zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 19 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20161 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (7.2016) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 2.07.2016 (sobota)
Black Sabbath Kraków, Kraków Arena, 2.07.2016 (szczegóły)
XIV Festiwal Mocnych Brzmień
Illusion; Hate; Materia; Vedonist; Calm Hatchery; Cinis; Mateo Colon; Deadpoint
Świecie, Zamek Krzyżacki, 2.07.2016 (szczegóły)
dzień: 3.07.2016 (niedziela)
Monuments; Materia; Eyon Gdańsk, Wydział Remontowy, 3.07.2016 (szczegóły)
Iron Maiden; Anthrax; The Raven Age Wrocław, Stadion Miejski, 3.07.2016 (szczegóły)
dzień: 4.07.2016 (poniedziałek)
Thy Art Is Murder; Fallujah Poznań, Pod Minogą, 4.07.2016 (szczegóły)
Monuments; Materia; The Black Hearts Warszawa, Hydrozagadka, 4.07.2016 (szczegóły)
dzień: 5.07.2016 (wtorek)
Monuments; Mentally Blind; Netherless Wrocław, Ciemna Strona Miasta, 5.07.2016 (szczegóły)
dzień: 7.07.2016 (czwartek)
Jarocin Festiwal 2016
TSA; Five Finger Death Punch; Headwind; Oberschlesien; Cowshed; Red Electrick; The Primes; Luxtorpeda; Andrzej Kowalsky Band; Kabanos
Jarocin, 7.07.2016
(Scena główna)
(szczegóły)
Jarocin Festiwal 2016
Dry Forest; Offensywa; Molly Malone's; Radio Bagdad
Jarocin, 7.07.2016
(Scena namiot)
(szczegóły)
Being as an Ocean Poznań, Pod Minogą, 7.07.2016 (szczegóły)
dzień: 8.07.2016 (piątek)
Jarocin Festiwal 2016
Sweet Noise; InDespair; The Prodigy; Nowsza Aleksandria; Sharon; Farben Lehre; Diversity; GaGa/Zielone Żabki; Strażacy; Kobranocka
Jarocin, 8.07.2016
(Scena główna)
(szczegóły)
Jarocin Festiwal 2016
Za Zu Zi; Acapulco; Coria; Pogo-Dni
Jarocin, 8.07.2016
(Scena namiot)
(szczegóły)
Red Smoke Festival 2016
Naxatras; Dopelord; Wucan; Red Scalp
Pleszew, 8.07.2016
(Duża scena)
(szczegóły)
dzień: 9.07.2016 (sobota)
Horrorscope; Slaves of Evil; Indignity; Underule Będzin, Latawiec, 9.07.2016 (szczegóły)
Spirit; Materia; War-Saw; The Sixpounder; The John Doe's Burial
(Bloodstock's Metal 2 The Masses)
Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 9.07.2016 (szczegóły)
Radogost; Runika; Diaboł Boruta; Czertoróg; Łysa Góra
(IV Słowiańska Noc Folkmetalowa)
Brenna, Amfiteatr, 9.07.2016 (szczegóły)
Jarocin Festiwal 2016
Acid Drinkers; Slayer; Hunter; Blue Deep Shorts; D.O.A.; Koniec Świata; Scream Maker
Jarocin, 9.07.2016
(Scena główna)
(szczegóły)
Jarocin Festiwal 2016
Roots Rockets; Rootzmans; Bezjahzgh
Jarocin, 9.07.2016
(Scena namiot)
(szczegóły)
Red Smoke Festival 2016
Belzebong; Jeremy Irons & The Ratgang Malibus; Libido Fuzz; Godsleep; Limestone Whale; Daily Thompson
Pleszew, 9.07.2016
(Duża scena)
(szczegóły)
Red Smoke Festival 2016
Shine; Diuna
Pleszew, 9.07.2016
(Mała scena)
(szczegóły)
dzień: 10.07.2016 (niedziela)
Red Smoke Festival 2016
Truckfighters; Blaak Heat; Cheap Wine; Doctor Cyclops; Palm Desert; Weedcraft
Pleszew, 10.07.2016
(Duża scena)
(szczegóły)
Red Smoke Festival 2016
Voidsmoker; MuN
Pleszew, 10.07.2016
(Mała scena)
(szczegóły)
dzień: 13.07.2016 (środa)
Przystanek Woodstock 2016
GaGa/Zielone Żabki; Karcer; Alicetea; Konopians; Vespa; Serso; The Mugshots
Kostrzyn nad Odrą, 13.07.2016
(Viva Kultura)
(szczegóły)
dzień: 14.07.2016 (czwartek)
Przystanek Woodstock 2016
Molotov; The Hives; Hey; Vintage Trouble; Inner Circle; Marcelina; Omni mOdO; Luxtorpeda
Kostrzyn nad Odrą, 14.07.2016
(Duża scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2016
