zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 marca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 327
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (50)
- gitarzysty (32)
- basisty (48)
- perkusisty (50)
- inne (8)


- wokalista (18)
- gitarzysta (36)
- basista (20)
- perkusista (15)
- inne (4)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Wokalista z okolic Katowic poszukiwany. Muzyka
27.03.2017
to okolice hard rock alternatywny z lekką domieszką metalu. Sporo materiału czeka. Więcej info na priv.
arrrais
Trójmiasto. Formujący się zespół z Gdańska
27.03.2017
poszukuje wokalisty, gramy w składzie gitara, bas, perkusja. Wiek 26-28 lat. W założeniu mamy mocne granie, z przeplatajacymi się inspiracjami zarówno muzyki rockowej jaki i metalowej. Poszukujemy osoby, która tworzy i śpiewa w języku angielskim, posiada wyobraźnię muzyczną oraz dobry warsztat wokalny. Posiadamy komfortową sale prób z możliwością nagrywania na dobrej klasy sprzęcie. Próby od 2 do 3 razy w tygodniu. Link do naszej twórczości na priv.
Poszukiwani basista lub basistka i wokalista
26.03.2017
lub wokalistka. Komponujemy własne utwory rockowe, bez spiny ale z zaangażowaniem i zobaczymy co ciekawego z tego wyjdzie. Chcemy się cieszyć graniem, a przy tym rozwijać i tworzyć coś nowego. Widujemy się raz w tygodniu w Gdańsku Oliwie. Jeśli dobrze śpiewasz lub umieć brzdąkać na basie to daj znać.
rewersor
Warszawa, Ursynów, Piaseczno. Gramy razem
25.03.2017
ponad 3 lata, próbowaliśmy coś "grać" ponad 20 lat temu w liceum. Nasz wiek to 39 lat. Ostatnie 1,5 roku graliśmy w składzie grającym delikatnego rocka. Obecnie szukamy wokalisty, najchętniej grającego na gitarze do ciężkiego grania. Nasze inspiracje to m.in. Metallica i Pantera. Lubimy również nowszy metal oraz ciężkiego rocka. Szukamy ludzi już grających, że sprzętem i doświadczeniem. Takich którzy chcą i potrafią coś stworzyć.
Zespół z próbownią w Mysłowicach poszukuje
24.03.2017
wokalu, który odnajduje się w klimatach rockowo-, bluesowo-, hard rockowych. Rozbieżność materiału i gatunku muzycznego jaki wykonujemy jest nieograniczony, nie można powiedzieć, że trzymamy się jednego stylu, nie szufladkujemy się. Więcej info na priv.
Zespół z Katowic szuka wokalisty lub wokalistki.
24.03.2017
Rock, metal lat 80., TSA, AC/DC, Black Sabbath, Judas Preist. Swój materiał i covery.
Gdańsk. Jeśli potrafisz śpiewać lub dobrze
24.03.2017
się drzeć to zapraszamy. Gramy bliżej nieokreślony metal. Ciężko i klimatycznie. Sala prób obok Centrum Handlowego Oliwa w Gdańsku. Napisz a dogadamy szczegóły.
Cześć, szukamy wokalisty lub wokalistki,
24.03.2017
jesteśmy z Warszawy. Chcielibyśmy grać z ciekawymi i inspirującymi osobami, które mają coś wartościowego do przekazania innym. Gramy w klimatach post-hc, emo, punk. Można nas posłuchać na bandcampie: novaluespl. Pozdrawiam.
Gliwice - zespół black-death metalowy poszukuje
24.03.2017
wokalisty. Posiadamy własną salkę. Jesteśmy w wieku 23-29 lat.
kubakpsv
Gliwice, Katowice i okolice. Jestem otwarty,
21.03.2017
kierunek Avril Lavigne, Tyler Connolly. Są dwie gitary i bas, rozstrzał wiekowy 22-30 lat, trochę własnego materiału, czekamy z resztą na bębny. Mnie się marzy coś w klimatach pop punk, post grunge, drugi wioślarz dodaje od siebie miłość do White Stripes i innych dziwadeł. Basista jazzujący.
Cześć, szukamy wokalisty(-tki) do zespołu,
20.03.2017
gramy klimaty rockowe, bluesowe, funkowe. Gitara, bas, perkusja. Próby w Milanówku, zwykle w niedzielę.
The NyGuC
Witam. Szukamy wokalisty z Częstochowy i
20.03.2017
okolic. Nasz niestety jest juz ''nieczasow''. Gramy rock, blues i pochodne. Zapraszam.
Szukamy wokalistki lub wokalisty do zespołu
21.03.2017
grającego regularnie. Mamy swój materiał mamy salkę. Szukamy kogoś kto ma chęci do grania i kto będzie uczęszczać regularnie na próby mile widziane pisanie tekstów. Mikser i kolumny są na salce.
Zespół Sunblind szuka wokalisty, który zechciałby
20.03.2017
odnaleźć się w klimacie prog-rockowym, psychodelicznym, ale i z pazurem. Nie zamykamy się w żadnym gatunku, trochę grunge i mocnych riffów z głową. Mamy salkę i warunki aby grać. Jesteśmy z Braniewa i mamy dość niezdecydowanych i nie mających chęci na muzykowanie ludzi. Jesteś zdecydowany? Chcesz osiągnąć sukces z nami? Kontaktuj się i nie traci ani chwili.
Basista i perkusista z doswiadczeniem poszukuje
19.03.2017
wokalisty do death core'owego zespolu. Klimaty glownie jak Emmure wokal dobry ang. i pisanie tekstow po ang. tylko. Chcemy nagrac demko do konca maja, bardzo realne koncertowanie juz w tym roku proby srednio 3-4 na miesiac w weekendy Ramtamtam Sopot. Dajcie znac na priv. Jesli nie traktujesz powaznie grania to nie pisz szukamy ludzi w 100% zdecydowanych wariatow z poczuciem humoru raz slownych.
Cześć, doświadczona załoga z Wrocławia szuka
18.03.2017
wokalisty. Klimaty rock. Gotowy materiał, własna salka, własny sprzęt. Pełna niezależność. Szukamy prawdziwego męskiego wokalu.
Nowopowstały zespół muzyczny, grający muzykę
17.03.2017
rock-blues poszukuje wokalisty. Zespół aktualnie składa się z 4 mężczyzn w średnim wieku, którzy spotykają się, aby spędzić miło czas i realizować swoją pasję jaką jest muzyka. Próby odbywają się w Świętochłowicach. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
Warszawa. Poszukiwany wokalista. Gatunek
17.03.2017
muzyczny: pogranicze rocka i metalu, metal alternatywny, rock psychodeliczny. Mile widziane: śpiew czysty i elementy scream. Inspiracje: Deftones, Mars Red Sky, Kyuss, RATM. Zdecydowanych zapraszam na priv.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło się, że wprowadziły Cię w błąd fałszywe informacje przeczytane w internecie (poza Prima Aprilis)?