zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 20 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

20171 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (7.2017) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.07.2017 (sobota)
Nuclear; Conflicted; Nuclear Holocaust; Consumer Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 1.07.2017 (szczegóły)
Jarun; Varmia; Rotten Age; Pandrador Kraków, Boss Garage Pub, 1.07.2017 (szczegóły)
Wolves Like Us; Lunapar Wrocław, Liverpool, 1.07.2017 (szczegóły)
dzień: 2.07.2017 (niedziela)
Wolves Like Us; Hidden World Warszawa, Hydrozagadka, 2.07.2017 (szczegóły)
dzień: 4.07.2017 (wtorek)
Mastodon; Wolves Like Us; Proghma C Gdańsk, B90, 4.07.2017 (szczegóły)
dzień: 5.07.2017 (środa)
Thurston Moore Warszawa, Proxima, 5.07.2017 (szczegóły)
dzień: 6.07.2017 (czwartek)
Apocalyptica Szczecin, Teatr Letni, 6.07.2017 (szczegóły)
dzień: 8.07.2017 (sobota)
11. Festiwal Rocka Progresywnego im. T. Beksińskiego
Flamborough Head; Eddie Mulder; Backward Runners; Halucynacje; Here On Earth
Toruń, Muzeum Etnograficzne, 8.07.2017 (szczegóły)
Three Days Grace Warszawa, Stodoła, 8.07.2017 (szczegóły)
Vincent i Danny Cavanagh Wrocław, Firlej, 8.07.2017 (szczegóły)
dzień: 9.07.2017 (niedziela)
Three Days Grace Gdańsk, B90, 9.07.2017 (szczegóły)
Vincent i Danny Cavanagh Kraków, Kwadrat, 9.07.2017 (szczegóły)
11. Festiwal Rocka Progresywnego im. T. Beksińskiego
Art Of Illusion; Grendel; Yesternight; Animate
Toruń, Muzeum Etnograficzne, 9.07.2017 (szczegóły)
dzień: 10.07.2017 (poniedziałek)
Obituary; Absu; Beheaded Poznań, U Bazyla, 10.07.2017 (szczegóły)
dzień: 12.07.2017 (środa)
Festiwal Legend Rocka 2017
The Orchestra; The Bootels
Słupsk, Dolina Charlotty, 12.07.2017 (szczegóły)
The Black Dahlia Murder; Sailor's Grave; The John Doe's Burial Warszawa, Pogłos, 12.07.2017 (szczegóły)
dzień: 13.07.2017 (czwartek)
Festiwal Legend Rocka 2017
ARW; Riverside
Słupsk, Dolina Charlotty, 13.07.2017 (szczegóły)
Agnostic Front; All For Nothing; Fight Them All; Dintojra Wrocław, Zaklęte Rewiry, 13.07.2017 (szczegóły)
dzień: 14.07.2017 (piątek)
Red Smoke Festival 2017
Kadavar; Sasquatch; Ouzo Bazooka; Re-Stoned; Red Scalp
Pleszew, 14.07.2017
(Główna scena)
(szczegóły)
Wolves Carry My Name; Morning Hookers; Error Label Wrocław, Black Moon, 14.07.2017 (szczegóły)
dzień: 15.07.2017 (sobota)
Red Smoke Festival 2017
Andromeda Space Ritual; Bantha Rider
Pleszew, 15.07.2017
(Mała scena)
(szczegóły)
Red Smoke Festival 2017
Elder; Giobia; Mammoth Weed Wizard Bastard; MaidaVale; King Buffalo; Bone Man; Mentor
Pleszew, 15.07.2017
(Główna scena)
(szczegóły)
dzień: 16.07.2017 (niedziela)
Absu; Beheaded; Towards The Unknown Gdańsk, Wydział Remontowy, 16.07.2017 (szczegóły)
Red Smoke Festival 2017
Ignu; Tortuga
Pleszew, 16.07.2017
(Mała scena)
(szczegóły)
Red Smoke Festival 2017
Acid King; Egypt; Child; Lee Van Cleef; Operators; Stonehenge
Pleszew, 16.07.2017
(Główna scena)
(szczegóły)
dzień: 17.07.2017 (poniedziałek)
Absu; Beheaded; Martyrdoom Warszawa, VooDoo, 17.07.2017 (szczegóły)
dzień: 18.07.2017 (wtorek)
Absu; Beheaded; Dagorath Łódź, Magnetofon, 18.07.2017 (szczegóły)
Deez Nuts; Lie After Lie; Headup Warszawa, Hydrozagadka, 18.07.2017 (szczegóły)
dzień: 19.07.2017 (środa)
Absu; Beheaded; Shodan Chorzów, Red & Black, 19.07.2017 (szczegóły)
Deez Nuts; Lie After Lie; Six Steps Forward Wrocław, Carpe Diem, 19.07.2017 (szczegóły)
dzień: 20.07.2017 (czwartek)
Absu; Beheaded; Shodan Kraków, Warsztat, 20.07.2017 (szczegóły)
dzień: 21.07.2017 (piątek)
Metal Hammer Festival
Marilyn Manson; Paradise Lost; Zeal & Ardor; Myrkur; Percival Schuttenbach; ARRM
Katowice, Spodek, 21.07.2017 (szczegóły)
dzień: 23.07.2017 (niedziela)
Krisiun; Banisher; No Salvation; Indignity Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 23.07.2017 (szczegóły)
dzień: 25.07.2017 (wtorek)
Red Hot Chili Peppers; Knower Kraków, Stadion Cracovii, 25.07.2017 (szczegóły)
dzień: 28.07.2017 (piątek)
Dragon; Christ Agony; Besatt; Inferno; Offence; Fetor; Spatial; Bottom
(Metal Doctrine Festival)
Piekary Śląskie, Kopiec Wyzwolenia, 28.07.2017 (szczegóły)
Uwolnić Muzykę 2017
Sold My Soul; Sekcja; Open Access; Batalion D'Amour; Zła Wola; NerV; Tekno
Środa Śląska, Kajaki, 28.07.2017 (szczegóły)
dzień: 29.07.2017 (sobota)
Uwolnić Muzykę 2017
Christ Agony; Controlled Colapse; Headup; Vincent; Moanaa; Veal; Navia
Środa Śląska, Kajaki, 29.07.2017 (szczegóły)
XV Festiwal Mocnych Brzmień
Luxtorpeda; The Sixpounder; Hope; Thermit; M.O.R.O.N.; Scylla; Lowtide; Vermis
Świecie, Zamek Krzyżacki, 29.07.2017 (szczegóły)