zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 27 lipca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 277
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (40)
- gitarzysty (22)
- basisty (28)
- perkusisty (48)
- inne (7)
- wokalista (29)
- gitarzysta (36)
- basista (22)
- perkusista (13)
- inne (4)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Przywidz. Wokalista tudzież wokalistka potrzebna.
26.07.2017
Fajnie jakby śpiewał lub śpiewała po kaszubsku, ale nie tylko. Muzyka bardzo różnorodna: rock z elementami innych stylów. Sporo piosenek gotowych. Własna salka. 2 gitarki, basik, bębny.
Bydgoszcz. Szukamy wokalisty rockowego. Jesteśmy
25.07.2017
starszymi zawodowymi muzykami i szukamy wokalisty rockowego. Jeżeli mieszkasz w miarę blisko odezwij się proszę.
Cześć. Warszawa. Szukamy wokalisty. Gramy
25.07.2017
w klimatach starego Who, Stonesów, New York Dolls, Mc5, Garage 60, jest nas 3 - gitara bas, perka, jesteśmy ze sobą bardzo zgrani i jest praktycznie gotowy materiał na płytę, każdy z nas ma duże doświadczenie sceniczne i studyjne, szukamy rock n rollowego wokalisty, najchętniej siedzącego w tych klimatach, dysponujemy nagraniem ze studia, które oczywiście udostępnimy zainteresowanym.
Cześć, szukamy wokalisty lub wokalistki.
25.07.2017
Można nas posłuchać na bandcamp no values. Jak widać klimaty punk, post-hc itp. Szukamy młodych, gniewnych i z pasją. Pozdrawiam.
Bart_83
Dobra wokalistka lub wokalista - chętna(-y)
25.07.2017
do założenia dobrego zespołu grającego okolice klasycznego metalu, może czasami z odrobiną thrashu. Jestem gitarzystą, gram i nagrywam w jednym z poznańskich zespołów metalowych. Założyłbym osobny projekt z jakąś obiecującą wokalistką lub wokalistą, najchętniej coś opartego o klimat Black Sabbath, Dio, Doro Pesh, może trochę polskiego KATa, generalnie klasyczny metal z inteligencją i energią w graniu i śpiewaniu, na pewno nic popowego. Chciałbym założyć taki zespół w oparciu o dobry damski lub męski wokal. Jeśli masz min. 18 lat i dobrze śpiewasz i interesuje Cię takie granie, daj znać.
Reda, klimaty bardzo heavy. Skompletowany
24.07.2017
początkujący zespół szuka wokalisty który potrafi się wydrzeć i zaśpiewać czysto wiek bardzo różny, od 20 po 40.
Zespół wykonujący muzykę rockową z domieszkami
23.07.2017
funka-bluesa-jazzu i pochodnych poszukuje wokalu. Własna salka. Klimat bez szufladkowania się na jeden wybrany gatunek muzyczny, energicznie, niebanalnie, z charakterem. Po próbki i więcej info zapraszam na priv.
Zespół muzyczny, grający muzykę rock-blues
22.07.2017
poszukuje wokalisty niekoniecznie z doświadczeniem scenicznym. Skład zespołu to 4 mężczyzn w średnim wieku. Próby odbywają się w Świętochłowicach. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
Pszczyna. Szukamy wokalisty. Mamy salkę,
21.07.2017
swój materiał i teksty. Teksty są mocne i luźne, prawdziwe, z dawką humoru i całkiem poważne, ale nie na oklepane tematy. Większości są "rapowane" ale wszystko zależy od interpretacji i stylu wokalisty. Można się nimi bawić. Jeśli ktoś chciałby spróbować swoich sił to zapraszamy.
Szukamy wokalisty z okolic Katowic. Gramy
21.07.2017
gęsto bo do tej pory nie mieliśmy wokalisty, z tego względu możliwe drobne modyfikacje (np. wydłużenie lub skrócenie pewnych fragmentów). Otwarci jesteśmy na różną interpretację okalną. Próbki na soundcloud - choked-emotions.
Zespół z Katowic szuka wokalisty lub wokalistki.
21.07.2017
Rock, metal lat 80., TSA, AC/DC, Black Sabbath, Judas Preist. Swój materiał i covery.
Warszawa i okolice. Zespół rockowy poszukuje
21.07.2017
wokalistki do stworzenia nowego rockowego projektu, najchętniej śpiewającej po polsku. Dysponujemy poglądową demówką z poprzedniego zespołu, w którym graliśmy. Pokazuje to klimaty w jakich się poruszamy.
Łódź. Cześć. Tworzę muzykę w klimacie rocka,
19.07.2017
grunge itp. Szukam wokalisty śpiewającego w j. angielskim. Współpraca polegała by na tym, że najpierw nagrywamy pierwszy materiał u mnie w domowym studio, a potem robimy próby i koncerty z zespołem.
Dziecko
Katowice okolice. Skate, pop punk. Trzyosobowe
19.07.2017
trio szuka wokalu do kapeli. Jeżeli czujesz klimaty Offspring, Blink 182, Millencollin, Pennywise, Green Gej, JFA to zapraszam po szczegóły na priv.
Cześć, szukamy wokalisty bądź wokalistki,
19.07.2017
jesteśmy wrocławskim zespołem hard rockowym Klin. Posiadamy autorski materiał, przygotowany repertuar koncertowy, mamy własną salę prób pod Wrocławiem. Stawiamy na systematyczne organizowanie prób oraz koncertów i nieustanne dopracowywanie swojego warsztatu. Zespół tworzy czterech muzyków znających się od lat jak łyse konie i tworzących zgraną paczkę.
Siema. Zespół z Żywca grający trochę cięższe
17.07.2017
klimaty poszukuje frontmana. Wokalista jak i raper lubiący się wydrzeć mile widziany zapraszam na priv, prześlę próbki na maila, opowiem więcej, wpadajcie na próbę. To najlepszy sposób, salka z nagłośnieniem i mikrofonem na terenie Bielska lub Żywca. Zapraszam.
aftd
Radom. Początkujący zespół poszukuje wokalisty
16.07.2017
lub wokalistki w wieku 15-25 lat. Jesteśmy zupełnymi amatorami, a zespół dopiero powstaje - planujemy grać głównie hardrocka. Nasz obecny wokalista niestety niebawem wyjeżdża na studia. Na razie zaczynamy od coverów, później chcemy zacząć tworzyć własne kawałki. Nasz obecny skład to 2 gitary, klawisze oraz perkusja. Nie wymagamy dużych umiejętności, jedynie zapału i miłości do gry. Ćwiczymy na wyposażonej salce raz w tygodniu. Po zebraniu całego składu chcemy zacząć grać jakieś koncerty. W razie pytań śmiało pisz.
Tychy, Katowice, Mikołów. Szukamy wokalisty
14.07.2017
z doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Kreatywnego i zaangażowanego. Próbki materiału na priv. Mamy płytę na koncie, sale na próby i nagrania. Pozdrowienia.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się oglądać telenowele?