), Trzyniec "Stadion Borek" 24.06.2011 (23.07.2011)
- Zdjęcia z imprezy i Kyuss Lives! ("Hellfest 2011"), Clisson 19.06.2011 (22.07.2011)
- Judas Priest, Firewind ("Hellfest 2011"), Clisson 19.06.2011 (22.07.2011)
- Therion, Anathema ("Hellfest 2011"), Clisson 19.06.2011 (22.07.2011)
- Dark Tranquillity, Morgoth ("Hellfest 2011"), Clisson 19.06.2011 (22.07.2011)
- Doro ("Hellfest 2011"), Clisson 19.06.2011 (22.07.2011)
- Orphaned Land, Atheist ("Hellfest 2011"), Clisson 19.06.2011 (22.07.2011)
- UFO ("Hellfest 2011"), Clisson 18.06.2011 (14.07.2011)
- Bolt Thrower, Triptykon ("Hellfest 2011"), Clisson 18.06.2011 (14.07.2011)
- Hammerfall ("Hellfest 2011"), Clisson 18.06.2011 (14.07.2011)
- Coroner, Sodom ("Hellfest 2011"), Clisson 18.06.2011 (14.07.2011)
- Municipal Waste, Mekong Delta ("Hellfest 2011"), Clisson 18.06.2011 (14.07.2011)
- Whiplash ("Hellfest 2011"), Clisson 18.06.2011 (14.07.2011)
- Angel Witch ("Hellfest 2011"), Clisson 18.06.2011 (14.07.2011)
- Iggy and the Stooges, Down ("Hellfest 2011"), Clisson 17.06.2011 (11.07.2011)
- Monster Magnet, Corrosion Of Conformity ("Hellfest 2011"), Clisson 17.06.2011 (11.07.2011)
- Meshuggah, Dagoba ("Hellfest 2011"), Clisson 17.06.2011 (11.07.2011)
- Possessed, Primordial, Dodheimsgard ("Hellfest 2011"), Clisson 17.06.2011 (11.07.2011)
- Eyehategod, Church of Misery, In Solitude ("Hellfest 2011"), Clisson 17.06.2011 (11.07.2011)
- Alter Bridge, The Answer ("Hellfest 2011"), Clisson 17.06.2011 (11.07.2011)
- Ozzy Osbourne, Black Label Society ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 11.06.2011 (7.07.2011)
- Thin Lizzy, Kansas ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 11.06.2011 (7.07.2011)
- Hawkwind, Rhapsody Of Fire ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 11.06.2011 (7.07.2011)
- Spock's Beard, Lee Aaron ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 11.06.2011 (7.07.2011)
- Molly Hatchet, Destruction ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 11.06.2011 (7.07.2011)
- Walter Trout, Nifelheim ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 11.06.2011 (7.07.2011)
- Styx ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 11.06.2011 (7.07.2011)
- Angel Witch, Flasket Brinner ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 11.06.2011 (7.07.2011)
- Whitesnake, Rob Zombie ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 10.06.2011 (2.07.2011)
- Overkill, Stryper ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 10.06.2011 (2.07.2011)
- Helloween, Mustasch, Steelheart ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 10.06.2011 (2.07.2011)
- Down, Mr. Big ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 10.06.2011 (2.07.2011)
- Ghost, Electric Wizard ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 10.06.2011 (2.07.2011)
- The Brew, Houston ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 10.06.2011 (2.07.2011)
- Evergrey, Agent Steel ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 10.06.2011 (2.07.2011)
- Judas Priest, Queensryche, Buckcherry ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 9.06.2011 (28.06.2011)
