zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 kwietnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 326
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (69)
- gitarzysty (33)
- basisty (52)
- perkusisty (55)
- inne (7)


- wokalista (20)
- gitarzysta (26)
- basista (21)
- perkusista (13)
- inne (4)

Ogłoszenia: mazowieckie

Warszawa, blackmetalowy projekt w składzie
22.04.2017
2 gitary, perkusja, wokal szuka basisty. Obecnie jesteśmy w trakcie miksów debiutanckiego materiału. Mile widziane doświadczenie studyjne i koncertowe. Z góry dziękuję ludziom, którzy nie traktują poważnie tematu i nie przychodzą przygotowani na próby albo nawet się na nich nie pojawiają. Po próbki i więcej info zapraszam na priv.
Royal Age
Zespół z Warszawy grający chrześcijański
22.04.2017
metal poszukuje drugiego gitarzysty. Gramy już pierwsze koncerty, ale przydałoby nam sie więcej mocy. Materiał, który gramy jest do ogarnięcia dla średnio zaawansowanych muzyków, ale jak wiadomo, najważniejsze jest serce do tego co się robi. Chętnych gitarzystow zapraszamy na próby do Hear Studio, gramy z reguły w środy o 19:00. Jeśli ktoś ma ochotę dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam do kontaktu w prywatnych wiadomościach. Pozdrawiamy Facebook - royalageband.
Warszawa. Zespół szuka rockowego (rozumiejącego,
22.04.2017
czującego i umiejącego śpiewać królewski hard rock) wokalisty.
blowthewindow
Zespół z gotowym materiałem, własną salą
21.04.2017
prób i doświadczeniem zarówno scenicznym jak i studyjnym szuka dobrego wokalisty o ciekawej barwie. Wymagania: nie musisz mieć doświadczenia scenicznego ważne, czy potrafisz dobrze śpiewać. Jeśli masz ciekawą barwę, wysoką skalę i trochę techniki podeślij nam swoje próbki. Jeśli będą dobre, na pewno się odezwiemy. Co gramy? Autorską muzykę w stylu Pidżama Porno, Sztywny Pal Azji, Luxtorpeda, Happy Sad.
Warszawa, bas 40+ pogra w kapeli (folk, power,
20.04.2017
heavy, doom), wirtuozem nie jestem i takich nie szukam nie mam nic przeciwko kobietom na wokalu tylko weekendy.
Szukam zespołu który potrzebuje gitarzysty
20.04.2017
grającego rock-blues. Wieki około 25-30, Warszawa
robertkuna
Gitarzysta szuka zespołu, posiadam własny
19.04.2017
sprzęt, wzmacniacz, efekty. Bardzo chętnie zagra muzykę: alternative rock, rock'n'roll, rock, grunge, funk metal, funk, punk rock, straight edge, post punk, ska punk, reggae, garage, hard-core, nowa fala. Posiadam kilka swoich kompozycji.
Warszawa. Zawiązujemy skład. Klimaty mocno
19.04.2017
osadzone w latach '80 XX wieku. Raczej post-punkowo-zimnofalowy drive. Sporo pomysłów do usystematyzowania ale potrzebny wokal. Zapraszamy. Może być ciekawie.
Mad90
Zespół Trickster poszukuje wokalisty(-tki).
19.04.2017
Płeć nie ma dla nas znaczenia, ważniejsze są inne aspekty: chęć rozwoju siebie, jak i zespołu, dyspozycyjność na próby oraz koncerty oraz moc w głosie i umiejętność tworzenia melodyjnych linii. W składzie 2 gity, bas i perka, działamy już kilka lat, wydaliśmy EP-kę, a w kolejności do nagrania czekają kolejne utwory, które tylko czekają na Twój wokal, a następnie granie sztuk, bo siedzenie tylko w salce nas mało interesuje. Więcej info na priv.
Kraków, Katowice, Warszawa, Wrocław. Szukam
18.04.2017
