zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 17 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20101 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (5.2010) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.05.2010 (sobota)
In The Name Of God Katowice, Klub Muzyczny Korba, 1.05.2010 (szczegóły)
The Brew
(Las, Woda & Blues)
Sława, 1.05.2010
(+ inni)
(szczegóły)
Greg Koch Band; TSA; Ray Wilson And Stiltskin; Dżem
(Thanks Jimi Festival 2010)
Wrocław, Wyspa Słodowa, 1.05.2010 (szczegóły)
Asymmetry Festival 2010
Jesu; Black Shape Of Nexus; Tesseract; Time to Burn; Kasan
Wrocław, Firlej, 1.05.2010 (szczegóły)
dzień: 2.05.2010 (niedziela)
Hey; Izrael; Happysad; O.S.T.R; Natural Dread Killaz
(Majówka 2010)
Wrocław, Wyspa Słodowa, 2.05.2010 (szczegóły)
Asymmetry Festival 2010
Esoteric; Mouth of the Architect; Necro Deathmort; Moja Adrenalina
Wrocław, Firlej, 2.05.2010 (szczegóły)
dzień: 3.05.2010 (poniedziałek)
Hey Czeladź, Park Grabek, 3.05.2010 (szczegóły)
Kazik Na Żywo; Myslovitz; Coma; Farben Lehre; East West Rockers
(Majówka 2010)
Wrocław, Wyspa Słodowa, 3.05.2010 (szczegóły)
Six Feet Under; Illdisposed; In Slumber; Fairytale Abuse; Mindlag Project; Bad Tripes; Arcadia Wrocław, W-Z, 3.05.2010 (szczegóły)
dzień: 4.05.2010 (wtorek)
Indios Bravos; Vavamuffin
(Juwenalia 2010)
Kraków, Scena plenerowa przed klubem "Żaczek", 4.05.2010 (szczegóły)
Proletaryat
(Pepsi Rocks, serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Warszawa, Hard Rock Cafe, 4.05.2010 (szczegóły)
Requiem Wrocław, Liverpool, 4.05.2010 (szczegóły)
dzień: 6.05.2010 (czwartek)
Lao Che; Bajzel Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 6.05.2010 (szczegóły)
Blade Loki Katowice, Straszny Dwór, 6.05.2010 (szczegóły)
Corral Katowice, Ritz, 6.05.2010 (szczegóły)
Kult; Coma; Strachy na Lachy
(Juwenalia 2010)
Kraków, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ, 6.05.2010 (szczegóły)
Konopians Mikołów, Fraktal, 6.05.2010
(nowy termin)
(szczegóły)
Transatlantic Poznań, Arena, 6.05.2010 (szczegóły)
dzień: 7.05.2010 (piątek)
Natanael Będzin, Ośrodek Kultury, 7.05.2010 (szczegóły)
Armia; Lao Che; Lipali; Jamal; Abradab; Muariolanza; Negatyw; Oranżada; Fire In The Hole; Natural Dread Killaz
(Maj Music Festival 2010)
Katowice, Lotnisko Muchowiec, 7.05.2010 (szczegóły)
Myslovitz; Happysad; Cool Kids of Death
(Juwenalia 2010)
Kraków, Scena plenerowa przed klubem "Żaczek", 7.05.2010 (szczegóły)
Ulcer Uterus; Snake Eyes; Black Earth Soil Tarnowskie Góry, Detox, 7.05.2010 (szczegóły)
British Sea Power; Voo Voo; Maleńczuk i Waglewski; Waglewski Fisz Emade
(Juwenalias 2010)
Warszawa, Duży dziedziniec UW, 7.05.2010 (szczegóły)
dzień: 8.05.2010 (sobota)
Alcoholica Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 8.05.2010 (szczegóły)
Muniek; Gaba Kulka; L.Stadt; Dick4Dick; Biff; Oszibarack; The Black Tapes; Graftmann; Kolorofon
(Maj Music Festival 2010)
Katowice, Lotnisko Muchowiec, 8.05.2010 (szczegóły)
Czesław Śpiewa; Pustki; Iowa Super Soccer; Let The Boy Decide; 3moonboys; Breath and Miracle
(Juwenalia 2010)
Kraków, Scena plenerowa przed klubem "Żaczek", 8.05.2010 (szczegóły)
TSA Łódź, Wytwórnia, 8.05.2010
(koncert akustyczny)
(szczegóły)
Kontrkultura; Awariat Nato Nowy Sącz, Nova Szafa, 8.05.2010 (szczegóły)
Bohren und der Club of Gore
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Poznań, Kino Apollo, 8.05.2010 (szczegóły)
Grubson Tarnowskie Góry, Detox, 8.05.2010 (szczegóły)
Kult; Lao Che; Buldog; Jedenu
(Juwenalia 2010)
Warszawa, Duży dziedziniec UW, 8.05.2010 (szczegóły)
dzień: 9.05.2010 (niedziela)
Lech Janerka; Czesław Śpiewa; Iowa Super Soccer
(Maj Music Festival 2010)
Katowice, Lotnisko Muchowiec, 9.05.2010
(+ inni)
(szczegóły)
J. D. Overdrive; Rust; God's Favorite Drug
(Night of the Living Rock Part IV)
Katowice, 2B3, 9.05.2010 (szczegóły)
Kontrkultura; Awariat Nato; Skandal Kraków, Imbir, 9.05.2010 (szczegóły)
Hey; Nell
(Juwenalia 2010)
Kraków, Scena plenerowa przed klubem "Żaczek", 9.05.2010 (szczegóły)
Neuronia; Maigra; Afterglow Wrocław, Madness, 9.05.2010 (szczegóły)
dzień: 11.05.2010 (wtorek)
Bolt Thrower; Rotting Christ; Lost Soul; Nomad; Naumachia Warszawa, Progresja, 11.05.2010 (szczegóły)
Parkway Drive; Despised Icon; Winds of Plague; The Warriors; 50 Lions
(Show No Mercy, serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Warszawa, Proxima, 11.05.2010 (szczegóły)
Alesana; A Skylit Drive; Emarosa; Bury Tomorrow
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym koncertu)
Warszawa, Stodoła, 11.05.2010 (szczegóły)
Closterkeller
(Pepsi Rocks, serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Warszawa, Hard Rock Cafe, 11.05.2010 (szczegóły)
« Poprzednie
1