zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 17 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20101 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (6.2010) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.06.2010 (wtorek)
The Exploited; WC; Al & The Black Cats
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Łódź, Dekompresja, 1.06.2010 (szczegóły)
Scarecrow; Harha
(Brutal Tour: Baltic Chaos)
Warszawa, No Mercy, 1.06.2010 (szczegóły)
Izrael
(Pepsi Rocks, serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Warszawa, Hard Rock Cafe, 1.06.2010 (szczegóły)
dzień: 2.06.2010 (środa)
Scarecrow; Harha; Disdrama; Boruta
(Brutal Tour: Baltic Chaos)
Biała Podlaska, Squot Zakażny, 2.06.2010 (szczegóły)
The Exploited; WC; Al & The Black Cats
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Kraków, Kwadrat, 2.06.2010 (szczegóły)
dzień: 3.06.2010 (czwartek)
Andralls; Bloodwritten; Headbanger; Immense Decay; Tiberius
(Pozerkill 2)
Bydgoszcz, Estrada, 3.06.2010 (szczegóły)
KFM Kraków, Gwarek, 3.06.2010 (szczegóły)
Scarecrow; Harha
(Brutal Tour: Baltic Chaos)
Lublin, Tektura, 3.06.2010 (szczegóły)
dzień: 4.06.2010 (piątek)
TSA; Acid Drinkers; System Ewakuacyjny; 5 rano
(Zlot Miłośników Fortyfikacji Boryszyn 2010)
Boryszyn, 4.06.2010 (szczegóły)
Alastor; Black Pocket Lice; Likantropia Gostynin, Bili Bow Club, 4.06.2010 (szczegóły)
WC; Załoga Andrzeja Katowice, Pub Korba, 4.06.2010
(De Łindows nie wystąpi)
(szczegóły)
Kolorofon Lublin, Tektura, 4.06.2010 (szczegóły)
Sabaton; Blaze Bayley; Turbo; Lont
(Malbork Feast, serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Malbork, Zamek Krzyżacki, 4.06.2010 (szczegóły)
Triquetra; Burden to Bleed; The T.H.E.; Wild Spirit
(Good Rocking Night)
Ostróda, Młyńskie Koło, 4.06.2010 (szczegóły)
Closterkeller; Noise Clinic Poznań, Reset, 4.06.2010 (szczegóły)
Voo Voo; Lao Che; Muariolanza
(Dni Sosnowca 2010)
Sosnowiec, Park Sielecki, 4.06.2010 (szczegóły)
Las Melinas; Comitiva Armata; Zespół Wychowawczy Świdnica, Baszta, 4.06.2010 (szczegóły)
Proghma C; Tehace; Fulcrum Tczew, Klub Sztuki Alternatywnej Protokultura, 4.06.2010 (szczegóły)
wRock for Freedom 2010
Strachy na Lachy; Hurt; Paweł Kukiz i Piersi; Fisz Emade Tworzywo; Maria Peszek
(impreza została odwołana)
Wrocław, Wyspa Słodowa, 4.06.2010 (szczegóły)
Scarecrow; Harha
(Brutal Tour: Baltic Chaos)
Wrocław, Wagon, 4.06.2010 (szczegóły)
Dead Mind; Collision; Blight Wrocław, Madness, 4.06.2010 (szczegóły)
dzień: 5.06.2010 (sobota)
No Future; Impala; Valium; Heroes Get Remembered; Quattro; Ananakofana; Absynth; Aneke; F* to Say
(Festiwal Miasto Rocka)
Babimost, 5.06.2010 (szczegóły)
Lao Che Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 5.06.2010 (szczegóły)
Beertagram Fest vol. 3
Andralls; Stos; The No-Mads; Nuclear Warfare; Euthanasia; Beerhead
Chorzów, Carmen Club, 5.06.2010 (szczegóły)
Nefre; Vavamuffin; Jamal; East West Rockers; Paprika Korps; Junior Stress; Bob One; Rub Pulse; Dreadsquad; Cała Góra Barwinków
(Reggae Day)
Częstochowa, Stadion Arena, 5.06.2010 (szczegóły)
Scarecrow; Harha; Authority Struggle
(Brutal Tour: Baltic Chaos)
Gdynia, Rockz, 5.06.2010 (szczegóły)
Immense Decay; Lizard Tea; World Denied Gdynia, Rockz, 5.06.2010 (szczegóły)
Eier Katowice, Pub Korba, 5.06.2010 (szczegóły)
Quo Vadis; Teraz; Care Not Kołobrzeg, Latarnia Morska, 5.06.2010 (szczegóły)
Farben Lehre; Traumaturgia; LKS; De Kress; Pluton
(Dni Krasnegostawu 2010)
Krasnystaw, Rynek Miejski, 5.06.2010 (szczegóły)
Christ Agony; Dead Infection; Hermh; Pandemonium; Embrional
(XX-lecie Christ Agony)
Olsztyn, Przystań Marina, 5.06.2010 (szczegóły)
Existing Threat; Neurothing; Empatic; Smirnoff; Lostbone; Od Jutra; Memembris; Wild Spirit
(OstFest II)
Ostrołęka, Ostoja, 5.06.2010 (szczegóły)
Proghma C; Tehace; Fulcrum Słupsk, Motor Rock Pub, 5.06.2010 (szczegóły)
Sztywny Pal Azji; Oddział Zamknięty
(Dni Sosnowca 2010)
Sosnowiec, Park Sielecki, 5.06.2010 (szczegóły)
Clairvoyant; Crimson Valley Wałbrzych, The Rock, 5.06.2010 (szczegóły)
wRock for Freedom 2010
Sabaton; De Press; KSU; Closterkeller; Acid Drinkers
(impreza została odwołana)
Wrocław, Wyspa Słodowa, 5.06.2010 (szczegóły)
TSA Wyszków, Hutnik, 5.06.2010 (szczegóły)
Podwórkowi Chuligani; Skampararas; Plagiat 199 Zabrze, CK Wiatrak, 5.06.2010 (szczegóły)
dzień: 6.06.2010 (niedziela)
Patrycja Markowska; Happysad; Video; Koala Band
(Dni Głogowa 2010)
Głogów, Targowisko Miejskie, 6.06.2010 (szczegóły)
Ray Wilson
(Genesis Klassic)
Kamienna Góra, Ośrodek Wypoczynku Świątecznego, 6.06.2010 (szczegóły)
Krzywa Alternatywa Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury, 6.06.2010 (szczegóły)
TSA Płock, MZOS, 6.06.2010 (szczegóły)
Lao Che Polanica Zdrój, Plac targowy, 6.06.2010 (szczegóły)
Alcoholica Pszczyna, Rock Stodoła, 6.06.2010 (szczegóły)
Closterkeller Skierniewice, Młodzieżowe Centrum Kultury, 6.06.2010 (szczegóły)
Sabaton; U.D.O.; Blaze Bayley; Born Again; Grail Knights; Neuronia; Horrorscope; Pathology; Silver Samurai
("Military Camp Festival", serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Warszawa, WAT, 6.06.2010 (szczegóły)
« Poprzednie
1