zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 22 października 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 279
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (54)
- gitarzysty (20)
- basisty (39)
- perkusisty (53)
- inne (8)
- wokalista (19)
- gitarzysta (30)
- basista (22)
- inne (2)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - wokalista, śląskie

Mogą być jakieś ballady, albo coś żywszego.
17.10.2017
Jestem z Mysłowic, jak zdam prawko będę bardziej mobilna, ale do Katosów busem mam blisko, więc też może być. Zapraszam na YT - Magdalena Braś - coś tam śpiewam. Na insta też coś mam: madelajnbras. Ostatni zespół w jakim się udzielałam - The Paperweight (song Hello dostępny na Yt więc również można odsłuchać). Dobrze się czuję w repertuarze Whitney Houston, ale utwory The Pretty Reckless też mi całkiem siedzą, więc myślę, że można się dogadać.
biolo1997
Szukam zespołu który chciałby się podjąć
11.10.2017
stworzenia projektu łączącego mocniejsze dźwięki z odmianą rapu jaką jest trap. Jeszcze nie posiadam żadnych próbek jednak po przesłaniu przez jakiś zespół surowego utworu mogę coś do tego dograć. Interesują mnie zespoły z Katowic.
Siugi
Hardcore-crust, ewentualnie sludge metal
8.10.2017
a jak byśmy jeszcze to wszystko połączyli w kupe to już w ogóle bym był w siódmym piekle. Oddaję się jako wokal, umiem growl, scream, czysto coś pokrzyczeć też raczej nie problem. Mam jakieś teksty na zapleczu. Racibórz najlepiej. Pzdr.
Hej dziołcha ze Ślunska (Katowice i okolice)
29.09.2017
szuka ludzi którzy mają ochotę w swoim wolnym czasie pobawić się muzą (punk, Oi, ska, reggae etc.). Trzy akordy darcie mordy bez spiny. Chętnie coś zaśpiewam, pokrzyczę albo dośpiewam chórki. Mój wiek 30+ a Wasz bez znaczenia Gram trochę na perce.
tuliotorres
Brazylijski wokalista który na codzień pracuje
30.09.2017
w wytwórni muzycznej szuka oldskoolowego pełnego pasji grania jak za starych lat. Klimaty Gunsów, hard rocka lub tego co wam w duszy siedzi.
Jestem wokalistką i szukam zespołu w klimatach
25.09.2017
metal symfoniczny, heavy metal. Klimaty: Nightwish, Epica, Lacuna Coil itp. Potrafie growlować i w pewnym stopniu zaśpiewać operowo. Bielsko-Biała i okolice.
Siema szukam ludzi grających i chętnych do
24.09.2017
stworzenia zespołu typu deathcore, death metal oraz pochodne z okolicy Częstochowy. Jeśli jesteś chętny pisz. Mam 18 lat.
Skanacja
Jastrzębie Zdrój i okolice. Klimaty ogólno
24.09.2017
rockowe, punkrock, ska, hardcore i to co mi spasuje wiec zapraszam do kontaktu. Jestem wokalistą-tekściarzem z doświadczeniem i po przejsciach.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarza Ci się nic nie robić?