zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 21 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20161 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (10.2016) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.10.2016 (sobota)
Behemoth; Bolzer; Batushka
(Rzeczpospolita Niewerna)
Katowice, Mega Club, 1.10.2016 (szczegóły)
Obscure Sphinx; Sunnata; Sounds Like the End of the World
(Epitaphs Tour 2016)
Kraków, Kwadrat, 1.10.2016
(zmiania klubu)
(szczegóły)
Animals as Leaders; Materia Wrocław, Alibi, 1.10.2016 (szczegóły)
dzień: 2.10.2016 (niedziela)
Closterkeller
(Abracadabra Gothic Tour 2016)
Lublin, Graffiti, 2.10.2016 (szczegóły)
Animals as Leaders; Materia Warszawa, Progresja Music Zone, 2.10.2016 (szczegóły)
Behemoth; Bolzer; Batushka
(Rzeczpospolita Niewerna)
Wrocław, Eter, 2.10.2016 (szczegóły)
dzień: 4.10.2016 (wtorek)
Katatonia; Agent Fresco; Vola Gdańsk, B90, 4.10.2016 (szczegóły)
dzień: 5.10.2016 (środa)
Godsleep; Flying Horse Katowice, Pub Korba, 5.10.2016 (szczegóły)
Skye and Ross Kraków, Forty Kleparz, 5.10.2016
(zmiana klubu)
(szczegóły)
Katatonia; Agent Fresco; Vola Warszawa, Progresja Music Zone, 5.10.2016 (szczegóły)
dzień: 6.10.2016 (czwartek)
Behemoth; Bolzer; Batushka
(Rzeczpospolita Niewerna)
Bydgoszcz, Artego Arena, 6.10.2016
(koncert został odwołany)
(szczegóły)
Katatonia; Agent Fresco; Vola Kraków, Kwadrat, 6.10.2016 (szczegóły)
Skye and Ross Warszawa, Progresja Music Zone, 6.10.2016 (szczegóły)
Death In June; By the Spirits Wrocław, Firlej, 6.10.2016 (szczegóły)
dzień: 7.10.2016 (piątek)
Closterkeller
(Abracadabra Gothic Tour 2016)
Ciechanów, Fabryka Kultury Zgrzyt, 7.10.2016 (szczegóły)
Skye and Ross Gdańsk, Stary Maneż, 7.10.2016 (szczegóły)
Behemoth; Bolzer; Batushka
(Rzeczpospolita Niewerna)
Kraków, Hala Wisły, 7.10.2016 (szczegóły)
dzień: 8.10.2016 (sobota)
Cemetery Of Scream; R.E.T.; Stelarius; Dark Letter Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 8.10.2016 (szczegóły)
GaGa/Zielone Żabki; Lazy Class; Tester Gier; Bright Light; Minority; Mentally Ill; Moron
(Gotta Go Festival, vol. 6)
Cieszyn, Panopticum, 8.10.2016 (szczegóły)
Closterkeller
(Abracadabra Gothic Tour 2016)
Elbląg, Mjazzga, 8.10.2016 (szczegóły)
Coffinfish; Minetaur; Kapitan Bongo; 5R6; City of Me; Black Palm; Devra
(Soulstone Gathering Warm-Up Party)
Kraków, Alchemia, 8.10.2016 (szczegóły)
New Model Army Poznań, Eskulap, 8.10.2016 (szczegóły)
Skye and Ross Poznań, CK Zamek, 8.10.2016 (szczegóły)
Behemoth; Bolzer; Batushka
(Rzeczpospolita Niewerna)
Warszawa, Progresja Music Zone, 8.10.2016 (szczegóły)
Percival Schuttenbach Warszawa, Proxima, 8.10.2016 (szczegóły)
XIII Stoleti Zabrze, CK Wiatrak, 8.10.2016 (szczegóły)
dzień: 9.10.2016 (niedziela)
Behemoth; Bolzer; Batushka
(Rzeczpospolita Niewerna)
Gdańsk, B90, 9.10.2016 (szczegóły)
Closterkeller
(Abracadabra Gothic Tour 2016)
Gdynia, Ucho, 9.10.2016 (szczegóły)
dzień: 10.10.2016 (poniedziałek)
Behemoth; Bolzer; Batushka
(Rzeczpospolita Niewerna)
Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 10.10.2016 (szczegóły)
dzień: 11.10.2016 (wtorek)
New Model Army Warszawa, Proxima, 11.10.2016 (szczegóły)
dzień: 12.10.2016 (środa)
New Model Army Gdynia, Ucho, 12.10.2016 (szczegóły)
Greenleaf; Fatso Jetson; Red Scalp Poznań, U Bazyla, 12.10.2016 (szczegóły)
PJ Harvey Warszawa, Torwar, 12.10.2016 (szczegóły)
Dead Lord; Night Viper; Lizzies Wrocław, Firlej, 12.10.2016 (szczegóły)
dzień: 13.10.2016 (czwartek)
New Model Army Białystok, Gwint, 13.10.2016 (szczegóły)
Percival Schuttenbach Częstochowa, Galeria Teatr From Poland, 13.10.2016 (szczegóły)
Paul Gilbert Gdańsk, B90, 13.10.2016 (szczegóły)
Greenleaf; Fatso Jetson; J. D. Overdrive; Devil In The Name Katowice, Pub Korba, 13.10.2016 (szczegóły)
Decapitated; Corruption; Antigama; Vervrax
(Mielimy Polskę na XX-lecie)
Zielona Góra, Kawon, 13.10.2016 (szczegóły)
dzień: 14.10.2016 (piątek)
Obscure Sphinx; Sunnata; Sounds Like the End of the World
(Epitaphs Tour 2016)
Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 14.10.2016 (szczegóły)
Greenleaf; Fatso Jetson; Sautrus; Kuelmaggah Gdynia, Ucho, 14.10.2016 (szczegóły)
Der Blutharsch And The Infinite Church Of The Leading Hand; Entropia
(Southern Discomfort #42)
Kraków, Kawiarnia Naukowa, 14.10.2016 (szczegóły)
Closterkeller
(Abracadabra Gothic Tour 2016)
Rzeszów, Vinyl, 14.10.2016 (szczegóły)
Decapitated; Corruption; Antigama; Vervrax
(Mielimy Polskę na XX-lecie)
Szczecin, Słowianin, 14.10.2016 (szczegóły)
Lao Che Warszawa, Stodoła, 14.10.2016 (szczegóły)
Paul Gilbert Warszawa, Hybrydy, 14.10.2016 (szczegóły)
Percival Schuttenbach Zabrze, CK Wiatrak, 14.10.2016 (szczegóły)
« Poprzednie
1