zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 23 maja 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 288
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (65)
- gitarzysty (25)
- basisty (41)
- perkusisty (37)
- inne (6)


- wokalista (28)
- gitarzysta (34)
- basista (13)
- perkusista (10)
- inne (3)

Ogłoszenia: zachodniopomorskie

Poszukiwany wokalista do zespołu grającego
9.05.2017
muzykę rockową, alternatywną, progresywną, melodyjną. Posiadamy już doświadczenie koncertowe, studyjne (nagraliśmy płytę - bez problemu możemy zrobić to jeszcze raz, tylko że z nowym wokalem), mamy miejsce do grania, umiejętności, zaangażowanie i gotowy materiał (wystarczy się go nauczyć i z miejsca ruszamy z koncertami). Szukamy kogoś, kto umie śpiewać, ma chęci i zaangażowanie, natomiast doświadczenie koncertowe czy studyjne nie jest niezbędne. Musisz mieć to coś i dobrze czuć się w okołorockowym klimacie. Jesteśmy ze Szczecina, tutaj też gramy próby. Więcej informacji na PW.
Wraz z kolegami zakładamy zespół. Mamy cały
9.05.2017
skład, brak nam tylko perkusisty (wiek nie gra roli, serio). Gramy heavy metal, hard rock. Mile widziany własny sprzęt.
Cześć. Szczeciński zespół Gain Over poszukuje
8.05.2017
perkusisty. Reszta składu jest. Jest także salka. Mamy i tworzymy autorski materiał. Nagrywamy, wydajemy. Szczegóły dla chętnych na priv. Debiutancka EP-ka: soundcloud - leszekfrankowski/gainover-one.
Basistka szuka gitarzystki ze Szczecina do
8.05.2017
wspólego grania lżejszego metalu i cieższego rocka - jestem otwarta na różne gatunki muzyki. Najlepiej w wieku podobnym do mojego - studenckim.
Szczecin. Gitarzysta dołączy do bandu w klimatach
6.05.2017
rockowych, blues-rockowych, hard rockowych itp. lub stworzy zespół od podstaw. Mam profesjonalny sprzęt nie najgorsze umiejętności, komponuję, aranżuję tworzę własne kawałki ale również jestem otwarty na wszelkie ciekawe pomysły muzyczne. Jeżeli jesteś zainteresowany to pisz śmiało.
Szczecin. Zespół Depravity poszukuje perkusisty.
3.05.2017
Gramy muzykę black-death metal z elementami technicznego grania. Na koncie mamy dobrze przyjętą EPkę złożoną z 3 utworów, pozytywnie zrecenzowaną przez takie magazyny jak Metal Hammer Polska, Kvlt.pl oraz międzynarodowo No Clean Singing. Szukam kogoś konkretnego, z nastawieniem na pracę oraz rzetelność. Potrzebna osoba, która gra blasty oraz sprawnie operuje podwójną stopą. Jeżeli na ten moment nie wyrabiasz tempa, a rozwijasz się - nie ma problemu. Skill można wyrobić, a podejście tylko do pewnego stopnia. Muzyka do odsłuchu oraz ściągnięcia na depravity - official.bandcamp.com.
Szczecin. Zespół Depravity poszukuje basisty.
3.05.2017
Gramy muzykę black-death metal z elementami technicznego grania. Na koncie mamy dobrze przyjętą EPkę złożoną z 3 utworów, pozytywnie zrecenzowaną przez takie magazyny jak Metal Hammer Polska, Kvlt.pl oraz międzynarodowo No Clean Singing. Szukam kogoś konkretnego, z nastawieniem na pracę oraz rzetelność. Muzyka do odsłuchu oraz ściągnięcia na depravity - official.bandcamp.com
Zespół ze Szczecina grający własne rockowe
26.04.2017
kawałki poszukuje wokalistki lub wokalisty. Poszukujemy kogoś, kto lubi śpiewać rocka, ma ochotę się zaangażować, potrafi pisać i posiada własny sprzęt. My - cztery sztuki - jesteśmy w wieku 40-55 lat. Można się z nami spotkać podczas prób, które odbywają się w okolicy ul. Santockiej. Czekamy.
Założę zespół - gatunek nowa fala, cold wave,
25.04.2017
post punk, new wave, awangarda, industrial - generalnie klimaty lat 80' jakie dominowały w Polsce. Gram na gitarze, od biedy zagram na basie - Szczecin.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Gdzie najbardziej lubisz uczestniczyć w koncertach?