zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 16 sierpnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 241
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (50)
- gitarzysty (19)
- basisty (26)
- perkusisty (25)
- inne (9)
- wokalista (19)
- gitarzysta (37)
- basista (19)
- perkusista (13)

Ogłoszenia: wielkopolskie

kreezly
Poznań i okolice. Szukam perkusisty, który
15.08.2017
chce grać muzykę nieprzeciętną, mieszankę hard - bluesa, rocka klasycznego, może trochę jazzu, funku. Fajnie by było, gdyby lubił zabawę rytmem i grał powściągliwie, ale ciekawie. Chodzi mi tu o prawdziwy artyzm, otwarty umysł i serce. Odezwij się.
kreezly
Szukam w Poznaniu i okolicach gitarzysty
15.08.2017
z prawdziwego zdarzenia. Chodzi mi o prawdziwego artystę, którego nudzi już szerząca się przeciętność muzyczna i który ma otwarty umysł i serce. Jeśli jesteś kreatywny i chcesz grać niezwykłą muzykę - odezwij się. Co mogę dać od siebie, to ciekawy wokal, dobre, głębokie teksty i niesamowite pomysły muzyczne. Chcę grać z wszystkiego po trochu, pomijając jakieś ciężkie metale i disco polo. Najbliżej mi do hard - bluesa. Czekam.
Szukam fajnych ludzi do cover bandu takich
13.08.2017
kapel jak Metallica, Sabaton, Black Label Society i innych średniociężkich brzmień, nie posiadam salki. Chętnych zapraszam do kontaktu.
pjmuzyk
Gitarzysta sprawnie grający oraz wokalista(-tka)
6.08.2017
potrzebni do nowego projektu w stylu rock-hard z mocnymi riffam i melodią w refrenie oraz popisowymi solówkami na gitarze. Warunki i dodatkowe szczegóły na priv.
Zespół hardrockowy z Poznania szuka wokalu.
1.08.2017
Gramy okazyjnie covery i aktualnie pracujemy nad własnym materiałem. Szukamy osoby odpowiedzialnej i zaangażowanej w proces twórczy. Przedział wieku od 25 do 35 lat. Dysponujemy salą do prób 1-2 razy w tygodniu. Mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt. Więcej informacji na maila.
Młody zespół groove metalowy szuka basisty.
1.08.2017
Gramy coś pomiędzy Machine Head a Lamb of God. Mamy gotowy materiał, kilka koncertów za sobą i plany na nagranie pierwszego demo. Mile widziana umiejętność wspomagania wokalnego, ale nie jest to wymagane. Stacjonujemy w Poznaniu. Wiek ludzi w zespole to 20-30 lat jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie. Płeć, wiek, orientacja i rozmiar buta nie robią nam różnicy. Próbki naszego grania dam na priv.
Gitarzysta, okolice Poznania, chętnie nawiąże
31.07.2017
współpracę z ciekawym zespołem. Ogólnie szukam osób do wspólnego grania. Mam własny materiał i chciałbym trochę pograć
Hey. Poszukuję kapeli w klimacie hard & heavy.
25.07.2017
Posiadam swój sprzęt i spore doświadczenie. Poznań i okolice. Pozdro.
Poszukiwany perkusista do kapeli w klimatach
25.07.2017
black metalowych. Najlepiej wschodnia Wielkopolska. Więcej info na priv.
Bart_83
Dobra wokalistka lub wokalista - chętna(-y)
25.07.2017
do założenia dobrego zespołu grającego okolice klasycznego metalu, może czasami z odrobiną thrashu. Jestem gitarzystą, gram i nagrywam w jednym z poznańskich zespołów metalowych. Założyłbym osobny projekt z jakąś obiecującą wokalistką lub wokalistą, najchętniej coś opartego o klimat Black Sabbath, Dio, Doro Pesh, może trochę polskiego KATa, generalnie klasyczny metal z inteligencją i energią w graniu i śpiewaniu, na pewno nic popowego. Chciałbym założyć taki zespół w oparciu o dobry damski lub męski wokal. Jeśli masz min. 18 lat i dobrze śpiewasz i interesuje Cię takie granie, daj znać.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy umiesz grać w tenisa?