zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 24 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20001 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (8.2000) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.08.2000 (wtorek)
Iron Maiden; Halford; Entombed Toronto (Kanada), Air Canada Centre, 1.08.2000 (szczegóły)
dzień: 2.08.2000 (środa)
Street Punk Alternative Festival
Włochaty; Prawda; Silikon Fest; La Aferra; Anti Holocaust; Klon; 1125; Illegality; Dezinfekce; Incomunicado; Third Degree; Weisse Ubermenschen
Giżycko, Twierdza Boyen, 2.08.2000 (szczegóły)
dzień: 3.08.2000 (czwartek)
Lou Reed Warszawa, Sala Kongresowa, 3.08.2000 (szczegóły)
dzień: 4.08.2000 (piątek)
Grin; Dark Legion; Tehace; Intoxication Rumia-Janowo, Plus, 4.08.2000 (szczegóły)
dzień: 5.08.2000 (sobota)
Festiwal Grozy i Horroru
God's Bow; God's Own Medicine; Centuria; Cromm Cruac
Łagów, Zamek Joannitów, 5.08.2000 (szczegóły)
Alphaville; Lady Pank; Blenders Szczecin, 5.08.2000 (szczegóły)
dzień: 6.08.2000 (niedziela)
Hard Core Days
Schizma; In Spite Of; Blindeside; Fight Back
Kraków, Rock Cafe "Gotyk", 6.08.2000 (szczegóły)
Festiwal Grozy i Horroru
Mandragora; Athanor; C.H. District; Moan; Umbra
Łagów, Zamek Joannitów, 6.08.2000 (szczegóły)
Thrash'em All Festival 2000
Vader; Behemoth; Lux Occulta; Yattering; Turbo; Cemetery Of Scream; Decapitated; Trauma; Devilyn; Sceptic; Belfegor; Witchmaster; Elysium
Olsztyn, Power Horse Center, 6.08.2000 (szczegóły)
dzień: 8.08.2000 (wtorek)
Good Clean Fun; Point Of No Return; Redlightsflash; Knockdown; Second Age Warszawa, Remont, 8.08.2000 (szczegóły)
dzień: 10.08.2000 (czwartek)
Dark Legion; Unhumaned; Emphasis Gdańsk, Rudy Kot, 10.08.2000 (szczegóły)
Armia; Fruhstuck; Arka Noego Gostyń, Święta Góra, 10.08.2000 (szczegóły)
dzień: 12.08.2000 (sobota)
M'era Luna Festival 2000
The Sisters Of Mercy; HIM; And One; The Mission; Marc Almond; Faith And The Muse; Tanzwut; The Godfathers; The House of Usher; Letzte Instanz
Hildesheim (Niemcy), 12.08.2000
(Scena)
(szczegóły)
M'era Luna Festival 2000
Tiamat; Anathema; Haggard; Umbra Et Imago; L'ame Immortelle; Cassandra Complex; Suicide Commando; Lithium; The 69 Eyes; Zeromancer
Hildesheim (Niemcy), 12.08.2000
(Hangar)
(szczegóły)
Acid Drinkers Jarocin, 12.08.2000 (szczegóły)
Festiwal Jarocin 2000
Therapy?; Kult; Acid Drinkers; Armia; Łoskot; Kasia Nosowska; Pudelsi; 2Tm2,3; Something Like Elvis; Homo Sapiens; Starzy Singers; Yattering; Funny Hippos; Kaliber 44
Jarocin, Stadion OSiR, 12.08.2000 (szczegóły)
Hard Core Days
Second Chance; Showtime; Huge; Upstream; Disturbers
Kraków, Rock Cafe "Gotyk", 12.08.2000 (szczegóły)
Chumbawamba; Big Cyc; Czarno-Czarni Olsztyn, 12.08.2000 (szczegóły)
dzień: 13.08.2000 (niedziela)
M'era Luna Festival 2000
Project Pitchfork; Fields Of The Nephilim; Phillip Boa & The Voodooclub; Rosenfels; Oomph!; Madrugada; Illuminate; Stromkern; Merlons
Hildesheim (Niemcy), 13.08.2000
(Scena)
(szczegóły)
M'era Luna Festival 2000
VNV Nation; Velvet Acid Christ; Funker Vogt; Aenima; Evil's Toy; Diary Of Dreams; Estampie; Mila Mar; Nera Dark
Hildesheim (Niemcy), 13.08.2000
(Hangar)
(szczegóły)
Dark Legion; Grin; Calm; Adonay; Intoxication Żuławki, Bar u Kamila, 13.08.2000 (szczegóły)
dzień: 16.08.2000 (środa)
God's Own Medicine Kraków, Rock Cafe "Gotyk", 16.08.2000 (szczegóły)
dzień: 19.08.2000 (sobota)
Armia Dzierżoniów, 19.08.2000 (szczegóły)
Eloe Kraków, Rock Cafe "Gotyk", 19.08.2000 (szczegóły)
Texas; Kasia Kowalska; Żuki Warszawa, 19.08.2000 (szczegóły)
dzień: 24.08.2000 (czwartek)
Marek Piekarczyk Limanowa, 24.08.2000 (szczegóły)
Paprika Korps Parzno, 24.08.2000 (szczegóły)
Brathanki Toruń, Central Park, 24.08.2000 (szczegóły)
dzień: 25.08.2000 (piątek)
Partia Augustów, 25.08.2000 (szczegóły)
Golec uOrkiestra Bielsko-Biała, 25.08.2000 (szczegóły)
Brathanki Konin, 25.08.2000 (szczegóły)
Nervy Kraków, Rock Cafe "Gotyk", 25.08.2000 (szczegóły)
Proletaryat Polkowice, 25.08.2000 (szczegóły)
Myslovitz Polkowice, Amfiteatr, 25.08.2000 (szczegóły)
Brathanki Poznań, 25.08.2000 (szczegóły)
Eclypse; Misteria; Stillborn Tarnów, Przepraszam, 25.08.2000 (szczegóły)
dzień: 26.08.2000 (sobota)
Closterkeller Białobrzegi, 26.08.2000 (szczegóły)
Moonlight; Athanor; Chicken Legs Czaplinek, 26.08.2000 (szczegóły)
Brathanki Kraków, 26.08.2000 (szczegóły)
Scorpions; Budka Suflera; John Porter Band; Brathanki Kraków, 26.08.2000 (szczegóły)
Armia Łańcut, 26.08.2000 (szczegóły)
Ametria Opatów, 26.08.2000 (szczegóły)
Myslovitz Polanica, 26.08.2000 (szczegóły)
TurboPunk Festival 2000
Alians; Cela nr 3; Fort BS; Prawda; Thc-X; Plebania
Poznań, Dziedziniec Zamkowy, 26.08.2000
(dzień punk)
(szczegóły)
Arka Noego Szczecin, 26.08.2000 (szczegóły)
Golec uOrkiestra Warszawa, Plac Zamkowy, 26.08.2000 (szczegóły)
« Poprzednie
1