zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 23 czerwca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 275
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (44)
- gitarzysty (25)
- basisty (31)
- perkusisty (40)
- inne (15)


- wokalista (23)
- gitarzysta (35)
- basista (15)
- perkusista (14)
- inne (2)

Ogłoszenia: wielkopolskie

pjmuzyk
Zespół rock-blues z własnym repertuarem i
19.06.2017
dobrym miejscem prób zaprasza do wspólnego grania perkusistę(-tkę) i wokalistę(-tkę). Zestaw perkusji oraz nagłośnienie wokalu na miejscu w ramach prób raz w tygodniu bez opłat. Więcej informacji na PW.
Siema. Nowo utworzony projekt czwórki doświadczonych
12.06.2017
muzyków potrzebuje silnego i sprawnego wokalu. Warunkiem koniecznym jest dobry zaśpiew, mile widziane doświadczenie sceniczne. Jesteśmy w trakcie tworzenia materiału, więc im szybciej tym lepiej, bo większy będzie Twój wpływ. Preferowana muzyka - brak, ale dobry clean to podstawa. Pozdro.
wojtech111
Poszukiwany ogarnięty basista. Próby Gostyń
9.06.2017
Wlkp. Więcej info podam jeśli ktoś będzie zainteresowany.
dann
Inalco. Gramy deathcore z elementami metalcore'u.
9.06.2017
Mamy gotowy materiał na ep'ke. Poszukujemy osoby, która będzie potrafiła się zaangażować w ten zespół i dać coś od siebie. Poszukujemy gitarzysty o charakterze typowo rytmicznym. Gramy w Poznaniu.
dann
Inalco. Gramy deathcore z elementami metalcore'u.
9.06.2017
Mamy gotowy materiał na ep'ke. Poszukujemy osoby, która będzie potrafiła się zaangażować w ten zespół i dać coś od siebie. Wokal wpisujący się w ideologie naszej muzyki to scream z growlem. Gramy w Poznaniu.
Zespół rockowy szuka wokalisty lub wokalistki.
6.06.2017
Gramy covery okazyjnie i pracujemy nad własnym materiałem. Szukamy odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby w wieku między 25-35 lat. Więcej informacji na priv.
Poznań. Witam. Jestem wokalistą poszukującym
6.06.2017
zespołu w klimatach hard rock, rock. Może być również granie w niższym stroju o pół tonu, albo o ton. Chętnie z nawiązaniem do klasyki. Lubię granie jednocześnie z cięższą żyłką, ale i dość melodyjne, okraszone gitarowymi klimatycznymi solówkami, bardzo lubię także ballady. Szukam ludzi ambitnych z pasją i umiejętnościami, którzy na poważnie traktują granie i chcą promować autorski materiał na koncertach, jak i w przyszłości nagrać album długogrający w studio. Grać nie tylko dla samego grania, czerpiąc wspólnie przyjemność i satyswakcje z tworzenia. Próbki na priv. Zapraszam do rozmowy.
Poznań. Gitarzysta dołączy do zespołu, klimaty
5.06.2017
blues, rock, funk, rock psychodeliczny. Posiadam doświadczenie sceniczne i kompozycyjne. Zespoły takie jak Buddy Guy, Dead Weather, the Kills, Funkadelic są mi bliskie.
Hej. Gram od 5 lat na basie, mam 19 lat,
4.06.2017
szukam zespołu grającego metal, hard rock, posthardcore. Głównie szukam ludzi otwartych na różne pomysły Jestem z Poznania i mam swój sprzęt, z czasem kupię mocniejszy wzmacniacz jeśli zespół będzie w miarę pewny. Pozdrawiam.
Witam. Zespół rockowy Bilokacja szuka sprawnego
31.05.2017
perkusisty. Zespół istnieje 7 lat, koncertuje i bierze udział w przeglądach. Lokalizacja aktualna to Puszczykowo. Muzyka dostępna w sieci.
Zell
Poznań. Poszukuję muzyków do utworzenia kapeli
24.05.2017
w stylu Airbourne. Prosto, szybko z mocnym pie***. Mam 26 lat, na bębnach gram ponad 8 lat. Ogarniam chórki. Czekam na odzew.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło się, że koncert, na który długo jechałaś(eś) (np. z innego miasta), został odwołany po Twoim przyjeździe?