zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 21 września 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 282
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (59)
- gitarzysty (22)
- basisty (31)
- perkusisty (43)
- inne (7)
- wokalista (21)
- gitarzysta (29)
- basista (16)
- perkusista (17)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

bartazel91
Siema Toruń. Poszukiwany perkusista i wokal
21.09.2017
do projektu grającego grunge, stoner, desert rock. Na ten moment band tworzą bas i gitara. Posiadamy już materiał do zrobienia w pełnym składzie (niektóre poglądowe nagrania mogę wysłać) oraz własną, darmową salę prób (wykończona półprofesjonalnie), gdzie możemy grać bez opłat i ograniczeń czasowych. Zatem wystarczy wstawić perkusję i grać, nagłośnienie pod wokal już jest.
Wide Awake, zespół grający progresywnego
21.09.2017
rocka w składzie: gitara, bas, klawisze, perkusja, poszukuje wokalisty. Mamy zarejestrowany materiał na pierwszą płytę w drodze materiał na drugi album. Posiadamy własną salkę w Gdyni. Od wokalisty oczekujemy: znajomości angielskiego, kreatywności mile widziana umiejętność pisania własnych tekstów. Jeśli lubisz takie zespoły jak Riverside, Dream Theater, Opeth, Tool, Soen, Blindead i chcesz grać muzykę której nie gra zbyt wielu to napisz do nas. Jeśli powyższe nazwy są Ci obce, ale masz serce do muzyki i potrafisz śpiewać i pisać teksty w j. angielskim, to również uderzaj do nas. Więcej info na priv.
Szukamy wokalisty. Mamy własną sale prób
20.09.2017
w Redzie, próby raz w tygodniu po 3-4 godziny. Repertuar zespołu zawiera materiał z solowych płyt Tadeusza Nalepy jak i kompozycje grupy Breakout. Szukamy ludzi z pasją dla których granie to przyjemność i hobby.
Świeży zespół grający w klimatach dark hardcore,
20.09.2017
crust punk szuka wokalisty lub wokalistki. Solidne krzyki mile widziane. Warszawa i okolice.
Poznan, wielkopolska szukam wokalisty do
19.09.2017
powaznego projektu. Klimaty Paula Rodgersa z Free, Petera Gabriela z Genesis, Roberta Planta z Led Zeppelin, Stevea Winwooda z Traffic. Napisz jesli czujesz ze dasz radę sie w tym odnależć.
Szczecin, Police. Poszukiwany wokalista lub
18.09.2017
wokalistka do formującego się zespołu. Klimaty około rockowe. Szukamy osób które chciałby spróbować swoich sił w zespole, a przede wszystkim mają chęć tworzenia własnej muzyki. Jeśli gustujesz zarówno w przesterowanych, elektrycznych gitarach, jak i w akustycznych, posiadasz choć trochę umiejętności wokalnych, a pisanie tekstów nie jest ci obce, odezwij się. Wiek: około 18, może być trochę więcej, jak i trochę mniej.
Warszawa, zespół rockowy szuka wokalisty
18.09.2017
lub wokalistki. Wiek najchętniej 25 plus. Muzyka nie ekstremalna, melodyjny rock, czasem mocno, ale i ballady się znajdą. Dużo materiału, muzycy z doświadczeniem.
Formujący się zespół w klimatach metalu progresywnego
16.09.2017
poszukuje wokalisty (najlepiej z okolic Katowic). Inspiracje takimi zespołami jak Opeth, Soen, Tool, Dream Theater mile widziane - tak samo jak doświadczenie sceniczno-studyjne oraz umiejętność operowania zarówno growlem jak i czystym.
Marcin_
Zespół Wotum z Olkusza poszukuje wokalisty.
16.09.2017
Gramy autorskie utwory. Muzyka to rock, hardrock, hevymetal, ballady, muzyka gitarowa, poprock. Chcemy zmienić stylistykę z damskiego wokalu na męski. Z nową osobą pochylimy się nad każdym utworem, nie tylko pod kątem tekstu, a także na stylistyka śpiewu. Szukamy kogoś na stałe, na zawsze, a jednocześnie kogoś kto będzie gotowy stawić czoła wyzwaniu, kto się nie będzie bał też tych trudnych i ciężkich prób, kto nie boi się jeździć z nami na koncerty duże i małe, festiwale, konkursy, kogoś kto nie boi się zainwestować z nami w studio, kogoś na kogo będziemy mogli liczyć. Atmosfera w zespole jest bardzo sympatyczna.
