zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 23 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20111 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (7.2011) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.07.2011 (piątek)
Ray Wilson; Pectus
(Inauguracja XIII Letniego Festiwalu Muzycznego)
Płock, Amfiteatr, 1.07.2011 (szczegóły)
Scorpions Tarnów, Stadion Miejski, 1.07.2011 (szczegóły)
The Dreadnoughts; Pe-El; Molly Malones
(Polka's Not Dead Tour 2011)
Warszawa, Radio Luxembourg, 1.07.2011 (szczegóły)
dzień: 2.07.2011 (sobota)
Rock for People 2011
CCTV Allstars; Cocotte Minute; Mother's Angels; November 2nd; Nvu; Plexis; Republic of Two; The Coolers; The Prostitutes; Volant; Xindl X; Zluty pes
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Hradec Kralove (Czechy), Festival Park, 2.07.2011 (szczegóły)
Świniopas; Metaliator; Horde; Rusted Brain; Thermit
(Graj Szybko Albo Giń)
Warszawa, Radio Luxembourg, 2.07.2011 (szczegóły)
Noise Dicks; Underdamped System Zduńska Wola, Monster Garage Pub, 2.07.2011 (szczegóły)
dzień: 3.07.2011 (niedziela)
Rock for People 2011
Bullet For My Valentine; Sum 41; US Bombs; Deez Nuts; Paramore; Protest The Hero; Radio Dead Ones; The Qemists; Title Fight; Betterfly; Chinaski; Jiri Schmitzer; Konflikt!; Luno; Nightwork; Sto Zvirat; Tomas Klus; Tri Sestry; UDG; United Flavour; Vypsana Fixa
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Hradec Kralove (Czechy), Festival Park, 3.07.2011 (szczegóły)
Rosetta; City of Ships; Moanaa; Sun for Miles Łódź, Farbiarnia, 3.07.2011 (szczegóły)
Deicide; Belphegor; Hour of Penance; The Amenta
(God Is Dead - To Hell With God Tour)
Tolmin (Słowenia), Exit Chmelnice, 3.07.2011 (szczegóły)
Unsane; Wilczy Szaniec
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Wrocław, Wagon, 3.07.2011 (szczegóły)
dzień: 4.07.2011 (poniedziałek)
Rock for People 2011
My Chemical Romance; Your Demise; Parkway Drive; Primus; White Lies; The Wombats; Bright Eyes; John Butler Trio; Jenny and Johnny; Kele; Levellers; Borra; Brainscan; Discoballs; Divokej Bill; Druha Trava; Extense; Got Blue Balls; Chiki Liki Tu-A; Krystof; Musica de Luxe; Pavel Bobek; Pipes & Pints; Polemic; Rava Avis; Skyline; Talkshow; The Roads; Wohnout; Zoci Voci
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Hradec Kralove (Czechy), Festival Park, 4.07.2011 (szczegóły)
Deicide; Belphegor; Hour of Penance; The Amenta
(God Is Dead - To Hell With God Tour)
Katowice, Mega Club, 4.07.2011 (szczegóły)
Paramore; Rotten Bark; Heroes Get Remembered
(Rock In Summer)
Warszawa, Park Sowińskiego (Amfiteatr), 4.07.2011 (szczegóły)
dzień: 5.07.2011 (wtorek)
Rock for People 2011
The Beatsteaks; Cancer Bats; Destine; Digitalism; Jimmy Eat World; Molotov; Pendulum; The Streets; Tokyo Ska Paradise; Buty; FiHa; From Our Hands; Charlie Straight; Lavagance; Lus 3; Michal Hruza; Niceland; Jaromir Nohavica; Prago Union; Sunshine; Vladimir Cirkus
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Hradec Kralove (Czechy), Festival Park, 5.07.2011 (szczegóły)
Return to Forever
(serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Kraków, Hala Wisły, 5.07.2011 (szczegóły)
Pantokrator; Day of Decision; NeverDie
(Slot Art Festival)
Lubiąż, Klasztor, 5.07.2011 (szczegóły)
Hellhaven Myślenice, Vega Pub, 5.07.2011 (szczegóły)
Deicide; Belphegor; Hour of Penance; The Amenta
(God Is Dead - To Hell With God Tour)
Poznań, Blue Note, 5.07.2011 (szczegóły)
Bullet For My Valentine
(koncert został odwołany)
Warszawa, Progresja, 5.07.2011 (szczegóły)
Zła Obsesja; Vagitarians
(Pepsi Rocks! serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Warszawa, Hard Rock Cafe, 5.07.2011 (szczegóły)
dzień: 6.07.2011 (środa)