Rocky Dawuni; Romantycy Lekkich Obyczajów; Łzy; Materia; Daybreak Embrace; CETI; Sexbomba
Kostrzyn nad Odrą, 14.07.2016
(Mała scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2016
Dubska; Wiewiórka na drzewie; Scream Maker; Gorgonzolla; Srogo; Reszta Pokolenia; Mate
Kostrzyn nad Odrą, 14.07.2016
(Viva Kultura)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2016
The Shipyard; Scylla; Superhalo
Kostrzyn nad Odrą, 14.07.2016
(Strefa Lecha)
(szczegóły)
ARRM Sosnowiec, Księgarnia, 14.07.2016 (szczegóły)
Obscene Extreme Festival 2016
Brujeria; Toxic Holocaust; Lock Up; Incantation; Venomous Concept; Dead Infection
Trutnov (Czechy), Na Bojisti, 14.07.2016 (szczegóły)
Masters of Rock 2016
Rotting Christ; Apocalyptica; Testament; Luca Turilli's Rhapsody; Kissin' Dynamite; Threshold; Horkyze Slize; Melechesh; Skwor
Vizovice (Czechy), Areal likerky R. Jelinek, 14.07.2016 (szczegóły)
dzień: 15.07.2016 (piątek)
Przystanek Woodstock 2016
Grubson; Apocalyptica; Lacuna Coil; Decapitated; The Dead Daisies; The Rumjacks; Finnegan's Hell; The Snuff
Kostrzyn nad Odrą, 15.07.2016
(Duża scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2016
Łona & Webber; Enej; Corruption; Oberschlesien; Bod Omylu; Nine Treasures; TZN Xenna; Radio Slam
Kostrzyn nad Odrą, 15.07.2016
(Mała scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2016
Farben Lehre; Analogs; Sedes; Zmaza; Radio Bagdad; Molly Malone's
Kostrzyn nad Odrą, 15.07.2016
(Viva Kultura)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2016
Alcoholica; Oil Stains; Mademoiselle Carmel
Kostrzyn nad Odrą, 15.07.2016
(Strefa Lecha)
(szczegóły)
Obscene Extreme Festival 2016
Vader; Extreme Noise Terror; Melt Banana; Death Side
Trutnov (Czechy), Na Bojisti, 15.07.2016 (szczegóły)
Masters of Rock 2016
Korpiklaani; Avantasia; Slayer; Amaranthe; Citron; Waltari; Avatarium; Kadavar; Salamandra; Zakazany ovoce; Sebastien
Vizovice (Czechy), Areal likerky R. Jelinek, 15.07.2016 (szczegóły)
Toxic Holocaust; Tester Gier; Ragehammer Wrocław, Liverpool, 15.07.2016 (szczegóły)
dzień: 16.07.2016 (sobota)
Przystanek Woodstock 2016
Living Colour; Tarja; Dilated Peoples; Bring Me The Horizon; Dragonforce; Kensington; Cochise; Aarch A
Kostrzyn nad Odrą, 16.07.2016
(Duża scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2016
Che Sudaka; Lion Shepherd; Chemia; Poparzeni kawą trzy; Mike Love; Denoi; SIQ; Hanza
Kostrzyn nad Odrą, 16.07.2016
(Mała scena)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2016
Pull The Wire; Nocny Kochanek; Majestic; Fifidroki; Radical Soul Amunition; Sachiel; Maja Lumasepio
Kostrzyn nad Odrą, 16.07.2016
(Viva Kultura)
(szczegóły)
Przystanek Woodstock 2016
Exlibris; Barbar Punk; Wiewiórka na drzewie; Ogień
Kostrzyn nad Odrą, 16.07.2016
(Strefa Lecha)
(szczegóły)
Obscene Extreme Festival 2016
Cattle Decapitation; Sodom; Devourment; Rotten Sound; Gehennah
Trutnov (Czechy), Na Bojisti, 16.07.2016 (szczegóły)
Barrocko Metalshop Fest 2016
Maigra; Greedhale; Landless; X-Core; R.E.T.; Sarang; Split Bearing; As Night Falls
Trzyniec (Czechy), Areal Vendryne, 16.07.2016 (szczegóły)
Masters of Rock 2016
Freedom Call; Amon Amarth; Eluveitie; The 69 Eyes; Primal Fear; The Dead Daisies; Evergrey; Doga; Orden Ogan; Thundermother; Bad Joker's Cream; Forrest Jump
Vizovice (Czechy), Areal likerky R. Jelinek, 16.07.2016 (szczegóły)
Blaak Heat Warszawa, 2koła, 16.07.2016 (szczegóły)
« Poprzednie
1