- Saxon, Accept ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 9.06.2011 (28.06.2011)
- Morbid Angel, Moonspell ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 9.06.2011 (28.06.2011)
- Gwar, Groundhogs ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 9.06.2011 (28.06.2011)
- FM, Dan Reed ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 9.06.2011 (28.06.2011)
- Clutch, The Haunted ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 9.06.2011 (28.06.2011)
- Joan Jett and the Blackhearts, Duff Mac Kagan's Loaded ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 9.06.2011 (28.06.2011)
- Necronaut, Black Veil Brides ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 8.06.2011 (24.06.2011)
- The Dead and Living ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 8.06.2011 (24.06.2011)
- Crash Diet, Rhino Bucket ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 8.06.2011 (24.06.2011)
- Mason Ruffner, Seventribe ("Sweden Rock Festival 2011"), Solvesborg 8.06.2011 (24.06.2011)
- Cradle Of Filth ("Metalfest 2011"), Pilzno "Amfiteatr Lochotin" 4.06.2011 (13.06.2011)
- Saxon ("Metalfest 2011"), Pilzno "Amfiteatr Lochotin" 4.06.2011 (13.06.2011)
- Pretty Maids ("Metalfest 2011"), Pilzno "Amfiteatr Lochotin" 4.06.2011 (13.06.2011)
- Bloodbound ("Metalfest 2011"), Pilzno "Amfiteatr Lochotin" 4.06.2011 (13.06.2011)
- Vicious Rumors ("Metalfest 2011"), Pilzno "Amfiteatr Lochotin" 4.06.2011 (13.06.2011)
- Arakain, Crimes of Passion ("Metalfest 2011"), Pilzno "Amfiteatr Lochotin" 4.06.2011 (13.06.2011)
- Accept ("Metalfest 2011"), Pilzno "Amfiteatr Lochotin" 3.06.2011 (13.06.2011)
- Kataklysm ("Metalfest 2011"), Pilzno "Amfiteatr Lochotin" 3.06.2011 (13.06.2011)
- Rage ("Metalfest 2011"), Pilzno "Amfiteatr Lochotin" 3.06.2011 (13.06.2011)
- Arch Enemy, Evocation, Katowice "Mega Club" 1.06.2011 (3.06.2011)
- Totem, The Crossroads, Katowice "Mega Club" 1.06.2011 (3.06.2011)
- Uriah Heep, Katowice "Mega Club" 25.05.2011 (27.05.2011)
- Kruk, Katowice "Mega Club" 25.05.2011 (27.05.2011)
- Strachy na lachy ("Juwenalia Śląskie 2011"), Katowice "Lotnisko Muchowiec" 20.05.2011 (22.05.2011)
- Buldog ("Juwenalia Śląskie 2011"), Katowice "Lotnisko Muchowiec" 20.05.2011 (22.05.2011)
- Muchy ("Juwenalia Śląskie 2011"), Katowice "Lotnisko Muchowiec" 20.05.2011 (22.05.2011)
- Insult ("Juwenalia Śląskie 2011"), Katowice "Lotnisko Muchowiec" 20.05.2011 (22.05.2011)
- Bajzel ("Juwenalia Śląskie 2011"), Katowice "Lotnisko Muchowiec" 20.05.2011 (22.05.2011)
- Marty Friedman, Bratysława "Majestic Music Club" 18.05.2011 (20.05.2011)
- Pro-Pain ("Silesian Core Attack"), Katowice "Mega Club" 15.05.2011 (17.05.2011)
- Flapjack ("Silesian Core Attack"), Katowice "Mega Club" 15.05.2011 (17.05.2011)
- Tuff Enuff ("Silesian Core Attack"), Katowice "Mega Club" 15.05.2011 (17.05.2011)
- Pro-Creation ("Silesian Core Attack"), Katowice "Mega Club" 15.05.2011 (17.05.2011)
- Nurth ("Silesian Core Attack"), Katowice "Mega Club" 15.05.2011 (17.05.2011)
- Insane ("Silesian Core Attack"), Katowice "Mega Club" 15.05.2011 (17.05.2011)
- Tenside ("Silesian Core Attack"), Katowice "Mega Club" 15.05.2011 (17.05.2011)