Agnostic Front; Total Chaos Brno (Czechy), Faval, 6.07.2011 (szczegóły)
Malta Festival 2011
Portishead; Fleet Foxes; The Poise Rite
Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 6.07.2011 (szczegóły)
The Dreadnoughts Toruń, Lizard King, 6.07.2011 (szczegóły)
dzień: 7.07.2011 (czwartek)
Michał Szpak; Also-ran; The Calipson Sielpia Wielka, Kino Letnie, 7.07.2011 (szczegóły)
Obscene Extreme Festival 2011
Benediction; Magrudergrind; Entombed; Gride; Squash Bowels; Pandemia; Napalmed; Feastem; Von Boom; Attack of Rage; Headcrash; Another Way; Jack; Zeitgeist; Idiot Convention; But
Trutnov (Czechy), Na Bojisti, 7.07.2011 (szczegóły)
Atropine; Emergency Band Warszawa, Radio Luxembourg, 7.07.2011 (szczegóły)
Seven Festival 2011
Skvorcy Stiepanova; D4D; Jesus Chrysler Suicide; Skowyt; The Boogie Town; Ścigani
Węgorzewo, 7.07.2011
(Scena Grand Prix)
(szczegóły)
dzień: 8.07.2011 (piątek)
Underground Festiwal V
Sunday Driver on Tour; Poison Words; Gilotyna; Under Forge; Drissom; Scavenger; Mementoria; Granite Monster
Kaniów, Tereny Rekreacyjne, 8.07.2011 (szczegóły)
Bremenn Lublin, Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim, 8.07.2011
(koncert przeniesiony z 1 lipca)
(szczegóły)
Czochraj Bobra Fest 2011
Mandragora; 1125; Terra; Problem; Karabach; Pewex; Los Purkos
Namysłów, Błonia Namysłowskie, 8.07.2011 (szczegóły)
Dżem; Harlem Olsztyn, Scena nad Zatoką Miłą, 8.07.2011 (szczegóły)
Obscene Extreme Festival 2011
Gore And Carnage; Repulsione; Chiens; Interment; Gronibard; Impaled; Brujeria; Rotten Sound; Skitsystem; Varukers; Putrid Pile; Last Days of Humanity; Extreme Smoke 57; Entrails; Rectal Smegma; D.I.S.; Fleshrot; Laustrumer; Enthrallment; Razor Rape; Gutslit; Nominal Abuse; Dislike; Atomck; Fatal Nunchaku; Aggrenation
Trutnov (Czechy), Na Bojisti, 8.07.2011 (szczegóły)
Seven Festival 2011
Pro-Pain; Strachy na Lachy; Dezerter; Łąki Łan; Made of Hate
Węgorzewo, 8.07.2011
(Scena Główna)
(szczegóły)
Seven Festival 2011
Yoga Terror; Kind Off; Horde; L.Stadt; Sublim
Węgorzewo, 8.07.2011
(Scena Grand Prix)
(szczegóły)
dzień: 9.07.2011 (sobota)
Suckers Train Blues Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 9.07.2011 (szczegóły)
This Will Destroy You Bratysława (Bratislava) (Słowacja), Randal Club, 9.07.2011 (szczegóły)
Lady Pank Brodnica, Stadion Miejski, 9.07.2011 (szczegóły)
Underground Festiwal V
Bunkier; Leniwiec; Zabili mi żółwia; Prokuratura; Pre-Text; Krokodyl; Lej mi pół; Elektryczny Pastuch
Kaniów, Tereny Rekreacyjne, 9.07.2011 (szczegóły)
Palm Desert; TRI-T; Okład z bagna; Śniadaniówka; Break - Up; Savetest Leszno, Ranczo Karina, 9.07.2011 (szczegóły)
Czochraj Bobra Fest 2011
Crimson Valley; Thc-X; Formacja In; Splot; Graveir; Mystic Mind; Totalny Paralish
Namysłów, Błonia Namysłowskie, 9.07.2011 (szczegóły)
Robert Randolph
(Olsztyńskie Noce Bluesowe)
Olsztyn, Amfiteatr, 9.07.2011 (szczegóły)
John Porter; Tymon & The Transistors; Jacek Lachowicz & The Pigs
(Big Bit Feta 2011)
Szczytno, Dziedziniec Zamku, 9.07.2011 (szczegóły)
Obscene Extreme Festival 2011
Grunt; Mincing Fury; Melancholy Pessimism; Le Scrawl; Dropdead; Brutal Truth; Lock Up; Debustrol; The Rotted; Isacaarum; Inhumate; Psycho; Instinct of Survival; Zubrowska; Visions of War; Mesrine; Onanizer; Wrathcobra; Assessor; Collision; Combat Noise; Unkind; Haemophagus; Reproach; Komatoz; Brutally Deceased; The Afternoon Gentlemen
Trutnov (Czechy), Na Bojisti, 9.07.2011 (szczegóły)
Seven Festival 2011
Moonspell; Samael; Buldog; Touchstone; Ciryam
Węgorzewo, 9.07.2011
(Scena Główna)
(szczegóły)
Seven Festival 2011
Sound of Pixies; 1984; Bloom Is Off the Rose; Michal Chrenko & Band; Apatheia; Starvin' Marvin
Węgorzewo, 9.07.2011
(Scena Grand Prix)
(szczegóły)
« Poprzednie
1