zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 18 października 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 300
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (60)
- gitarzysty (19)
- basisty (40)
- perkusisty (51)
- inne (9)
- wokalista (20)
- gitarzysta (31)
- basista (23)
- perkusista (12)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty, mazowieckie

_m4c8it_
Warszawa. Szukam wokalu. Klimaty Jezus Lizard,
14.10.2017
Failure, Fugazi, Melvins, Helmet. Zaangażowany świr. Liczy się chemia.
Hubert altaris
Nowoczesny metal-rock. Granie melodyjne,
14.10.2017
ciężkie, czasami progresywne. Gojra, Architects, Thirty Seconds To Mars. Konkretne podejście i ambicje. Więcej na priv.
Killing Silence szuka wokalisty. Mamy na
14.10.2017
koncie sporo koncertów, płytę, kilka EP. W drodze druga płyta. Sporo naszych utworów znajdziecie na YT, a ostatnia płyta dostępna jest na Spotify, Tidal, iTunes. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na priv.
Warszawa, szukamy wokalu do składu w klimatach
10.10.2017
metal matematyczno - techniczny. Próby dwa razy w tygodniu w Silent Screem, wtorki i niedziele wieczorem. Podejście - jak najbardziej poważne. Oczywiście posiadamy nagrania do wglądu. Chcesz spróbować - dawaj znać.
Warszawa, black-death metalowy projekt poszukuje
9.10.2017
sesyjnego wokalisty na kilka koncertów (obecny wokalista przechodzi problemy zdrowotne). Wymagane doświadczenie sceniczne i przychodzenie na próby. Pierwsze 2 koncerty 24 i 25 listopad. Więcej info i probki na priv.
new
Małe własne darmowe lokum (Warszawa blisko
8.10.2017
Wola Park) jest z perką i sprzętem. Próby można ustalać dowolnie kiedy się chce. Muzyka rockowa, raczej ambitna ale wesoła budująca, mieszane style.
Thin Red Line szuka wokalisty (Warszawa).
4.10.2017
Klimaty to ogólnie pojęta metalurgia, a więc wymagane czyste i screamy z angielskim na poziomie. Szukamy konkretnych ludzi, którzy wiedzą czego chcą i mają odpowiednią motywację (naprawdę fajnie by było gdyby wystarczyła na dłużej niż miesiąc prób). Wiekowo 25-27 lat, ale nie ma to większego znaczenia. Jeśli masz kij w tyłku i nie masz dystansu do siebie - nie dogadamy się. Jeśli jednak masz ochotę na poważnie zająć się graniem, chcesz się rozwijać i nie masz wymagań, żeby grać za tydzień na Wembley - odezwij się. Próbki na soundcloud - thin-red-line-official-band.
Nowy projekt Bandidos Salsa. Charakterystyczne
2.10.2017
riffy, prostota, energia i puls. Jesteśmy w trakcie nagrywania piosenek. Chcemy rozpocząć promocję, zacząć grać koncerty, nagrać klip. Wiek, płeć i orientacja nieistotne ważne żeby były chęć i motywacja, nie szukamy wirtuozów, przede wszystkim pomysł, dobra zabawa a później praca i konsekwencja. Daj znać, czekamy wokal śpiewający, krzyczący, rapujący. Jeśli masz coś do powiedzenia i wyrażenia to spróbujmy.
Warszawa, muza metalowa, trocje ambientu,
2.10.2017
cleanow, melodii ale bez wiochy. Nasz wiek 29-33, mamy na karku plyte z poprzednim skladem, doświadczenie studyjne i sceniczne, szukamy kogos z interesujacym wokalem: darcie spiewanie, chrypa, wsio. Raczej 25+.
Cześć. Wawa i okolice. Poszukuje wokalisty
1.10.2017
do projektu rockowego. Jest płyta, jest nowy materiał. Więcej info na priv.
Zespół Ko-rocK, który na razie tworzą basista,
29.09.2017
perkusista i gitarzysta poszukuje mocnego rockowego wokalu w przedziale wiekowym 25-40 lat. Gramy dynamicznego rocka - nie metal - w oparciu o własny materiał.
Warszawa. Poszukujemy wokalistki czującej
29.09.2017
klimat, która dołączy do istniejącego 2-osobowego składu (klawisze, gitara). Jesteśmy ukierunkowani głównie na tworzenie i nagrywanie muzyki, nasze kompozycje oscylują w okolicach gatunków new age, dark wave, rock alternatywny. Nasza muzyka oparta jest o naturalne oraz elektroniczne instrumenty, takie jak automat perkusyjny, sample. Szukamy kreatywnej osoby która byłaby w stanie wnieść do naszej muzyki nową jakość i na nowo zespolić proces twórczy.
Warszawa. Poszukujemy wokalisty w wieku 18-25
29.09.2017
lat do kapeli w składzie 2 gitary, perkusja i bas. Lubimy muzykę w stylu hard rock, funk i blues. Jesteśmy zaawansowani technicznie i znamy niezbędną teorię potrzebną do grania, piszemy własną muzykę, średni wiek zespołu to 23 lata.
Strain
Warszawa. Szukamy wokalisty do studio i na
29.09.2017
koncerty. Wymagamy dobrego wokalu melodyjnego i różnych dodatkowych barw z klimatu death i black metalu. Mamy podpisany kontrakt płytowy, gramy koncerty i regularne próby. Więcej info na PW.
Warszawa, zespół szuka wokalisty do pracy
27.09.2017
nad gotowymi i nowymi utworami w światku około prog-rockowym. Są kawałki lżejsze, jak i mocniejsze (Alter Bridge, Dorje, Coma). Własna sala prób. Ogarnięci ludzie bez parcia na szkło. Czerpiemy z grania i tworzenia przyjemność, a nie wizję bogactwa i sławy. Próbki materiału na priv. Doświadczenie z naszej strony to 10+ lat grania.
Świeży zespół grający w klimatach dark hardcore,
20.09.2017
crust punk szuka wokalisty lub wokalistki. Solidne krzyki mile widziane. Warszawa i okolice.
Warszawa, zespół rockowy szuka wokalisty
18.09.2017
lub wokalistki. Wiek najchętniej 25 plus. Muzyka nie ekstremalna, melodyjny rock, czasem mocno, ale i ballady się znajdą. Dużo materiału, muzycy z doświadczeniem.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarza Ci się nic nie robić?