zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 19 października 2017

Terminy koncertów

Województwo:
Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 2.11.2017 (czwartek)
Grand Magus; Evil Invaders; Elm Street Kraków, Kwadrat, 2.11.2017 (szczegóły)
Kadavar; Death Alley; Mantar
Warszawa, Progresja Music Zone, 2.11.2017 (szczegóły) Koncert Kadavar, Death Alley, Mantar
dzień: 3.11.2017 (piątek)
Chico; Thar Ai; Frostbite Biała Podlaska, Seven Pub, 3.11.2017 (szczegóły)
Farben Lehre Chełm, 3.11.2017 (szczegóły)
The Stubs; Lazy Class; The Rumjacks Gdynia, Ucho, 3.11.2017 (szczegóły)
Kadavar; Death Alley; Mantar
Kraków, Kwadrat, 3.11.2017 (szczegóły) Koncert Kadavar, Death Alley, Mantar
Hunter Warszawa, Stodoła, 3.11.2017 (szczegóły)
Closterkeller
(Abracadabra Viridian Tour 2017)
Zabrze, CK Wiatrak, 3.11.2017 (szczegóły)
Cochise Zgierz, Agrafka, 3.11.2017 (szczegóły)
dzień: 4.11.2017 (sobota)
Archive
Gdańsk, B90, 4.11.2017 (szczegóły) Koncert Archive
Farben Lehre Kraśnik, 4.11.2017 (szczegóły)
Hunter; Killsorrow Lublin, Graffiti, 4.11.2017 (szczegóły)
Cochise Opoczno, Musique Cafe, 4.11.2017 (szczegóły)
Closterkeller
(Abracadabra Viridian Tour 2017)
Opole, Zebra, 4.11.2017 (szczegóły)
Dopelord; Snake Thursday; Tortuga Poznań, Pod Minogą, 4.11.2017 (szczegóły)
The Stubs; Lazy Class; Gulag Beach Toruń, NRD, 4.11.2017 (szczegóły)
Chico; Thar Ai; Frostbite Warszawa, Potok, 4.11.2017 (szczegóły)
Organek Wrocław, A2, 4.11.2017 (szczegóły)
dzień: 5.11.2017 (niedziela)
Archive
Kraków, Studio, 5.11.2017 (szczegóły) Koncert Archive
Closterkeller
(Abracadabra Viridian Tour 2017)
Lubin, Ave Cezar, 5.11.2017 (szczegóły)
Farben Lehre Łódź, 5.11.2017 (szczegóły)
Hunter; Killsorrow Rzeszów, Life House, 5.11.2017 (szczegóły)
Downfall Of Gaia; Saule; Krzta Toruń, NRD, 5.11.2017 (szczegóły)
The Stubs; Gulag Beach Warszawa, Pogłos, 5.11.2017 (szczegóły)
Organek Zielona Góra, Kawon, 5.11.2017 (szczegóły)
dzień: 6.11.2017 (poniedziałek)
Queen
Łódź, Atlas Arena, 6.11.2017 (szczegóły) Koncert Queen
Udo Dirkschneider Warszawa, Progresja Music Zone, 6.11.2017 (szczegóły)
Downfall Of Gaia Warszawa, Pogłos, 6.11.2017 (szczegóły)
dzień: 7.11.2017 (wtorek)
Ulcerate; Blaze of Perdition; Outre Kraków, Zet Pe Te, 7.11.2017 (szczegóły)
dzień: 8.11.2017 (środa)
Trombone Shorty & Orleans Avenue
Kraków, ICE Congress Centre, 8.11.2017 (szczegóły) Koncert Trombone Shorty & Orleans Avenue
Ulcerate; Blaze of Perdition; Outre Poznań, U Bazyla, 8.11.2017 (szczegóły)
Algiers Poznań, Meskalina, 8.11.2017 (szczegóły)
dzień: 9.11.2017 (czwartek)
Epica; Vuur; Myrath
Kraków, Studio, 9.11.2017 (szczegóły) Koncert Epica, Vuur, Myrath
Algiers Warszawa, Niebo, 9.11.2017 (szczegóły)
Farben Lehre Warszawa, 9.11.2017 (szczegóły)
dzień: 10.11.2017 (piątek)
Farben Lehre Kielce, 10.11.2017 (szczegóły)
Algiers Wrocław, Firlej, 10.11.2017 (szczegóły)
Closterkeller
(Abracadabra Viridian Tour 2017)
Zielona Góra, Jazzkino, 10.11.2017 (szczegóły)
dzień: 11.11.2017 (sobota)
Sunnata; Spaceslug; Tortuga; Grim Van Doom Gdańsk, Protokultura, 11.11.2017 (szczegóły)
Organek Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 11.11.2017 (szczegóły)
Mark Lanegan Warszawa, Proxima, 11.11.2017 (szczegóły)
Mastodon; Russian Circles
Warszawa, Progresja Music Zone, 11.11.2017 (szczegóły) Koncert Mastodon, Russian Circles
Emmure; Deez Nuts; Chelsea Grin; Sworn In; Kublai Khan; Polaris; Lorna Shore
(Impericon Never Say Die! Tour)
Wrocław, Zaklęte Rewiry, 11.11.2017 (szczegóły) Koncert Emmure, Deez Nuts, Chelsea Grin, Sworn In, Kublai Khan, Polaris, Lorna Shore
Weedruid; Black Smoke; Low; Seedium Wrocław, Pralnia, 11.11.2017 (szczegóły)
Closterkeller
(Abracadabra Viridian Tour 2017)
Żagań, Elektrownia, 11.11.2017 (szczegóły)