zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 25 maja 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 282
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (63)
- gitarzysty (24)
- basisty (37)
- perkusisty (35)
- inne (6)


- wokalista (28)
- gitarzysta (31)
- basista (14)
- perkusista (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: małopolskie

Siema wokalista z Krakowa szuka zespołu z
23.05.2017
gatunku death core w stylu Thy Art Is Murder, Fit For an Autposy, Oceano, Emmure, Chelsea Grin, Slaughter To Prevail, Suicide Silence itp. Wokal w pełni growl, scream, pig squeals. Więcej info priv.
Nowy Sącz. Wokalista i gitarzysta poszukuje
17.05.2017
muzyków do projektu w klimatach hard rock, southern rock. Potrzebuję ludzi z własnym sprzętem, najlepiej z doświadczeniem na scenie, niekonfliktowych, takich, którzy wraz ze mną przywrócą na świecie rock'n'roll. Tylko poważne oferty od poważnych ludzi (obojga płci). Gram na gitarze od 20 lat, śpiewam lub drę ryja od 15 lat, więc mam spore doświadczenie, mnóstwo pomysłów i klarowną wizję projektu. Wszelkie detale - pw.
Cover band zespołu Hey poszukuje basisty
15.05.2017
z Krakowa lub okolic. Szukamy osoby, która lubi hey'owe klimaty (era Banacha) i która włożyłaby serce, zaangażowanie i energię. Miło byłoby również oddać klimat tamtych szalonych lat 90'. Wszystkich zainteresowanych basistów prosimy o kontakt na priv. Zapraszamy.
Gitara, bas i perkusja poszukują klawiszowca.
7.05.2017
Muzyka w stylu Deep Purple, Camel, Riverside itp.
Zespół Animations szuka perkusisty. Trzebinia,
8.05.2017
Chrzanów. Wymagania: własny sprzęt, wysoka sprawność techniczna, chęć współpracy międzyludzkiej, zaangażowanie, dyspozycyjność. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt.
Kraków. Wokalistka poszukuje zespołu, w którym
6.05.2017
mogłaby dalej śpiewać, nie tylko covery jak do tej pory ale również własną muzykę. W grę wchodza również osoby do duetu np. gitarzysta. Lubię spokojna muzykę ale również hard rocka. Posiadam doświadczenie sceniczne. Czasem napiszę jakiś tekst. Moje demo wyślę na PW. Tam również zapraszam po więcej informacji. Pozdrawiam serdecznie.
Zespół z Krakowa, rock - blues szuka basisty.
5.05.2017
Gramy bez spiny, covery. Jest to tzw. anty stres. Mamy wokalistkę - gitarzystkę, gitarę, bębny. Jesteśmy 35 plus, na karierę za późno. Gramy na Oświecenia. Zapraszamy.
Modeus
Kraków. Perkusista z własnym sprzętem dołączy
3.05.2017
do zespołu w klimatach hard rock, heavy metal, lub folk rock. Wymóg konieczny, posiadanie własnej salki w północnej części Krakowa oraz sprzętu koniecznego do prób w godziwych warunkach. Próbkę podeśle w linku na PW. Pozdrawiam.
Zespół z Krakowa grający w klimatach hard
3.05.2017
rocka, heavy metal, grunge (chociaż nie chcemy się w tych ramach zamykać) szuka perkusisty.
Szukamy wokalisty, który umie śpiewać ale
28.04.2017
ma też pazur i nie boi się robienia ludziom marmolady z wnętrzności mocnym brzmieniem. Klimaty bliżej nie określone - mocny groove z nowoczesnym brzmieniem djent. Kapela ma skład, sprzęt, teksty, materiał, salkę i tradycje i traktujemy się jak rodzina. Jeśli po drodze Ci do Krakowa to pisz albo dzwoń albo znaki dymne nie wiem, ważne żebyśmy się spotkali.
Kraków. Szukam ludzi chętnych do stworzenia
28.04.2017
amatorskiego zespołu i wspólnego cieszenia się muzyką. Interesuje mnie zarówno rozpracowywanie coverów (np. Iron Maiden, Led Zeppelin, GnR, Metallica, Megadeth, Deep Purple, AC/DC, Pink Floyd, etc.) jak i otwartość na tworzenie własnych kawałków. Nie szukam wirtuozów, bo sama wirtuozem nie jestem ale zależy mi na ludziach zdecydowanych, ogólnie ogarniętych, nastawionych na rozwój, dla których muzyka to pasja.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy wiosenna zieleń drzew, krzewów, trawy i rosnące kwiaty mają wpływ na Twoje lepsze samopoczucie po okresie zimowym?