zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 18 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20001 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (7.2000) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.07.2000 (sobota)
Diachronia; Midnight Date; Cortege; Vox Interium; Besatt Katowice, Mega Club (stara lokalizacja), 1.07.2000 (szczegóły)
Roskilde Festival 2000
Chumbawamba; The Flaming Lips; Fields Of The Nephilim; Rollins Band; In Flames; Moloko
Roskilde (Dania), 1.07.2000 (szczegóły)
Armia; 2Tm2,3 Toruń, 1.07.2000 (szczegóły)
2Tm2,3 Toruń, 1.07.2000 (szczegóły)
dzień: 2.07.2000 (niedziela)
Leniwce; Naamah; Dwarf; Berigor Danarja Błonie, Amfiteatr, 2.07.2000 (szczegóły)
Armia; 2Tm2,3 Gdańsk, 2.07.2000 (szczegóły)
2Tm2,3; Armia Gdańsk, 2.07.2000 (szczegóły)
Ankh Gdańsk, 2.07.2000 (szczegóły)
Umbra Kraków, Rock Cafe "Gotyk", 2.07.2000 (szczegóły)
Joe Cocker; Perfect; Pudelsi Łódź, 2.07.2000 (szczegóły)
Roskilde Festival 2000
The Kovenant; Lou Reed; Muse; Wannadies; Goran Bregovic
Roskilde (Dania), 2.07.2000 (szczegóły)
Werchter Festival
The Cure; A Perfect Circle
Werchter (Belgia), 2.07.2000 (szczegóły)
dzień: 7.07.2000 (piątek)
Al Sirat; Vanitas Gdańsk, Rudy Kot, 7.07.2000 (szczegóły)
O.N.A. Prudnik, Millennium, 7.07.2000 (szczegóły)
dzień: 8.07.2000 (sobota)
John Porter Band Glinojeck, 8.07.2000 (szczegóły)
Corruption; Land Of Fear; Stillborn Sandomierz, Fanklub, 8.07.2000 (szczegóły)
Obscene Extreme Festival
Abortion; Abstain; Alienation Mental; Autoritar; Beelching Beet; Blood; Bloodsuckers; Cock and Ball Torture; Contrastic; Convent; Cripple Bastards; Dementor; Din-Addict; Disfigured Corpse; Disinfect; Dissenter; Exposed Guts; Feeble Minded; Fleshless; Godless Truth; Gride; Harmony Dies; Houwitser; Hypnos; Ingrowing; Intervalle Bizzarre; Isacaarum; Krabathor; Monolith; Mucupurulent; Nuclear Devastation; Obliterate; Pandemia; Plastic Grave; Profanity; Psychopathia; Purulent Spermcanal; Rotten Sound; Severe Torture; Squash Bowels; Surgical Dissection; Vomit Remnants; Wojczech
Trutnov (Czechy), 8.07.2000 (szczegóły)
dzień: 9.07.2000 (niedziela)
H-Blockx; O.N.A.; Voo Voo Poznań, Malta, 9.07.2000 (szczegóły)
dzień: 10.07.2000 (poniedziałek)
Varukers; Trompka Pompka Łódź, C4, 10.07.2000 (szczegóły)
BB King; Mietek Blues Band Sopot, Opera Leśna, 10.07.2000 (szczegóły)
dzień: 11.07.2000 (wtorek)
Sweet Noise Gdańsk, Burdl, 11.07.2000 (szczegóły)
Abstain; Comrades; Self Hate Łódź, C4, 11.07.2000 (szczegóły)
dzień: 14.07.2000 (piątek)
Pancerne Rusałki; Lachupacabra; Flashback; Prohibicja; The Kasztan; Łokieć Karola; Spasticus Acusticus; Massive'O'4; 4 Stopnie; Przystanek Blues Chmielno, Stadion, 14.07.2000 (szczegóły)
Acid Drinkers Mielno, 14.07.2000 (szczegóły)
dzień: 15.07.2000 (sobota)
Major Smiss; Fnab; Insanity; Manitou; Grand; Totem; Bad Taste; Sonheillon; Hellfire; Boomrang Chmielno, Stadion, 15.07.2000 (szczegóły)
Pet Shop Boys; Piersi; Voo Voo Gliwice, Lotnisko Aeroklubu, 15.07.2000 (szczegóły)
Acid Drinkers Grudek, 15.07.2000 (szczegóły)
2Tm2,3 Lublin, 15.07.2000 (szczegóły)
dzień: 16.07.2000 (niedziela)
Mandragora; Calvaria; Intoxication; Tehace; Angor; Sacrilegium; Oblivion; Nocturn; Nostromo; Mess Age; Eldener; Dark Legion; Grin; Yattering Chmielno, Stadion, 16.07.2000 (szczegóły)
John Porter Band Głuchołazy, 16.07.2000 (szczegóły)
2Tm2,3 Trzebnica, 16.07.2000 (szczegóły)
dzień: 17.07.2000 (poniedziałek)
2Tm2,3 Wołczyn, 17.07.2000 (szczegóły)
dzień: 20.07.2000 (czwartek)
Dream Theater Zlin (Czechy), Sports Novesta Hall, 20.07.2000 (szczegóły)
dzień: 22.07.2000 (sobota)
John Porter Band Brodnica, Piano, 22.07.2000 (szczegóły)
Athanor; Fear; Chicken Legs Dziwnów, 22.07.2000 (szczegóły)
Dark Legion; Grin Rumia-Janowo, Plus, 22.07.2000 (szczegóły)
Perfect; Glayzy; The Blissful Creatures; Flegma; Glider
(Zlot 2000)
Vendryne (Czechy), 22.07.2000 (szczegóły)
The Brand New Heavies; Piersi; Raz Dwa Trzy Wrocław, 22.07.2000 (szczegóły)
dzień: 23.07.2000 (niedziela)
Steve Adams; Grzegorz Kupczyk; Awake; Anamor; Jan Kiel; Andrzej Ciborski Gołańcz, 23.07.2000 (szczegóły)
dzień: 27.07.2000 (czwartek)
Przystanek Olecko
Piersi; Golec uOrkiestra
Olecko, Aleje Lipowe, 27.07.2000 (szczegóły)
Kasia Nosowska; Bum Bum Warszawa, Piekarnia, 27.07.2000 (szczegóły)
« Poprzednie
1