raczej doświadczonych ludzi lub zespołu, do grania w klimatach najlepiej post-black, którzy mają otwartą głowę i czerpią inspiracje również z wielu innych gatunków. Dobrze by było grać z kimś kto ma dość oryginalne podejście do robienia muzyki, i nie brzmi jak milion innych muzyków i zespołów. Posiadam kilkanaście lat doświadczenia studyjnego, trasy koncertowe etc. Dobrze czuję się w różnych stylach. Toporne proste rytmy, dziwne metrum, zapętlające się motywy, blasty to między innymi rzeczy, które staram się ze sobą łączyć. Nie wysyłam próbek jako pierwszy. Wiek nie ma znaczenia, umiejętności techniczne spycham na drugi plan.
Warszawa. Blackmetal. Nowopowstały 2-osobowy
17.04.2017
(bas, wokal, gitara) projekt "Umbras" poszukuje perkusisty, który ogarnia podwójną stopę i blasty. Na ten moment mamy 2 opracowane numery, 2, 3 kolejne są w trakcie pisania. Nasze inspiracje to: Odraza, Mgła, Bolzer, Thantifaxath, 1349. Mile widziane doświadczenie studyjne lub koncertowe.
Warszawa, doświadczony gitarzysta szuka zespołu.
17.04.2017
Gatunki: najchętniej rock, grunge i pokrewne, może być trochę progresywnie. Jestem elastyczny. Więcej informacji o mnie - priv.
Sentiel
Black metalowy zespół Chanid szuka wokalisty
17.04.2017
z typowym blackowym screamem. Zespół ma próby w Warszawie, więc najlepiej jakby wokalista lub wokalistka był z tych okolic. Facebook - chanidofficial.
Suzii
Ludu. Punk rock, rock alternatywny, pop punk
17.04.2017
i inne takie. Szukam ludzi w Warszawie, którzy graja w takich klimatach i poszukują basistki. Gram dłuższy czas, wiem ile strun ma bas, lubię poskakać, powygłupiać się, pożartować itd., itp., etc.
Grzegorz Kicmal
Szukamy kogoś kto na graniu na basie zna
14.04.2017
się. Mamy już skompletowany naprawdę solidny technicznie skład (mocny damski wokal, maestro perkusistę i gitarzystę skill ca. 7,5-10) oraz kilka własnych kawałków z gotowymi liniami na bas. Pustkę zanim powstanie reszta naszych numerów zapełniamy coverami na najwyższym poziomie (AC/DC, Rolling Stones, Guns N'Roses, Ella Eyre, PJ Harvey, Jessie J, Dżem. nie ma dla nas ograniczeń gatunków, jesli coś jest dobre to to gramy). Miejsce: Warszawa. Wymagany poziom: jeśli dasz radę zagrać na basie pełną linię z Money - Pink Floyd nie stojąc w miejscu to możesz śmiało do nas wpadać.
Grodzisk Mazowiecki, Warszawa. 28 lat, duże
14.04.2017
doświadczenie (śpiewam na scenie od 12 roku życia), mocny potencjał, a nie lubie pisać o sobie w superlatywach. Mam 1 projekt jednak to za mało. Gustuje w klimatach lat 70-tych (DP, Black Sabbath) jak i mocniejsze brzmienia (Tools). Posiadam próbki, mogę się pochwalić.
Warszawa, niedawno powstały, ciężko grający
14.04.2017
zespół szuka wokalu, każdy z nas ma już jakiś bagaż doświadczeń i różne inspiracje oraz długą przerwę w graniu za sobą. Powoli składamy własny autorski materiał. Wokal nie musi być zawodowy ale ogarnięty. Umiejętność wykorzystania przepony, absolutnie niezbędna, potrzebny scream oraz czysty głos, dodatkowo mile widziana trochę niższa tonacja, gdyż gramy w drop-d i nie zamierzamy iść wyżej.
Zespół V8 poszukuje perkusisty, soundcloud
14.04.2017
- v8_band, soundcloud - v8band. Do pełnego składu brakuje tylko bębnów, jest gitara, wokal, bas. Wymagane przede wszystkim zaangażowanie i regularność, próby będą odbywać się raz do dwóch w tygodniu, miejsce do ustalenia, wiek bez znaczenia. Zainteresowanych proszę o kontakt.
Chętnie dołączę do zespołu poruszającego
14.04.2017
się w klimatach postrock lub rock-metal progresywny. Posiadam własny sprzęt koncertowy, doświadczenie sceniczne i studyjne. Warszawa.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy masz w swojej kolekcji zafoliowaną i nieprzesłuchaną jeszcze płytę (CD, winyl itp.)?