- Incantation, Katowice "Mega Club" 8.05.2011 (10.05.2011)
- Christ Agony, Throneum, Medico Peste, Katowice "Mega Club" 8.05.2011 (10.05.2011)
- Fields Of The Nephilim, Katowice "Mega Club" 6.05.2011 (8.05.2011)
- Artrosis, Katowice "Mega Club" 6.05.2011 (8.05.2011)
- Cemetery Of Scream, Katowice "Mega Club" 6.05.2011 (8.05.2011)
- Narcolipz, Katowice "Mega Club" 6.05.2011 (8.05.2011)
- Comeback Kid, The Ghost Inside, Katowice "Mega Club" 2.05.2011 (6.05.2011)
- Kvelertak, Katowice "Mega Club" 2.05.2011 (6.05.2011)
- Grave Maker, Social Suicide, Katowice "Mega Club" 2.05.2011 (6.05.2011)
- Whorehouse, The No-Mads, Chorzów "Leśniczówka" 1.05.2011 (5.05.2011)
- Girls With Guitars ("Gala Blues Top"), Chorzów "Teatr Rozrywki" 30.04.2011 (3.05.2011)
- Gala Blues Top, Chorzów "Teatr Rozrywki" 30.04.2011 (3.05.2011)
- Neil Zaza, Kraków "Kwadrat" 29.04.2011 (2.05.2011)
- Wojciech Hoffmann, Kraków "Kwadrat" 29.04.2011 (2.05.2011)
- Sean Walsh Band, Piekary Śląskie "Dom Kultury "Andaluzja"" 27.04.2011 (29.04.2011)
- Ścigani, Piekary Śląskie "Dom Kultury 'Andaluzja'" 27.04.2011 (29.04.2011)
- Kulisz Trio, Katowice "Mariacka" 27.04.2011 (28.04.2011)
- Horrorscope, Clinica Muerte, Chorzów "Leśniczówka" 23.04.2011 (26.04.2011)
- Pendragon, Kraków "Kwadrat" 16.04.2011 (17.04.2011)
- The Brew, Piekary Śląskie "Dom Kultury "Andaluzja"" 14.04.2011 (17.04.2011)
- Onslaught, Katowice "Mega Club" 13.04.2011 (16.04.2011)
- Suidakra, Katowice "Mega Club" 13.04.2011 (16.04.2011)
- Final Depravity, The No-Mads, Katowice "Mega Club" 13.04.2011 (16.04.2011)
- Slayer, Praga "O2 Arena" 10.04.2011 (13.04.2011)
- Megadeth, Praga "O2 Arena" 10.04.2011 (13.04.2011)
- Grave Digger, Orden Ogan, Free Fall, Zlin "Masters Of Rock Cafe" 8.04.2011 (10.04.2011)
- Sick Of It All, Kraków "Kwadrat" 5.04.2011 (7.04.2011)
- Eye For An Eye, Kraków "Kwadrat" 5.04.2011 (7.04.2011)
- Death Angel ("Silesian Massacre Festival 2"), Katowice "Mega Club" 2.04.2011 (6.04.2011)
- Hirax ("Silesian Massacre Festival 2"), Katowice "Mega Club" 2.04.2011 (6.04.2011)
- Suicidal Angels, Majster Kat, Retribution ("Silesian Massacre Festival 2"), Katowice "Mega Club" 2.04.2011 (6.04.2011)
- Eric Singer Project, Zlin "Masters Of Rock Cafe" 1.04.2011 (5.04.2011)
- Nobody Knows, Zlin "Masters Of Rock Cafe" 1.04.2011 (5.04.2011)
- Death Angel, Wrocław "Firlej" 31.03.2011 (3.04.2011)
- Suicidal Angels, Resistance, Adimiron, Wrocław "Firlej" 31.03.2011 (3.04.2011)
- Eyes Set To Kill, Vanna, Kraków "Kwadrat" 30.03.2011 (31.03.2011)
- Jelonek, Kraków "Kwadrat" 26.03.2011 (27.03.2011)
- Krusher, Kraków "Kwadrat" 26.03.2011 (27.03.2011)
- Kruk, Łódź "Iron Horse" 19.03.2011 (21.03.2011)
- Relentless, Crimson Valley, Łódź "Iron Horse" 19.03.2011 (21.03.2011)
- Overkill, Brno "Fleda" 12.03.2011 (14.03.2011)
- Destruction, Brno "Fleda" 12.03.2011 (14.03.2011)
- Heathen, Brno "Fleda" 12.03.2011 (14.03.2011)
- After All, Debustrol, Brno "Fleda" 12.03.2011 (14.03.2011)
- Black Label Society, Warszawa "Stodoła" 9.03.2011 (11.03.2011)
- Godsized, J. D. Overdrive, Warszawa "Stodoła" 9.03.2011 (11.03.2011)
- Kruk, Katowice "Mega Club" 6.03.2011 (8.03.2011)
