zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 20 października 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 284
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (57)
- gitarzysty (19)
- basisty (39)
- perkusisty (48)
- inne (8)
- wokalista (19)
- gitarzysta (30)
- basista (22)
- inne (3)

Ogłoszenia: wielkopolskie

Cześć, szukam zespołu (lub chętnych do założenia)
16.10.2017
w klimatach Stone Sour, Avenged Sevenfold, System Of A Down. Nazwy rzucam orientacyjnie, chodzi o energiczny metal z wokalem, który nie tylko krzyczy. Sprzęt, doświadczenie i chęci są. Poznań (i okolice).
Witam. Dolacze do projektu lub zespolu, czy
14.10.2017
z przyjemnoscia poloze slady basu na plyte, jesli bedzie potrzeba. Interesuja mnie zespoly, ktore juz sa troche na scenie. Muzycznie, praktycznie wszystko. Nie lubie sie szufladkowac, albo sie podoba, albo nie. Posiadam dos. sceniczne oraz studyjne. Zagralem okolo 200 koncertow. Pozdrawiam.
Zespół z Wrześni poszukuje basisty grającego
9.10.2017
z serducha. Jesteśmy nastawieni na tworzenie swoich utworów (klimaty rockowe, hard rockowe). Więcej info na priv.
BlueFanatic
Szukamy wokalu, klimaty hard-rock, nu, rock
8.10.2017
and roll. Swojego czasu działaliśmy tworząc swój materiał, niestety projekt padł. Aktualnie chcemy skupić się na graniu coverów rock and rollowych klasyków, niewykluczone, że stworzymy coś własnego. Dusimy się w domu, chcemy ponownie wznowić granie i realizować naszą pasję, wejść do sali prób. Mamy doświadczenie, ja na wiośle ponad 7 lat, jednak nie wymagamy wirtuozów. Liczą się pasja, dobra zabawa i samodoskonalenie.
BlueFanatic
Szukamy gitarzysty, najlepiej lead-guitar
8.10.2017
prowadzący. Swojego czasu działaliśmy tworząc swój materiał, niestety projekt padł. Aktualnie chcemy skupić się na graniu coverów rock and rollowych klasyków, niewykluczone, że stworzymy coś własnego. Dusimy się w domu, chcemy ponownie wznowić granie i realizować naszą pasję, wejść do sali prób. Mamy doświadczenie, ja na wiośle ponad 7 lat, jednak nie wymagamy wirtuozów. Liczą się pasja, dobra zabawa i samodoskonalenie.
BlueFanatic
Czekamy na Ciebie bębniarzu. Swojego czasu
8.10.2017
działaliśmy tworząc swój materiał, niestety projekt padł. Aktualnie chcemy skupić się na graniu coverów rock and rollowych klasyków, niewykluczone, że stworzymy coś własnego. Dusimy się w domu, chcemy ponownie wznowić granie i realizować naszą pasję, wejść do sali prób. Mamy doświadczenie, ja na wiośle ponad 7 lat, jednak nie wymagamy wirtuozów. Liczą się pasja, dobra zabawa i samodoskonalenie. Poznan, klimaty klasyka rock and rolla oraz rockabilly.
Witam, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Krotoszyn
30.09.2017
Pleszew i okolice, pilnie poszukujemy gitarzysty solowego do naszego zespołu, własnie jesteśmy po nagraniu naszej pierwszej płyty, która ukaże się pod koniec tego roku, nasz gitarzysta niestety wyjechał i brakuje nam ogniwa w zespole. Mamy po ok. 24 lata, gramy rock, funk rock, hard rocka, Wymagamy zaangażowania, więcej informacji prywatnie, pozdrawiam.
Witam. Poznań hrad rockowy zespół szuka wokalisty(-tki).
29.09.2017
Skład gitara, bas, klawisze, bębny. Nasz wiek po 30-stce. Nagłośnienie na wokal jest na sali.
pjmuzyk
Zespół o brzmieniu elektroakustycznym zaprasza
29.09.2017
do współpracy osoby które chcą wzbogacić nasze brzmienie: klawiszowiec, wokalista i wokalistka, instrumenty perkusyjne (pomijając cały zestaw perkusji) oraz inne elektro- i akustyczne. Nagłośnienie jest na miejscu prób. Reszta informacji dla poważnie zainteresowanych prywatnie.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarza Ci się nic nie robić?