zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 21 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20141 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (2.2014) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.02.2014 (sobota)
Kazik Na Żywo; Kabanos Katowice, Mega Club, 1.02.2014 (szczegóły)
Exhalation; Dysphoria; Brudny Skurwiel; Stalag; Kurhan Katowice, Pub Korba, 1.02.2014 (szczegóły)
Perkele; Cela nr 3; Horrorshow; ADHD Syndrom Kraków, Kwadrat, 1.02.2014 (szczegóły)
Kat & Roman Kostrzewski Krosno, Rock Klub Iron, 1.02.2014 (szczegóły)
Last Warrior; TotaliZator Lublin, Graffiti, 1.02.2014 (szczegóły)
Antigama; Herman Rarebell; Tenebris; Armagedon; Materia; Dark Karma Soul; Rogi; The Cuffs
(Festiwal im. Szymona Czecha)
Olsztyn, Nowy Andergrant, 1.02.2014 (szczegóły)
Rockaine; Infliction Pleszew, Hades, 1.02.2014 (szczegóły)
Trauma; Pandemonium; Fanthrash; Cerebrum Rzeszów, Vinyl, 1.02.2014 (szczegóły)
Night Mistress; Another World; Hurrockaine Sosnowiec, 2 Doors, 1.02.2014 (szczegóły)
Sztywny Pal Azji; Londyn 70 Szczytno, Pub Piwnica (stara lokalizacja), 1.02.2014 (szczegóły)
Fields Of The Nephilim; Closterkeller; Deathcamp Project Warszawa, Progresja Music Zone, 1.02.2014 (szczegóły)
Alastor; Testor; Overload Warszawa, Harenda, 1.02.2014 (szczegóły)
Glasvegas Warszawa, Proxima, 1.02.2014 (szczegóły)
The Unicorns; Drunk'n'Rolled; Frost Commander; Prowler; Iscariota; Komandos; Cursed Personality Warszawa, Progresja Music Zone, 1.02.2014 (szczegóły)
Besatt; Empheris; Taran; Det Gamle Besatt Warszawa, Fonobar, 1.02.2014 (szczegóły)
Spirit; Octopussy Warszawa, Centrum Promocji Kultury Praga-Południe, 1.02.2014 (szczegóły)
Czerwone Gitary
(koncert symfoniczny)
Zabrze, Dom Muzyki i Tańca, 1.02.2014 (szczegóły)
dzień: 2.02.2014 (niedziela)
Trauma; Pandemonium; Fanthrash; Saint Death Chełm, Atmosfera Cafe, 2.02.2014 (szczegóły)
The Storm; Walk Away; That's All She Wrote Kraków, Kawiarnia Naukowa (stara lokalizacja), 2.02.2014 (szczegóły)
dzień: 3.02.2014 (poniedziałek)
Everytime I Die; The Story So Far Poznań, Pod Minogą, 3.02.2014 (szczegóły)
dzień: 4.02.2014 (wtorek)
Glasvegas Wrocław, Alibi, 4.02.2014 (szczegóły)
dzień: 5.02.2014 (środa)
Ulver Gdańsk, B90, 5.02.2014 (szczegóły)
Dream Theater Katowice, Spodek, 5.02.2014 (szczegóły)
Kataklysm; Krisiun; Fleshgod Apocalypse
(Waiting for the End to Come Part I: Europe 2014)
Kraków, Kwadrat, 5.02.2014 (szczegóły)
dzień: 6.02.2014 (czwartek)
UK Subs; TV Smith; Po Prostu; Larwy Polarne Gdynia, Ucho, 6.02.2014 (szczegóły)
Balthazar Poznań, Meskalina, 6.02.2014 (szczegóły)
Maciej Balcar i Nie-bo Szczytno, Pub nr 9, 6.02.2014 (szczegóły)
Kataklysm; Krisiun; Fleshgod Apocalypse
(Waiting for the End to Come Part I: Europe 2014)
Warszawa, Proxima, 6.02.2014 (szczegóły)
dzień: 7.02.2014 (piątek)
Nuclear Vomit; Profanation; The No-Mads; Anthem; Bottom; Mayzel Chorzów, Leśniczówka, 7.02.2014 (szczegóły)
Paradygmat; As Night Falls Katowice, 2B3, 7.02.2014 (szczegóły)
Bremenn; Enclose; Kali-Gula Lublin, Graffiti, 7.02.2014 (szczegóły)
Load; Devra Sosnowiec, Pod Spodem, 7.02.2014 (szczegóły)
Kataklysm; Krisiun; Fleshgod Apocalypse
(Waiting for the End to Come Part I: Europe 2014)
Szczecin, Heya Club, 7.02.2014 (szczegóły)
Pandemonium; Hellspawn; Thunderwar
(Devilri Tour 2014)
Toruń, Mocart, 7.02.2014 (szczegóły)
Balthazar Warszawa, Hydrozagadka, 7.02.2014 (szczegóły)
UK Subs; TV Smith Wrocław, Łykend, 7.02.2014 (szczegóły)
Minority; Good Lookin' Out; Bright Light; Nice Shoes Wrocław, Ciemna Strona Miasta, 7.02.2014 (szczegóły)
Roanapura; Crimson Valley; Discordia Żagań, Elektrownia, 7.02.2014 (szczegóły)
dzień: 8.02.2014 (sobota)
Materia; Sarang; Green Giant; Part of the Beginning Chorzów, Tigers Riders, 8.02.2014 (szczegóły)
Moonstone Chorzów, Leśniczówka, 8.02.2014 (szczegóły)
Arthemore; Good Girl Maggie; Black Ball Suzi Kraków, Kotkarola (stara lokalizacja), 8.02.2014 (szczegóły)
Crushing Caspars; The Truth Is Out There; The Fall of Ghostface; Aims; Sakumprask Ostrawa (Ostrava) (Czechy), Barrak, 8.02.2014 (szczegóły)
Acid Drinkers; Strain Szczecin, Słowianin, 8.02.2014 (szczegóły)
Iced Earth Zlin (Czechy), Masters Of Rock Cafe, 8.02.2014 (szczegóły)
« Poprzednie
1