zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 18 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20131 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (8.2013) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.08.2013 (czwartek)
Przystanek Woodstock 2013
Happysad; Gooral & Mazowsze; Ugly Kid Joe; Enter Shikari; Third World; Big Cyc; Atari Teenage Riot; Offensywa; Kamil Bednarek; Orkiestra Mazowsza
Kostrzyn nad Odrą, 1.08.2013
(Duża Scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2013
Kal Band; Teuta; Czeremszyna; Ras Sean Mure; Panke Shava; Hoverla; Ino Ros
Kostrzyn nad Odrą, 1.08.2013
(Mała Scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2013
Enej; Kozak System; Tabu; Ine Kafe; Strajk; Radical Soul Amunition
Kostrzyn nad Odrą, 1.08.2013
(Pokojowa Wioska Kryszny)
(szczegóły)
Carlos Santana Praga (Praha) (Czechy), O2 Arena, 1.08.2013 (szczegóły)
Alice Cooper
(7. Festiwal Legend Rocka)
Słupsk, Dolina Charlotty, 1.08.2013 (szczegóły)
dzień: 2.08.2013 (piątek)
Przystanek Woodstock 2013
Maria Peszek; Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra; Anthrax; Danko Jones; Farben Lehre; Mech; Death By Chocolate; Ja Mmm Chyba Ściebie; The Toobes; Chassis
Kostrzyn nad Odrą, 2.08.2013
(Duża Scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2013
Kozak System; Daniel Gałązka; Carrantuohill; Artur Andrus; Megitza; Molly Malone's; Tabu; Neozbiljni Pesimisti
Kostrzyn nad Odrą, 2.08.2013
(Mała Scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2013
Leniwiec; Alians; Yelram; Bulbulators; Welcome to Mole Age; Metka
Kostrzyn nad Odrą, 2.08.2013
(Pokojowa Wioska Kryszny)
(szczegóły)
John Mayall
(7. Festiwal Legend Rocka)
Słupsk, Dolina Charlotty, 2.08.2013 (szczegóły)
dzień: 3.08.2013 (sobota)
Vague Stories; Rusted Machine; Devon Chorzów, Stary Port, 3.08.2013 (szczegóły)
Przystanek Woodstock 2013
Kiril Dżajkovski; Kaiser Chiefs; Soja; Leningrad; Hunter; These Reigning Days; Kabanos; Clock Machine; Ametria
Kostrzyn nad Odrą, 3.08.2013
(Duża Scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2013
Moskwa; Hope; Big Fat Mama; Chemia; Cała Góra Barwinków; Skowyt; Curcuma; Labirytm
Kostrzyn nad Odrą, 3.08.2013
(Mała Scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2013
Blade Loki; Uliczny Opryszek; Wild Pig; Wszyscy byliśmy harcerzami; Ghost Brothers; Grunberg
Kostrzyn nad Odrą, 3.08.2013
(Pokojowa Wioska Kryszny)
(szczegóły)
Lao Che Olsztyn, Amfiteatr, 3.08.2013 (szczegóły)
Carlos Santana
(7. Festiwal Legend Rocka)
Słupsk, Dolina Charlotty, 3.08.2013 (szczegóły)
dzień: 4.08.2013 (niedziela)
Blues Pills; Captain Grave; Green Giant Kraków, Lizard King, 4.08.2013
(Southern Discomfort #18)
(szczegóły)
dzień: 5.08.2013 (poniedziałek)
Grown Cold; Tantrum
(At Waters Edge Tour)
Chojnice, Kornel, 5.08.2013 (szczegóły)
Gojira; Lostbone Warszawa, Stodoła, 5.08.2013
(koncert przeniesiony z 4 maja)
(szczegóły)
Blues Pills; Dopelord Warszawa, Harenda, 5.08.2013 (szczegóły)
dzień: 6.08.2013 (wtorek)
Blues Pills Gdynia, Desdemona, 6.08.2013 (szczegóły)
Gojira; Ketha Kraków, Kwadrat, 6.08.2013 (szczegóły)
Blackbird Raum; The Gembrokers; Infesto Kraków, Kawiarnia Naukowa (stara lokalizacja), 6.08.2013 (szczegóły)
