zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 18 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20151 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (7.2015) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.07.2015 (środa)
Defeater; In Hearts Wake; Lie After Lie Warszawa, Hydrozagadka, 1.07.2015 (szczegóły)
The Atlas Moth; Closet Disco Queen Wrocław, Ciemna Strona Miasta, 1.07.2015 (szczegóły)
dzień: 3.07.2015 (piątek)
ZZ Top
(Festiwal Legend Rocka)
Słupsk, Dolina Charlotty, 3.07.2015 (szczegóły)
Eleven Bike Fest
Złe Psy; Big Cyc; Proletaryat; Cree; Ace Cover Band; Karen's Diet
Wrocław, Pola Marsowe, 3.07.2015 (szczegóły)
dzień: 4.07.2015 (sobota)
Eleven Bike Fest
Saxon; Black Label Society; J. D. Overdrive; 4Szmery; Strain
Wrocław, Pola Marsowe, 4.07.2015 (szczegóły)
Terrordome
(Machete Justice Tour 2015)
Żory, Ozi Pub, 4.07.2015 (szczegóły)
dzień: 6.07.2015 (poniedziałek)
Motorhead; Scream Maker Warszawa, Torwar, 6.07.2015 (szczegóły)
dzień: 9.07.2015 (czwartek)
Obscene Extreme Festival 2015
Obituary; Pig Destroyer; Terrorizer; Broken Hope; Hirax; General Surgery; Nervosa; Lautsturmer; Hideous Divinity; Korsfast; Teethgrinder; Fredag Den 13:E; UxDxS; Teething; Foetal Juice; Undying Lust for Cadaverous Molestation; Untamed
Trutnov (Czechy), Na Bojisti, 9.07.2015 (szczegóły)
Masters of Rock 2015
Bloodbound; Within Temptation; U.D.O.; Kamelot; The Gentle Storm; Mercenary; Xandria; Free Fall; Fleret
Vizovice (Czechy), Areal likerky R. Jelinek, 9.07.2015 (szczegóły)
dzień: 10.07.2015 (piątek)
Red Smoke Festival 2015
Stoned Jesus; Major Kong; Sunnata; High Fighter; Red Scalp
Pleszew, 10.07.2015 (szczegóły)
Obscene Extreme Festival 2015
Bbyb; Incarceration; Satanic Malfunctions; Centinex; Schirenc Plays Pungent Stench; S.O.B.; Bulldozer; Vital Remains; Rompeprop; Lividity; Feastem; Putrid Offal; Test; Squirtophobic; Entropiah; Analkholic; Gore And Carnage; Failure Trace; Posthumous Blasphemer; Sick of Stupidity; Gets Worse; Mindful of Pripyat
Trutnov (Czechy), Na Bojisti, 10.07.2015 (szczegóły)
Masters of Rock 2015
Septicflesh; Black Label Society; HammerFall; Legion Of The Damned; Dog Eat Dog; Gus G.; Serious Black; Avatar; Anvil; Turbo; Gate Crasher
Vizovice (Czechy), Areal likerky R. Jelinek, 10.07.2015 (szczegóły)
Hirax; Nervosa; Soul Collector Żory, Ozi Pub, 10.07.2015 (szczegóły)
dzień: 11.07.2015 (sobota)
Hirax; Nervosa; Driller Gdynia, Atlantic, 11.07.2015 (szczegóły)
Red Smoke Festival 2015
Samsara Blues Experiment; Sautrus; J. D. Overdrive; Cheap Wine; Kalamata
Pleszew, 11.07.2015 (szczegóły)
Obscene Extreme Festival 2015
Enema Shower; Icon of Evil; Destructive Explosion of Anal Garland; My Minds Mine; Blood; Protector; Unholy Grave; Thanatos; Hemdale; Inhumate; Martyrdod; Jasad; Maruta; Lahar; Cloud Rat; Urtikaria Anal; Lifeless; Head Cleaner; Rabid Dogs; Evisorax; Dilution; Primary Resistance; Cote D'Aver; Lower Than Zero; Alea Iacta Est
Trutnov (Czechy), Na Bojisti, 11.07.2015 (szczegóły)
Masters of Rock 2015