- El-4, Katowice "Mega Club" 6.03.2011 (8.03.2011)
- Jelonek, Katowice "Mega Club" 27.02.2011 (1.03.2011)
- Baliama, Katowice "Mega Club" 27.02.2011 (1.03.2011)
- Neuronia, Pigs In Tank, Katowice "Mega Club" 27.02.2011 (1.03.2011)
- Wishbone Ash, Kraków "Kwadrat" 25.02.2011 (27.02.2011)
- 230 Volt, Kraków "Kwadrat" 25.02.2011 (27.02.2011)
- Apocalyptica, Kraków "Łaźnia Nowa" 24.02.2011 (25.02.2011)
- A Life Divided, Kraków "Łaźnia Nowa" 24.02.2011 (25.02.2011)
- Gotan Project, Zabrze "Dom Muzyki i Tańca" 23.02.2011 (24.02.2011)
- Rhapsody Of Fire, Katowice "Mega Club" 21.02.2011 (23.02.2011)
- Visions Of Atlantis, Vexillum, Katowice "Mega Club" 21.02.2011 (23.02.2011)
- The Flower Power Band, Katowice "Old Timers Garage" 20.02.2011 (21.02.2011)
- Kat & Roman Kostrzewski, 230 Volt, Kraków "Kwadrat" 12.02.2011 (13.02.2011)
- The Supersuckers, Warszawa "Stodoła" 7.02.2011 (9.02.2011)
- Negura Bunget, Mortifera, Sear Bliss, Katowice "Mega Club" 5.02.2011 (6.02.2011)
- Abusiveness, Gallileous, Medico Peste, Katowice "Mega Club" 5.02.2011 (6.02.2011)
- Accept, Steelwing, Kraków "Studio" 4.02.2011 (5.02.2011)
- Stay Heavy, Orion Prophecy, Bytom "Gotyk" 28.01.2011 (29.01.2011)
- Terror, First Blood, Katowice "Arkada" 26.01.2011 (27.01.2011)
- Lionheart, Backtrack, Katowice "Arkada" 26.01.2011 (27.01.2011)
- Kat & Roman Kostrzewski, Katowice "Mega Club" 23.01.2011 (24.01.2011)
- Eier, Absynth, Katowice "Mega Club" 23.01.2011 (24.01.2011)
- Hetman, Katowice "Źródło" 22.01.2011 (23.01.2011)
- Nile, Melechesh, Katowice "Mega Club" 20.01.2011 (21.01.2011)
- Dew-Scented, DarkRise, Katowice "Mega Club" 20.01.2011 (21.01.2011)
- Requiem, Sonic Power, Axe Cut, Katowice "Carpe Diem" 16.01.2011 (17.01.2011)
- Horrorscope, Eternal Deformity, Firezone, Bielsko-Biała "Rude Boy Club" 15.01.2011 (16.01.2011)
- Eternal Deformity, Baliama, At Domine, Rethorn, Rybnik "Euphoria" 14.01.2011 (16.01.2011)
- Real McKenzies, Wrocław "Madness" 9.01.2011 (10.01.2011)
- Castet, The Pils, Wrocław "Madness" 9.01.2011 (10.01.2011)
- Stirwater, Szczawnica "Muzyczna Owczarnia" 6.01.2011 (8.01.2011)
- Impaled Nazarene, Witchmaster, Azarath, Massemord, Katowice "Mega Club" 18.12.2010 (21.12.2010)
- Exhalation, Blaze of Perdition, Embrional, Infidel, Katowice "Mega Club" 18.12.2010 (21.12.2010)
- Dimidium Mei, Underdark, Heretique, Katowice "Mega Club" 18.12.2010 (21.12.2010)
- Tiamat, Katowice "Mega Club" 12.12.2010 (14.12.2010)
- Orden Ogan, Katowice "Mega Club" 12.12.2010 (14.12.2010)
- Monster Magnet, Seventh Void, Drezno "Reithalle" 11.12.2010 (12.12.2010)
- Requiem, Katowice "Gugalander" 5.12.2010 (7.12.2010)
- Outline, Katowice "Gugalander" 5.12.2010 (7.12.2010)
- Orion Prophecy, Katowice "Kultowa" 5.12.2010 (7.12.2010)
- Blunt Force Trauma, Hard Work, Świniopas, Terrordome, Katowice "Cogitatur" 3.12.2010 (4.12.2010)
- Therion, Leprous, Kraków "Studio" 28.11.2010 (1.12.2010)
- Helloween ("Winter Masters of Rock"), Zlin 27.11.2010 (30.11.2010)
- Pretty Maids ("Winter Masters of Rock"), Zlin 27.11.2010 (30.11.2010)
- Paul Gilbert ("Winter Masters of Rock"), Zlin 27.11.2010 (30.11.2010)
