zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 28 lipca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 266
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (38)
- gitarzysty (20)
- basisty (27)
- perkusisty (45)
- inne (7)
- wokalista (28)
- gitarzysta (36)
- basista (20)
- perkusista (13)
- inne (4)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - gitarzysta

Cześć, szukam ludzi do stworzenia zespołu
26.07.2017
grającego autorski materiał. Klimaty rock, indie, alternatywa, punk '77 - poszukamy wspólnie. Mam umiejętności i doświadczenie (scena, studio). Zagram na gitarze i stanę za mikrofonem - szukam kreatywnych: basisty i perkusisty. Mam 21 lat. Pisać śmiało.
Warszawa. Szukam ludzi do grania szeroko
25.07.2017
pojętego metalu. Mam 20 lat jestem samoukiem z głową pełną pomysłów na kawałki (mogę podesłać małą próbkę na pw). Chciałbym tworzyć i grać własne kawałki. Jeśli chciałbyś z kimś pograć pisz.
Saint Jimmy
Gitarzysta punkowy (Billy Talent, Sum 41,
25.07.2017
Green Day) z własnymi pomysłami założy lub ewentualnie dołączy do istniejącego już zespołu.
Eduardo99
Mam 18 lat, jestem gitarzystą z Warszawy.
24.07.2017
Szukam składu w mniej więcej swoim wieku. Mam swoje utwory i teksty (niestety niezbyt śpiewam). Klimaty metal, grunge lata 80 i 90. Szukam ludzi z wyobraźnią, którzy tak samo jak ja chcą związać swoje życie z muzyką.
nightsound
Witam wszystkich, poszukuję osób chętnych
24.07.2017
do stworzenia jakieś kapeli. Umysł mam otwarty na gatunki muzyczne z wyjątkiem metalu i pochodnych. Szukam ludzi z pasją którzy tak jak ja chcieliby robić coś dla kogoś i dla siebie. Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana po prostu napisz. Zabrze i okolice.
Mysłowice i okolice. Szukam ludzi do stworzenia
23.07.2017
zespołu w klimacie punk-metal z tekstami po polsku i ambitniejszym przekazem niż diabły, wóda itp. Gram na gitarze ponad 10 lat, chociaż do wirtuozerii mi daleko. W porywach mogę też drzeć ryja. Najchętniej założę nową kapelę - potrzebny przede wszystkim perkusista, basista, a w dalszej kolejności gitarnik o zacięciu solowym. O wokalu pomyślimy na końcu.
Wrocław. Chętnie dołącze do zespołu grającego
23.07.2017
w stylu hard rock, heavy metal. Więcej info na maila. Zapraszam do kontaktu.
etam
Warszawa. Bardzo dobry technicznie gitarzysta
23.07.2017
dołączy do bandu lub utworzy nowy skład. Gatunek około rockowo - metalowy - poszukujący - eksperymentujacy. Za mna ok. setka gigów, podróży i koncertowania na różnych scenach w całej Polsce. Posiadam zawodowy sprzęt, własna próbownie oraz duże chęci. Poszukuję osób, które maja otwarte muzyczne umysły oraz szlifują nieustannie swój warsztat. Próbki umiejetnosci oraz materiału udostepniam na zyczenie.
Warszawa. Gitarzysta, 22 lata szuka zespołu
23.07.2017
lub osób do założenia zespołu. Jestem zaawansowany technicznie i znam niezbędną teorię potrzebną do grania, interesuje mnie pisanie własnych utworów, muzyka którą się głownie interesuje to blues, rock i hard rock a w mniejszym stopniu funk i jazz. Posiadam własny materiał i dużo chęci do grania.
Witam, z przyjemnością dołączę do kapeli
22.07.2017
grającej i poruszającej się w klimatach melodyjnego death metalu lub gothic metalu. Wiek 35+. Jak dla mnie muza ma być ciężka ale zarazem melodyjna.
kazik9798
Witam gram na gitarze i szukam kapeli w stylu
21.07.2017
Five Finger Death Punch, Slipknot lub jakiś szeroko pojęty nu metal. Mam 25 lat zagrałem parę koncertów. Jestem gitarzysta typowo rytmicznym z zacięciem "core". Chętnie dołączę albo założę od postaw taki zespół.
Szukam zespołu pasjonującego się muzyką zabarwioną
21.07.2017
klasycznym rockiem i mocniejszymi bluesowymi brzmieniami, z racji obowiązków zawodowych jestem gotów grać w weekendy. Skupiam się na inspiracjach takimi artystami jak Stevie Ray Vaughan, Eric Clapton, Hendrix, The Who, czy Led Zeppelin itd., ogólnie klasyka. Jeżeli szukasz sumiennego gitarzysty i jesteś zainteresowany(-a) taką muzyką to daj znać, pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Gitarzysta z Łodzi szuka składu w klimacie
19.07.2017
metalu - alternatywnego, progresywnego, thrashu. Mam dużo pomysłów i sporo nagrań - priv.
Siemanko. Jestem gitarzysta z wieloletnim
17.07.2017
doświadczeniem koncertowym i studyjnym. Szukam ludzi do sklecenia składu lub dołączę do istniejącego. Co mnie interesuje? Klimaty DTP, Deftones - generalnie mocno i przestrzennie, może być troszkę progresywnie.
Witam, 33-letni gitarzysta z Mysłowic szuka
17.07.2017
zespołu. Klimaty: głównie mocniejsze uderzenie (black, death, heavy), nie pogardze też mocniejszym rockiem, gotykiem czy czymś z domieszką elektroniki. Raczej odpadają progresywny rock, hard rock oraz wszelkie odmiany nu metalu. Jestem mobilny, posiadam też własny sprzęt, dużo pomysłów, czasu na granie, chęci oraz zaangażowania. Pozdrawiam.
JSM
Gitarzysta z lekkim przestojem poszukuje
17.07.2017
zespołu grającego klimaty punka, pop punka, hc punka, alternatywy, jrocka czy czegoś podobnego.
Gitarzysta szuka ludzi by sobie pograć. Najlepiej
16.07.2017
w Lodzi. Mam 19 lat. Style które mnie interesują; heavy, thrash, power, melo-deth, lekko modern, lubie tez klimaty polskich zespolów takich jak np. Kabanos czy Nocny Kochanek. Zainteresowani priv. Pozdro.
RockerJocker
Łódź, założę zespół lub dołączę - heavy,
16.07.2017
speed, thrash, black - lub inne mocniejsze melodyjne brzmienia. Skills level - intermediate.
Łódź, 33 lat, solowo, rytmicznie, rock-metal,
14.07.2017
10 lat grania w różnych kapelach, zagrane okolo 100 koncertów, bardzo dobry sprzęt. Szukam kapeli do której bym dołączył, albo stworzył nową.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się oglądać telenowele?