The Exploited; Powerwolf; Gotthard; Krokus; Delain; Blues Pills; Crucified Barbara; Arakain; Neonfly; Dymytry; Reds'Cool; The Agony
Vizovice (Czechy), Areal likerky R. Jelinek, 11.07.2015 (szczegóły)
dzień: 12.07.2015 (niedziela)
Red Smoke Festival 2015
Greenleaf; Wedge; Atomic Vulture; Gallileous; Kapitan Bongo
Pleszew, 12.07.2015 (szczegóły)
Hirax; Nervosa Szczecin, Słowianin, 12.07.2015 (szczegóły)
Masters of Rock 2015
Nightwish; Gamma Ray; Sonata Arctica; Arkona; Voodoo Circle; Lacrimas Profundere; Harlej; Tri State Corner; Dark Gamballe; Hand Grenade
Vizovice (Czechy), Areal likerky R. Jelinek, 12.07.2015 (szczegóły)
The Black Dahlia Murder; Drown My Day Warszawa, Hydrozagadka, 12.07.2015 (szczegóły)
dzień: 13.07.2015 (poniedziałek)
Mark Knopfler Kraków, Kraków Arena, 13.07.2015 (szczegóły)
Vital Remains; Dehuman Poznań, U Bazyla (stara lokalizacja), 13.07.2015 (szczegóły)
Hirax; Nervosa Warszawa, Progresja Music Zone, 13.07.2015 (szczegóły)
The Black Dahlia Murder; Drown My Day Wrocław, Liverpool, 13.07.2015 (szczegóły)
dzień: 15.07.2015 (środa)
Hirax; Nervosa; Offence; Ragehammer Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 15.07.2015 (szczegóły)
dzień: 16.07.2015 (czwartek)
Castle Party 2015
Artrosis; Skeptical Minds; God's Bow; 1984; Victorians; Carpatia Castle
Bolków, Były Kościół Ewangelicki, 16.07.2015 (szczegóły)
dzień: 17.07.2015 (piątek)
Castle Party 2015
L'ame Immortelle; Merciful Nuns; Inkubus Sukkubus; Antimatter; Percival Schuttenbach; Już nie żyjesz; Digital Angel
Bolków, Zamek, 17.07.2015 (szczegóły)
Castle Party 2015
Hate; Vesania; Darzamat; Thaw; Mord'A'Stigmata; Extinct Gods; Shodan
Bolków, Były Kościół Ewangelicki, 17.07.2015 (szczegóły)
dzień: 18.07.2015 (sobota)
Castle Party 2015
Paradise Lost; Wardruna; H. Exe; Rabia Sorda; Heimataerde; Zombina and the Skeletones; Weimar
Bolków, Zamek, 18.07.2015 (szczegóły)
Castle Party 2015
Raison d'Etre; Job Karma; Hybryds; Inner Vision Laboratory; HRV; Ab Intra
Bolków, Były Kościół Ewangelicki, 18.07.2015 (szczegóły)
dzień: 19.07.2015 (niedziela)
Castle Party 2015
Essence of Mind; Xenturion Prime; Cynical Existence; Guilt Trip; Shadow System; Tesla Power
Bolków, Były Kościół Ewangelicki, 19.07.2015 (szczegóły)
Castle Party 2015
Juno Reactor; Nachthmahr; The Frozen Autumn; Psyche; Monica Jeffries; Dance On Glass
Bolków, Zamek, 19.07.2015 (szczegóły)
Camel Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 19.07.2015 (szczegóły)
Soulfly Warszawa, Proxima, 19.07.2015 (szczegóły)
dzień: 20.07.2015 (poniedziałek)
Camel Kraków, ICE Congress Centre, 20.07.2015 (szczegóły)
Skiltron; Time of Tales; Lifephobia; InDespair Wrocław, Od Zmierzchu do Świtu, 20.07.2015 (szczegóły)
dzień: 21.07.2015 (wtorek)
Skiltron; Time of Tales; Baksztag; Othalan; Black Velvet Band
("Ancestor Fest")
Kraków, Rotunda, 21.07.2015 (szczegóły)
Robert Plant
(Festiwal Legend Rocka)
Słupsk, Dolina Charlotty, 21.07.2015 (szczegóły)
dzień: 24.07.2015 (piątek)
Relentless; Aggressor; Riese; Carnes; Struggle Against; Tehace
(The True Blasphemy Night Act 4)
Gdańsk, Protokultura, 24.07.2015 (szczegóły)
« Poprzednie
1