zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 23 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20121 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (1.2012) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 2.01.2012 (poniedziałek)
Bajzel
(Granie na Żywo, serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Kraków, Hard Rock Cafe, 2.01.2012 (szczegóły)
Kumka Olik
(Granie na Żywo, serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Warszawa, Hard Rock Cafe, 2.01.2012 (szczegóły)
dzień: 3.01.2012 (wtorek)
No Smoki; Non Solid
(Pepsi Rocks!, serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy)
Warszawa, Hard Rock Cafe, 3.01.2012 (szczegóły)
dzień: 4.01.2012 (środa)
Human Bazooka; Czarne Owce Kraków, Imbir, 4.01.2012 (szczegóły)
dzień: 5.01.2012 (czwartek)
Ahaja Łódź, Stereo Krogs, 5.01.2012 (szczegóły)
dzień: 6.01.2012 (piątek)
Kreon; Stos; The No-Mads; Absynth Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 6.01.2012 (szczegóły)
Konkubent Łódź, Stereo Krogs, 6.01.2012 (szczegóły)
Get Break; 4Szmery Rzeszów, Red Zone, 6.01.2012 (szczegóły)
Zacieralia
Drwal Anonim; DNA; Janusz Zdunek i Marienburg; Bracia Figo Fagot; Zacier; TPN 25; Six Fit Thunder; Kabanos
(V Festiwal Twórczości Żenującej)
Warszawa, Progresja, 6.01.2012 (szczegóły)
Ziggie Piggie Warszawa, Kingston, 6.01.2012 (szczegóły)
Spare Bricks Wrocław, Alive, 6.01.2012 (szczegóły)
Faust Again; 10Fold; Sophie Scholl; Retardead
(Westside Hardcore, vol. I)
Zielona Góra, Kokon Stage, 6.01.2012 (szczegóły)
dzień: 7.01.2012 (sobota)
Horrorscope; Clinica Muerte; Orion Prophecy Chorzów, Leśniczówka, 7.01.2012 (szczegóły)
Fabryka Kości; Hatethorn; Underdamped System Częstochowa, Galeria Teatr From Poland, 7.01.2012 (szczegóły)
Kreon; Absynth Katowice, Old Timers Garage, 7.01.2012 (szczegóły)
Terrordome; Mind Affliction; Cień; Deadly Association; Viatic
(Sadistic Games, vol. 2)
Kraków, Sports Pub, 7.01.2012 (szczegóły)
Totentanz Krosno, Rock Klub Iron, 7.01.2012 (szczegóły)
Wojciech Hoffmann Łódź, Lizard King, 7.01.2012 (szczegóły)
Danny Boy Experience Łódź, Stereo Krogs, 7.01.2012 (szczegóły)
Krystyna Stańko Poznań, Blue Note, 7.01.2012 (szczegóły)
PreText; Steel Breeze Sailors
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Rybnik, Art Cafe, 7.01.2012 (szczegóły)
Zacieralia
Krupnioki; SPEC; Le Moor; Dr. Hackenbush; GKS; Zuch Kazik; El Dupa; Płonąca Pyta Nerona
(V Festiwal Twórczości Żenującej)
Warszawa, Progresja, 7.01.2012 (szczegóły)
Rosalium; Kazan; Head Hunters; Łogdan Bazuka
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Wągrowiec, Tequila, 7.01.2012 (szczegóły)
JRM Wrocław, Meta, 7.01.2012 (szczegóły)
Friday; Fly Horse; Beerhead; Led
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Zabrze, CK Wiatrak, 7.01.2012 (szczegóły)
dzień: 8.01.2012 (niedziela)
Normalsi; The Stylacja; OK; BCZ; Keep the Soul
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Aleksandrów Łódzki, Plac Kościuszki, 8.01.2012 (szczegóły)
The Sixpounder; Heart Attack; Aslan; Unipolar Manic Depressive Psychosis; South Machine; Andareda; Prokuratura; Soundbrucku; Codegen
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 8.01.2012 (szczegóły)
Wake; Hmury; Plasma Radio; Pacierz
(WOŚP w Bejzmencie)
Błonie, Bejzment, 8.01.2012 (szczegóły)
Ziggie Piggie; De Łindows; Załoga Andrzeja; Epic Fail
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Chrzanów, Plac Tysiąclecia, 8.01.2012 (szczegóły)
Plagiat 199; Radogost; Prl Jam; Markolm Band
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Cieszyn, Wzgórze Zamkowe, 8.01.2012 (szczegóły)
HugeCCM; Noise Dicks
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Częstochowa, Carpe Diem, 8.01.2012 (szczegóły)
Empatic
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Ełk, Ełckie Centrum Kultury, 8.01.2012 (szczegóły)
Empire; Blue Jay Way; Brightless; Hold Back the Day; Naked Brown; Rum; Bruderschaft
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Gdynia, Ucho, 8.01.2012 (szczegóły)
Dubska; Rust; Yelram; The Ploy; Second Chance; S.O.U.L.; NGWM; Pimp Walk; Wrong Evolution
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Jarocin, Rynek, 8.01.2012 (szczegóły)
Lao Che; Akurat; Lipali; Koniec Świata; Plagiat 199; Cała Góra Barwinków; Nohucki; Meet Jimmy
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Katowice, Plac honorowy przed Spodkiem, 8.01.2012 (szczegóły)
Kumka Olik
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Kraków, Forty Kleparz, 8.01.2012 (szczegóły)
Titanium
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury, 8.01.2012 (szczegóły)
Kontrust; Drunk'n'Rolled; Aneke; Wojciech Cherstwy
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Poznań, Blue Note, 8.01.2012 (szczegóły)
Donguralesko; Enej; Cochise; de.pl; Dret & The Band; Black Sun; Maciej Markiewicz
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Poznań, CK Zamek, 8.01.2012 (szczegóły)
Get Break
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Przeworsk, MOK, 8.01.2012 (szczegóły)
HWSC
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Toruń, Rynek Staromiejski, 8.01.2012 (szczegóły)
Mech; Dżem; Gooral; Elektryczne Gitary; Arka Noego; Wiesław Iwasyszyn; Poparzeni kawą trzy; Ania Świątczak; Carrantuohill; Plateau; Black Powder Toys; Chassis; Łydka Grubasa; Chemia
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Warszawa, Plac Defilad, 8.01.2012 (szczegóły)
Trawnik; Night Mistress; Booze Bastards; Altaris; The Cryouts; The Plants
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Warszawa, ClubRock, 8.01.2012 (szczegóły)
Lady Pank
(XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Wrocław, Rynek, 8.01.2012 (szczegóły)
Armia
(WOŚP)
Żmigród, 8.01.2012 (szczegóły)
« Poprzednie
1