- Freedom Call ("Winter Masters of Rock"), Zlin 27.11.2010 (30.11.2010)
- Varg, Symphonity, Rebelstar ("Winter Masters of Rock"), Zlin 27.11.2010 (30.11.2010)
- Closterkeller, Katowice "Cogitatur" 21.11.2010 (23.11.2010)
- Poison Words, Katowice "Cogitatur" 21.11.2010 (23.11.2010)
- Lordi, Ostrawa (Ostrava) "Bonver Arena" 19.11.2010 (21.11.2010)
- The Dogma, Ostrawa (Ostrava) "Bonver Arena" 19.11.2010 (21.11.2010)
- Sister Sin, Ostrawa (Ostrava) "Bonver Arena" 19.11.2010 (21.11.2010)
- Corruption, Katowice "Cogitatur" 14.11.2010 (16.11.2010)
- Lostbone, Katowice "Cogitatur" 14.11.2010 (16.11.2010)
- Beerhead, Katowice "Cogitatur" 14.11.2010 (16.11.2010)
- SBB, Bielsko-Biała "Bielskie Centrum Kultury Dom Muzyki" 11.11.2010 (12.11.2010)
- Sabaton, Katowice "Mega Club" 10.11.2010 (11.11.2010)
- Alestorm, Steelwing, Katowice "Mega Club" 10.11.2010 (11.11.2010)
- Coffins, Veal, Katowice "Mega Club" 7.11.2010 (9.11.2010)
- Frontside, Totem, Katowice "Mega Club" 7.11.2010 (8.11.2010)
- Deep Purple, Katowice "Spodek" 30.10.2010 (31.10.2010)
- SBB, Katowice "Spodek" 30.10.2010 (31.10.2010)
- Horrorscope, The Crossroads, Katowice "Pub Korba" 29.10.2010 (31.10.2010)
- Marky Ramone's Blitzkrieg, Kraków "Loch Ness" 28.10.2010 (30.10.2010)
- W.A.S.P., Zlin "Masters Of Rock Cafe" 22.10.2010 (25.10.2010)
- Eagleheart, Zlin "Masters Of Rock Cafe" 22.10.2010 (25.10.2010)
- Something Like Elvis, Ed Wood, Katowice "Cogitatur" 21.10.2010 (24.10.2010)
- Simon Phillips & Pete Lockett (koncert), Simon Phillips (warsztaty), Katowice "Akademia Muzyczna" 17.10.2010 (21.10.2010)
- Jorn Lande, Zlin "Masters Of Rock Cafe" 16.10.2010 (18.10.2010)
- Dymytry, Zlin "Masters Of Rock Cafe" 16.10.2010 (18.10.2010)
- Venefica, Zlin "Masters Of Rock Cafe" 16.10.2010 (18.10.2010)
- Korpiklaani, Eluveitie, Godnr.universe, Stepanov's Starlings, Kraków "Studio" 10.10.2010 (16.10.2010)
- Exumer, Chorzów "Carmen Club" 9.10.2010 (14.10.2010)
- Exhalation, The No-Mads, Horrorscope, Chorzów "Carmen Club" 9.10.2010 (14.10.2010)
- Dimmu Borgir, Kraków "Kwadrat" 8.10.2010 (12.10.2010)
- Enslaved, Kraków "Kwadrat" 8.10.2010 (12.10.2010)
- Sahg, Kraków "Kwadrat" 8.10.2010 (12.10.2010)
- Goodfellas, Opole "Teatr im. J. Kochanowskiego" 3.10.2010 (6.10.2010)
- Tarja Turunen, Kraków "Studio" 2.10.2010 (6.10.2010)
- Markize, Kraków "Studio" 2.10.2010 (6.10.2010)
- Epica, Katowice "Kinoteatr Rialto" 1.10.2010 (3.10.2010)
- Revamp, Kells, Katowice "Kinoteatr Rialto" 1.10.2010 (3.10.2010)
- Bloodwritten, Bloodthirst, Neithal, Exhalation ("Bestial Carnage Tour 2010"), Zabrze "CK Wiatrak" 30.09.2010 (3.10.2010)

recenzje płyt: (8)

- J. D. Overdrive "Fortune Favors The Brave" (12.06.2016)
- J. D. Overdrive "Sex, Whiskey & Southern Blood" (9.09.2011)
- Rape On Mind "Downwards" (10.11.2013)
- Różni Wykonawcy "Thrashing Damnation Thru Compilation" (25.08.2013)
- Różni Wykonawcy "Thrashing Damnation Thru Compilation 2" (9.10.2013)
- Terrordome / Dekapited "Bestial Castigation" (27.07.2013)
- Testament "Live in London" (11.10.2009)
- Traktor "Fast And Loud" (17.06.2014)


Czy lubisz długie romantyczne spacery przy świetle gwiazd i księżyca?