zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 18 października 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 290
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (59)
- gitarzysty (19)
- basisty (37)
- perkusisty (48)
- inne (9)
- wokalista (20)
- gitarzysta (30)
- basista (23)
- perkusista (12)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - inne, mazowieckie

Hej. Poszukiwani basista oraz gitarzysta
17.10.2017
do nowego zespołu. Szukam osób podjaranych, marzących o stworzeniu czegoś sensownego w muzyce. O sobie: jestem perkusistą, ponad 10 lat za bębnami, gram w stylach funk, pop-rock, blues, rock, grunge. Inspiruję się Evansecense, Metallica, 3 Days Grace, Shinedown, RHCP, Nickelback itd. Byłem uczestnikiem i założycielem kilku zespołów, mam też spore doświadczenie w nagraniach studyjnych, koncertach i imprezach festiwalowych. Osoby z propozycjami pobrzęczeć po pracy i napić się browara proszę nie zawracać głowy.
Witam szukamy wokalisty lub wokalistki do
30.09.2017
fajnego zespołu grającego hard rocka a także klawiszowca próby w Wawie.
Hej. Poszukiwani basista oraz wokalista lub
27.09.2017
wokalistka dla nowego zespołu. Szukam osób podjaranych, marzących o stworzeniu czegoś sensownego w muzyce. O sobie: jestem perkusistą, ponad 10 lat za bębnami, gram w stylach funk, pop-rock, blues, rock. Inspiruję się Evansecense, Metallica, 3 Days Grace, Shinedown, RHCP, Nickelback itd. Byłem uczestnikiem i założycielem kilku zespołów, mam też spore doświadczenie w nagraniach studyjnych, koncertach i imprezach festiwalowych. Osoby z propozycjami pobrzęczeć po pracy i napić się browara proszę nie zawracać głowy.
new
Poszukiwany perkusista i basista, ew. wokalista.
25.09.2017
Muzyka rockowa do uzgodnienia. Preferowana melodyjne radosne granie. Próby Wola własny kąt lub może być studio. Bez cudowania w stylach i grania dla koneserów nastawionych na 1 rodzaj muzyki z klapkami na uszach. Muzyka ma przynosić radość a nie depresję.
Hobbit Morderca
Poszukuję gitarzysty prowadzącego oraz basisty
18.09.2017
do swojego nowego projektu. Nie ma ograniczeń, co do gatunku. W tej chwili piszę muzę od blues-rocka do szeroko pojętego metalu. Jestem gitarzystą rytmicznym, jednak potrafię zagrać solówkę, jeśli będzie taka potrzeba. Mam wokalistę-tekściarza (teksty po angielsku) i perkusistę. Doświadczenie studyjne i sceniczne mile widziane, dodatkowo znajomość języka angielskiego (reszta muzyków jeszcze nie nauczyli się polskiego). Proszę pisać na priv.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarza Ci się nic nie robić?