zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 23 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20031 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (7.2003) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 2.07.2003 (środa)
Lipo; Frontal Cortex; Revee; Egle Sirvydyte; Unheard Of Music Kętrzyn, Zamek, 2.07.2003
(zmiana zespołów)
(szczegóły)
Węgorzewo 2003
Contra; Zaraza; Piotruś Pan; Dog Family; Kangaroz; Paranormal
Węgorzewo, 2.07.2003
(+ inni)
(szczegóły)
dzień: 3.07.2003 (czwartek)
Węgorzewo 2003
Sweet Noise; Hunter; Corruption; Quo Vadis
Węgorzewo, 3.07.2003
(+ 10 zespołów konkursowych)
(szczegóły)
dzień: 4.07.2003 (piątek)
Varius Manx; Ampha Romeo Kętrzyn, 4.07.2003 (szczegóły)
Cashmere Kraków, Stary Port, 4.07.2003 (szczegóły)
Malborski Przegląd Muzyczny
Immemorial; Adonay; Grin; Desiderata; Atropos; Testimony; WolfRider; Acrybia
Malbork, Osada Zamczysko, 4.07.2003
(Dni Metalu)
(szczegóły)
Abyss; Deception; Necropsy; Inner Silence Mielec, Studio 8, 4.07.2003 (szczegóły)
6 Festiwal Rockowe Ogródki Płock 2003
Fanki Kru
Płock, Rock 69, 4.07.2003 (szczegóły)
Cree Poznań, Lizard King, 4.07.2003 (szczegóły)
Independent Party
Eye For An Eye; Maria Chuana; Plagiat 199; Myszka; Horodonktronk; Bibisi; Panic Cafe; Mzungu
Sucha Beskidzka, Remont, 4.07.2003
(po koncercie impreza)
(szczegóły)
Rivendell; Insult Szczecin, Piwnica, 4.07.2003 (szczegóły)
XIII Watra Bytowska
Powija; Alcatraz
Udorpie, 4.07.2003 (szczegóły)
Węgorzewo 2003
Kasia Kowalska; Hey; Cool Kids of Death; Oxy.Gen
Węgorzewo, 4.07.2003
(+ 10 zespołów konkursowych)
(szczegóły)
dzień: 5.07.2003 (sobota)
Rivendell; Insult Choszczno, Jola, 5.07.2003 (szczegóły)
HC/Punkowe rozpoczecie wakacji!
Poshblokes; Bad Side Of Social Existence; Corpus Delicti; Czołg
Gliwice, Squot "Krzyk", 5.07.2003 (szczegóły)
IRA; Mahoń Blues Cafe Kętrzyn, 5.07.2003 (szczegóły)
Malborski Przegląd Muzyczny
Dead By Dawn; Enhiridion; Spiral Madness; Forecast; Ghost; Sammath Naur; Sonheillon; Legions Of Death; Redemptor; Carnal
Malbork, Osada Zamczysko, 5.07.2003
(Dni Metalu)
(szczegóły)
6 Festiwal Rockowe Ogródki Płock 2003
Shire
Płock, Rock 69, 5.07.2003 (szczegóły)
TSA Sieraków, Jezioro Jaroszewskie, 5.07.2003 (szczegóły)
Hydrozagadka 3
Trzeci But
Stara Miłosna, Smażalnia Ryb, 5.07.2003 (szczegóły)
Hey Szczecin, Wały Chrobrego, 5.07.2003 (szczegóły)
Międzynarodowy Zlot VW Garbusa
Mistrust
Sztum, 5.07.2003 (szczegóły)
XIII Watra Bytowska
Czeremszyna; Horpyna
Udorpie, 5.07.2003 (szczegóły)
Saltus; Condemnated Warszawa, Kopalnia, 5.07.2003 (szczegóły)
Węgorzewo 2003
Wilki; Negatyw; Husky; Noca Deń; Chicherina; Lipo; Angrapa; Everlaunch
Węgorzewo, 5.07.2003
(+ koncert laureatów)
(szczegóły)
Folk Fiesta
Buziaki; Przyjaciele Świata; Za Zu Zi
Ząbkowice Śląskie, Rynek, 5.07.2003 (szczegóły)
Folk Fiesta
Cała Góra Barwinków; Trawnik; Varsovia Manta; Village Of Peace; Tymon Tymański; Czerwie; Appparatschik
Ząbkowice Śląskie, Zamek (dziedziniec), 5.07.2003 (szczegóły)
dzień: 6.07.2003 (niedziela)
Raz Dwa Trzy Kętrzyn, 6.07.2003 (szczegóły)
Pudelsi Kraków, Ministerstwo, 6.07.2003 (szczegóły)
Łzy Ogrodzieniec, 6.07.2003 (szczegóły)
The Avalanche Oświęcim, Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży, 6.07.2003 (szczegóły)
Atropos; Forecast Pruszcz Gdański, Grin, 6.07.2003 (szczegóły)
XIII Watra Bytowska
Czeremszyna
Udorpie, 6.07.2003 (szczegóły)
Folk Fiesta
Halny; Stonehenge; Tracktor; Oi Va Voi
Ząbkowice Śląskie, Zamek (dziedziniec), 6.07.2003 (szczegóły)
Euro Eco Meeting
Projektownia
Złotów, Złotowski Dom Kultury, 6.07.2003 (szczegóły)
dzień: 8.07.2003 (wtorek)
Type O Negative; Desdemona Warszawa, Stodoła, 8.07.2003 (szczegóły)
dzień: 10.07.2003 (czwartek)
Lost Highway Dąbrowa Górnicza, Graffiti, 10.07.2003 (szczegóły)
Kult Giżycko, Twierdza Boyen, 10.07.2003 (szczegóły)
Stuff; Daffa; Horrible Dictu Stalowa Wola, Top Ten, 10.07.2003 (szczegóły)
Proletaryat Ustronie Morskie, Amfiteatr, 10.07.2003
(koncert odwołany)
(szczegóły)
R.E.M.; Pudelsi; Negatyw Warszawa, Torwar, 10.07.2003
(zmiana miejsca)
(szczegóły)
« Poprzednie
1