Wokalista lub wokalistka (najchętniej grający
15.09.2017
na pianinie, saksofonie, gitarze) poszukiwany do zespołu rock, blues, soul. Gramy covery ale czekamy na osobę, z którą stworzymy kilka własnych numerów.
Wokalista poszukiwany. Trójmiasto i okolice.
15.09.2017
Obecny skład: gitara i bas. Mamy doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Wspólnie piszemy utwory, chcemy stworzyć coś nowego, ciekawego. Poszukujemy osób dyspozycyjnych, które będą uczestniczyć w procesie twórczym pisania nowych utworów oraz w 100% zaangażują się w budowanie nowego zespołu. Wymagamy własnego sprzętu możliwie jak najlepszego. Klimaty, które nas inspirują to Karnivool, Leprous, Dead Letter Circus, Agent Fresco, Tool. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.
Johny Bassman
Do współpracy z energetycznym rockiem-hard
15.09.2017
osobę śpiewającą. Płeć nie ma znaczenia. Nagłośnie wokalu (mikrofon, wzmacniacz, mikser) na miejscu prób. Reszta informacji na PW. Zapraszam.
Warszawa. Muzycy instrumentalnego Bantha
15.09.2017
Rider poszukują wokalu na potrzeby w.w. kapeli lub stworzenia innego projektu. Szukamy osoby z Warszawy i okolic, z poważnym podejście do tematu i czasem.
arrrais
Trójmiasto. Formujący się zespół z Gdańska
15.09.2017
poszukuje wokalisty, gramy w składzie gitara, bas, perkusja. Wiek 26 - 28 lat. W założeniu mamy mocne granie z przeplatajacymi się inspiracjami zarówno muzyki rockowej jak i metalowej. Lubimy bawić się rytmem. Poszukujemy osoby, która tworzy i śpiewa w języku angielskim, posiada wyobraźnię muzyczną oraz dobry warsztat wokalny. Posiadamy próbki naszej twórczości.
djhardcore
Hard Core band From Today z Warszawy szuka
15.09.2017
wokalisty. Zawodowa ekipa z gotowym materiałem. Full profeska i full zaangażowanie, wiek i płeć nieistotna polisz, englisz wsjo rawno. Więcej info priv.
Jesteśmy zespołem hard rockowym, który nie
13.09.2017
ma jeszcze wokalisty, więc nie ruszymy dalej bez Ciebie. Spotykamy się w Gliwicach, mieście studentów, wśród których jesteśmy. W składzie na razie jest dwóch gitarzystów, bas i perkusista. Mamy swój materiał i nie możemy się doczekać by ruszyć dalej. Jeśli chcesz spróbować do nas dołączyć to wal śmiało. Możemy wysłać na maila własne próbki, które zaczęliśmy nagrywać, a jeśli masz swoje to ślij czym prędzej.
arek17020
Black metalowy zespół Rope In Forest poszukuje
13.09.2017
wokalisty. Jest materiał, jest sala, jest sprzęt. Do odsłuchania jest jeden nasz kawałek na YT pod nazwą Rope In Forest - Slowly Die. Resztę utworów mogę podesłać. Sale mamy w Gliwicach.
Ork
Dwuosobowy (jak dotąd) projekt poszukuje
12.09.2017
wokalisty. Współpraca na odległość, korespondencyjnie. Klimaty: Fear Factory, Meshuggah, Death, Cynic, Cannibal Corpse. Dość różnie, ale raczej nisko i mechanicznie, a wszystko to podlane elektroniką. Potrzebne mocne gardło, fajnie by było gdybyś oprócz growlu czy innego wrzasku operował(-a) też czystą barwą głosu. Umiejętność pisania niekonwencjonalnych tekstów mile widziana.
Gdańsk. Potrzebny niezwłocznie dobry krzykacz.
12.09.2017
Gatunek: twarda skała z metalami ciężkimi (np. ruda ołowiu), solidnie osadzone, choć proste riffy, mocne strzały, jęczące solówki, ataki dwukopu, arytmia serca. Wymagania dla wokalisty: słuch, głos, charakter. przydałyby się jaja, ale będziemy je czasem zgniatać żeby dobrze wyciągał górę. Mamy własną salę, drogi sprzęt i piękne kobiety. Na szybkie samochody niestety już nie wystarczyło, ale z Twoją pomocą może się to udać. Mile widziane towarzystwo 30+, choć nie pogardzimy świeżą krwią.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy dużo chodzisz?