zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 23 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20111 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (10.2011) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.10.2011 (sobota)
Carrion; Blackjack; Symetria Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 1.10.2011 (szczegóły)
Escape From; Cinis; Northern Plague; Alcoholic Disaster
(Metal Blackfest)
Czarna Białostocka, MOK, 1.10.2011 (szczegóły)
Closterkeller
(Abracadabra Gothic Tour 2011)
Elbląg, Mjazzga, 1.10.2011 (szczegóły)
Wicked Side; Hateseed; Driller Gdynia, Rockz, 1.10.2011 (szczegóły)
Illusion; Flapjack; Tuff Enuff; Ocean Katowice, Spodek, 1.10.2011 (szczegóły)
Watch My Dying; Conan's First Date; Blood Dries First; Terrordome; Mirrordead
(Covenant VII)
Kraków, Kazamaty, 1.10.2011 (szczegóły)
Kurzer Prozess; Holger Burner; Feine Sahne Fishfilet Kraków, Kawiarnia Naukowa (stara lokalizacja), 1.10.2011 (szczegóły)
Thy Disease; Dr. Zoydbergh; Pneumatic Frost; Beauty Ov Fire
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Krosno, Rock Klub Iron, 1.10.2011 (szczegóły)
Inkwizycja; Eye For An Eye; Wilczy Szaniec Opole, Narodowe Centrum Piosenki Polskiej, 1.10.2011 (szczegóły)
Boogie Boys Poznań, Blue Note, 1.10.2011 (szczegóły)
17 Urodziny Rozbratu
La Casa Fantom; Stagnation Is Death; HGW; El Schlong; Stone Heart
Poznań, Skłot Rozbrat, 1.10.2011 (szczegóły)
Holden Avenue Słupca, Miejski Dom Kultury, 1.10.2011 (szczegóły)
Overdrive Sucha Beskidzka, Stara Zbrojownia, 1.10.2011 (szczegóły)
Van Canto; Tristania; Xandria; Amberian Down; Serenity
(Out of the Dark Tour 2011)
Tolmin (Słowenia), Vagon, 1.10.2011
(ReVamp nie wystąpi)
(szczegóły)
Akurat Turek, MDK, 1.10.2011 (szczegóły)
Soundbrucku; Elektryczny Pastuch; Na Celowniku Tychy, Tawerna Pod Różą Wiatrów, 1.10.2011 (szczegóły)
Warfist; Empheris; Hell Patrol; Cryptic Rites
(Cthulhu Night, vol. 2)
Warszawa, Metal Cave, 1.10.2011
(Aggressor nie wystąpi)
(szczegóły)
The Mastery; Matt Green; The Paraproducers; Insect; Virus; Vidoq
(Destro Records 001 Promo Party)
Warszawa, Radio Luxembourg, 1.10.2011 (szczegóły)
Strefa Mocnych Wiatrów Warszawa, Gniazdo Piratów, 1.10.2011 (szczegóły)
tezya & Asaki Warszawa, Progresja, 1.10.2011
(koncert odwołany)
(szczegóły)
Mister X; Kolizja; Ampótacja; Respondent; Garage 11 Warszawa, Fonobar, 1.10.2011 (szczegóły)
Punky Reggae Live 2011
Farben Lehre; Jelonek; Analogs; Enej; Leniwiec
Wrocław, Hala IASE, 1.10.2011 (szczegóły)
Lost Soul; Gortal; Extinct Gods Wrocław, Liverpool, 1.10.2011 (szczegóły)
Przeciwziemia Wrocław, Alive, 1.10.2011 (szczegóły)
Ch-ad Wrocław, Od Zmierzchu do Świtu, 1.10.2011 (szczegóły)
Graveir; Mystic Mind Zielona Góra, Bar Grzech...a, 1.10.2011 (szczegóły)
Bethel Żary, Max, 1.10.2011 (szczegóły)
dzień: 2.10.2011 (niedziela)
Closterkeller
(Abracadabra Gothic Tour 2011)
Gdynia, Ucho, 2.10.2011 (szczegóły)
Torment Beneath; Hurricane Gdynia, Machina Pub, 2.10.2011 (szczegóły)
Deviation; Deadline; Ulcer Uterus Katowice, Kultowa, 2.10.2011 (szczegóły)
British Sea Power; A Classic Education Kraków, Forty Kleparz, 2.10.2011 (szczegóły)
Lipali Kraków, Lizard King, 2.10.2011 (szczegóły)
Nonamen; Rapture Feast; Unlumination; Structure of Reason
(Maximum Rocka)
Kraków, Masada, 2.10.2011 (szczegóły)
The Bastard; Opcji Jest Wiele; Bunkier Kraków, Jazz Rock Cafe, 2.10.2011 (szczegóły)
Crimen; Alert! Alert! Lublin, Tektura, 2.10.2011 (szczegóły)
Cars & Trains; 2econd Class Citizen Poznań, Fabrika, 2.10.2011 (szczegóły)
Gienek Loska Band Poznań, Blue Note, 2.10.2011 (szczegóły)
Airship; Magnificent Muttley Warszawa, Powiększenie, 2.10.2011 (szczegóły)
Kurzer Prozess; Holger Burner; Feine Sahne Fishfilet Warszawa, Radio Luxembourg, 2.10.2011 (szczegóły)
Crank Sturgeon; Wolfram; XV Parówek Warszawa, Centrum Sztuki Współczesnej (Sala "Laboratorium"), 2.10.2011 (szczegóły)
Thy Disease; Dr. Zoydbergh; Pneumatic Frost; Beauty Ov Fire
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Zakopane, Rockus, 2.10.2011 (szczegóły)
Farben Lehre; Raggafaya; Bethel; Jakoś To Będzie Zielona Góra, 4 Róże dla Lucienne, 2.10.2011 (szczegóły)
« Poprzednie
1
...