zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 24 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20101 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (9.2010) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.09.2010 (środa)
Marduk; Valkyrja Poznań, Blue Note, 1.09.2010 (szczegóły)
dzień: 2.09.2010 (czwartek)
Blueneck Gdynia, Ucho, 2.09.2010 (szczegóły)
Marduk; Valkyrja Wrocław, Madness, 2.09.2010 (szczegóły)
dzień: 3.09.2010 (piątek)
Nesaia; Neves Medeis; Past Day Memories; Borderline Personality Disorder Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 3.09.2010 (szczegóły)
J. D. Overdrive; Silver Samurai; ACME
(Crank Fest vol. 1)
Katowice, Gugalander, 3.09.2010 (szczegóły)
Blueneck Poznań, Pod Minogą, 3.09.2010 (szczegóły)
dzień: 4.09.2010 (sobota)
Something Like Elvis Bydgoszcz, Muszla Koncertowa, 4.09.2010 (szczegóły)
Eier Katowice, Pub Korba, 4.09.2010 (szczegóły)
Blueneck Kraków, Re, 4.09.2010 (szczegóły)
Closterkeller Otwock, Smok, 4.09.2010 (szczegóły)
dzień: 5.09.2010 (niedziela)
Master; Black Out Beauty; Eskeype
(The Human Machine Tour 2010 Part III)
Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 5.09.2010 (szczegóły)
Blueneck Katowice, Old Timers Garage, 5.09.2010 (szczegóły)
dzień: 7.09.2010 (wtorek)
Łąki Łan
(Pepsi Rocks! serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Warszawa, Hard Rock Cafe, 7.09.2010 (szczegóły)
dzień: 10.09.2010 (piątek)
Hey Białystok, Plac przed Teatrem Dramatycznym, 10.09.2010 (szczegóły)
Leszek Faliński Band Katowice, Old Timers Garage, 10.09.2010 (szczegóły)
Cryptic; Pneumatic Frost; Infatuation of Death; Komutator; Dormant Ordeal
(Infinite Torment Tour 2010)
Opole, K60, 10.09.2010 (szczegóły)
Riotor; Throneum; Saltus; Thanathron
("Bestial Invasion Fest")
Zabrze, CK Wiatrak, 10.09.2010 (szczegóły)
dzień: 11.09.2010 (sobota)
Manslaughter; Sincretic
(IV urodziny "Troll")
Gdańsk, Troll, 11.09.2010 (szczegóły)
Anathema; Ozric Tentacles; Airbag; Votum
(Ino-Rock Festival III)
Inowrocław, Teatr Letni, 11.09.2010 (szczegóły)
Atari Teenage Riot Kraków, Rotunda, 11.09.2010 (szczegóły)
Axis Mundi Kraków, Awaria, 11.09.2010 (szczegóły)
Paul Di Anno; Neuronia Lublin, Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim, 11.09.2010 (szczegóły)
S.T.O.R.N.; Post Scriptum; Setareth; Syndrom Łódź, Luka, 11.09.2010 (szczegóły)
Edguy; In Extremo; Sirenia; Jelonek
(Płock Cover Festiwal 2010, serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Płock, Plaża nad Wisłą, 11.09.2010 (szczegóły)
Zalew Rocka
Dysonans; Digger; Chassis; Symetria; The Crossroads; Silent Bridge; Purpurowi; Mastemey; At Domine; Cropla; Rust
Rybnik, Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji "Pod Żaglami", 11.09.2010 (szczegóły)
Ludwik; Strachy na Lachy; Ldf; Lollipop; Silver Samurai Siemianowice Śląskie, Amfiteatr w Parku Miejskim, 11.09.2010 (szczegóły)
Cryptic; Pneumatic Frost; Infatuation of Death; Komutator
(Infinite Torment Tour 2010)
Wrocław, Wagon, 11.09.2010 (szczegóły)
Pozvakowski Wrocław, Firlej, 11.09.2010 (szczegóły)
dzień: 12.09.2010 (niedziela)
Zalew Rocka
Lipali; Mouga; Killjoy; Pigs In Tank; Bloo
Rybnik, Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji "Pod Żaglami", 12.09.2010 (szczegóły)
Cryptic; Pneumatic Frost; Here Comes The Pain; Dormant Ordeal
(Infinite Torment Tour 2010)
Tarnów, Przepraszam, 12.09.2010 (szczegóły)
Paul Di Anno Warszawa, Hard Rock Cafe, 12.09.2010
(koncert został odwołany)
(szczegóły)
Closterkeller Warszawa, Hydrozagadka, 12.09.2010 (szczegóły)
dzień: 13.09.2010 (poniedziałek)
Patrycja Markowska
(Sounds of Bajka)
Warszawa, Teatr Bajka, 13.09.2010 (szczegóły)
dzień: 14.09.2010 (wtorek)
Paul Di Anno Olsztyn, HWS Urania, 14.09.2010
(koncert został odwołany)
(szczegóły)
Ufomammut
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Poznań, Pod Minogą, 14.09.2010 (szczegóły)
Kobranocka
(Pepsi Rocks! serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Warszawa, Hard Rock Cafe, 14.09.2010 (szczegóły)
dzień: 15.09.2010 (środa)
Jazz Essence Trio Katowice, Old Timers Garage, 15.09.2010 (szczegóły)
dzień: 16.09.2010 (czwartek)
Tourette Kraków, Tfoja Stara, 16.09.2010 (szczegóły)
Paul Di Anno Łódź, Dekompresja, 16.09.2010
(koncert został odwołany)
(szczegóły)
Indeed Warszawa, Fonobar, 16.09.2010 (szczegóły)
Ufomammut Wrocław, Firlej, 16.09.2010 (szczegóły)
Mouga; Heroes Get Remembered; Altracino Wrocław, Madness, 16.09.2010 (szczegóły)
« Poprzednie
1