zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 marca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 327
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (50)
- gitarzysty (32)
- basisty (48)
- perkusisty (50)
- inne (8)


- wokalista (18)
- gitarzysta (36)
- basista (20)
- perkusista (15)
- inne (4)

Ogłoszenia: wielkopolskie

Szukam zespołu z Poznania (lub w miarę najbliższych
22.03.2017
jego okolic) do "ciężkiego grania" w wieku powiedzmy studenckim. Najważniejsze dla mnie byłoby poświęcenie się pasji, i poważne podejście do tematu, z próbami co najmniej 2-3 razy w tygodniu. Mam doświadczenie studyjne i sceniczne, sprzęt też się znajdzie. Zależy mi na wspólnym zbudowaniu własnego klimatu. Muzyka w której chciałbym się poruszać to death, melodic death, post hardcore, metalcore (Gojira, Darkest Hour, A Day To Remember). Na pw moge podeslac probki wokalu zainteresowanym.
Witam. Doświadczony zespół szuka dobrego
18.03.2017
technicznie perkusisty do zespołu heavy-thrash-metalowego. Posiadamy własne mini studio nagraniowe z własnym sprzętem, gdzie można śmiało nagrywać materiał i robić próby. Studio jest wygłuszone oraz posiada ogrzewanie, jest to budynek wolnostojący z własnym niezależnym wejściem. Adres: Piła (Staszyce).
Pilnie potrzebny basista do zespołu rockowego
17.03.2017
Bilokacja. Chcemy szybko uzupełnić skład, ponieważ zbliżają się kolejne terminy koncertów. Więcej informacji o zespole, facebook Bilokacja.
Bilokacja, doświadczony scenicznie i z bogatym
17.03.2017
własnym repertuarem zespół rock and roll, szuka pilnie dobrego perkusisty. Info o zespole i muza dostępna na stronie facebook.
Cześć jestem gitarzystą z dużym doświadczeniem
17.03.2017
scenicznym i studyjnym dołączę do działającego składu z konkretnymi planami - wiosła american fender, tele strat. gibol piec pełna lampa.
Cześć, chętnie dołączę (lub założę) do zespołu
17.03.2017
w klimatach post hardcore, post punk, art punk, alternatywa, screamo - do wyboru. Mogę grać na gitarze lub basie, mam sprzęt i doświadczenie.
Cześć, chętnie dołączę (lub założę) do zespołu
17.03.2017
w klimatach post hardcore, post punk, art punk, alternatywa, screamo - do wyboru. Mogę grać na gitarze lub basie, mam sprzęt i doświadczenie.
Poznań, gitara, wokal, bas i perka. Gramy
14.03.2017
coś a la Coma, Alter Bridge z dużą dozą przestrzeni. Wokal rogucowy, dużo mocy i melodii. Poszukujemy gitarzysty, który nie boi się używać reverbów, delayów itd. Pomysły są, plany są, zgranie jest tylko gitary brakuje. Czekamy na ciebie.
Zespół Prorock z Poznania poszukuje basisty.
12.03.2017
Przed nami sporo pracy związanej z promocją płyty więc okazji do grania na żywo nie zabraknie. Cały czas pracujemy też nad nowym materiałem, więc będzie okazja by dołożyć swoje pomysły do tego co robimy i szybko stać się jednym z nas. Wszystko o nas na facebook - prorockpl.
Poszukiwana wyluzowana wokalistka oraz klawiszowiec
10.03.2017
do nowo powstajacego projektu brudno-bluesowo-pokreconego, wokal w klimatach The Dead Weather, Kim Gordon Hole itp. Zapraszam priv.
Hej, szukamy perkusisty do energetycznego,
10.03.2017
rockowego grania. Mile widziane doświadczenie i zbliżony do nas wiek, czyli ok. 25 lat. Zapraszamy.
Poszukiwany basista do zespołu Second Child.
8.03.2017
Znajdziesz nas na facebook - secondchildpoznan.
Szukamy wokalisty lub wokalistki z Poznania,
10.03.2017
mamy własny materiał, gramy od września 2016, skład: perkusja, gitara basowa oraz dwie gitary elektryczne. Gramy muzykę zawiłą, ambitną, z naleciałościami metalowo-rockowymi, progresywnymi, i jazzowymi. Jedyne kogo nam brakuje to wokalu. Mamy 4 własne utwory, nagrane i gotowe do słuchania i dopasowania wokalu, nie zapomnieliśmy o nim tworząc utwory. Chętnie prześlemy próbkę choć jednego z nich. Przyjmiemy każdego bez względu na wiek i płeć. Liczą się chęci oraz umiejętności. Zależy nam na energicznym wokalu z nutką własnego "ja". Bardzo dziękujemy.
Basista i gitarzysta w średnim wieku szukają
7.03.2017
chętnych do założenia zespołu w klimacie blues-rock, hard rock w Gnieźnie i okolicach. Nie jesteśmy zawodowcami ale mamy kilkunastoletnie doświadczenie sceniczne zarówno z festiwali, głównie bluesowych oraz występów z zawodowcami. Sprzęt oczywiście mamy własny ale aktualnie brak sali prób. Liczymy na osoby, które chcą wspólnie muzykować, a także czasami zagrać jakiś koncert.
Poznań. Poszukiwana wyluzowana wokalistka
5.03.2017
do nowo powstajacego projektu brudno blusowo, pokreconego w klimatach The Dead Weather, Kim Gordon Hole itp.
Poznań. Poszukujemy wyluzowanego klawiszowca
5.03.2017
do nowo powstającego projektu brudno blusowo, pokreconego w klimatach The Dead Weather, Kim Gordon Hole itp.
Bart_83
Nowy zespół z Poznania, grający klasyczny
4.03.2017
heavy metal, nawiąże współpracę z klawiszowcem. Szczegóły na priv. Pozdrawiam i zachęcam zainteresowanych do kontaktu. Tylko poważne osoby rozumiejące heavy metal.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło się, że wprowadziły Cię w błąd fałszywe informacje przeczytane w internecie (poza Prima Aprilis)?