Grown Cold; Nobody From Nowhere
(At Waters Edge Tour)
Słupsk, Motor Rock Pub, 6.08.2013 (szczegóły)
Inglorious; Face of Hate Tarnów, Przepraszam, 6.08.2013 (szczegóły)
dzień: 7.08.2013 (środa)
Grown Cold; Devil's Note; Nobody From Nowhere
(At Waters Edge Tour)
Gdańsk, Wydział Remontowy, 7.08.2013 (szczegóły)
Brutal Assault 2013
Hentai Corporation; Testament; Malignant Tumour; E.N.D.; Jungle Rot; Dying Passion; Beast Within the Sound
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 7.08.2013
(MetalShop & Jagermeister Stages)
(szczegóły)
dzień: 8.08.2013 (czwartek)
Procession; Slaveout Goleniów, Rampa, 8.08.2013 (szczegóły)
Brutal Assault 2013
Marduk; Whitechapel; Entombed; Voivod; Fear Factory; Anthrax; Gojira; Ensiferum; Dying Fetus; DevilDriver; Belphegor; Downset; Hacride; Hate; Dr. Living Dead; Magrudergrind; Decrepit Birth; Coffins; Proximity; Abstract Essence
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 8.08.2013
(MetalShop & Jagermeister Stages)
(szczegóły)
Brutal Assault 2013
Beautiful Caffilery; Balance Interruption; Empyrion; Fob; Secret of Darkness; Minority Sound; FDK
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 8.08.2013
(Obscure Stage)
(szczegóły)
The Mount Fuji Doomjazz Corporation Łódź, Willa Grohmana, 8.08.2013 (szczegóły)
Harmony Disorder; Memento Mori; Painball Szczecin, Szuflandia, 8.08.2013 (szczegóły)
Grown Cold
(At Waters Edge Tour)
Toruń, Pilon, 8.08.2013 (szczegóły)
dzień: 9.08.2013 (piątek)
Brutal Assault 2013
Cult Of Luna; Overkill; Carcass; Amorphis; In Flames; Meshuggah; Fields Of The Nephilim; Alcest; Malevolent Creation; Orphaned Land; Philm; Loudblast; Pro-Pain; Misanthrope; Hypnos; Glorior Belli; Obscura; October File; Katalepsy; Attack of Rage; Antropofagus
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 9.08.2013
(MetalShop & Jagermeister Stages)
(szczegóły)
Brutal Assault 2013
Five Seconds to Leave; Stiny plamenu; Novembers Doom; Atari Teenage Riot; Aeternus; Brotherhood of the Lake; Perfecitizen
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 9.08.2013
(Obscure Stage)
(szczegóły)
Grown Cold; M.O.R.O.N.
(At Waters Edge Tour)
Łowicz, Pracownia Sztuki Żywej, 9.08.2013 (szczegóły)
Sun Makers Poznań, Dubliner, 9.08.2013 (szczegóły)
The Mount Fuji Doomjazz Corporation Warszawa, Barka Music Club, 9.08.2013 (szczegóły)
dzień: 10.08.2013 (sobota)
Litvintroll; Percival Schuttenbach; Radogost; Cruadalach Brenna, Osada warowna, 10.08.2013 (szczegóły)
Brutal Assault 2013
Saturnus; Carpathian Forest; Madball; Borknagar; Opeth; Behemoth; Hatebreed; Clawfinger; Trivium; Ihsahn; Leprous; Biohazard; Vomitory; Primordial; Rotten Sound; Benediction; Vreid; Sylosis; War From A Harlot's Mouth; We Butter The Bread With Butter; Crushing Caspars; Gutalax
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 10.08.2013
(MetalShop & Jagermeister Stages)
(szczegóły)
Brutal Assault 2013
Straight; Centurian; Aborym; The Fall of Ghostface; Solefald; In Vain; Contrastic; Divadlo Marza
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 10.08.2013
(Obscure Stage)
(szczegóły)
The Sixpounder; Lostbone; Insult; Face Of Reality Nysa, Fort Wodny nad Bielawką, 10.08.2013 (szczegóły)
« Poprzednie
1