zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 20 października 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 284
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (57)
- gitarzysty (19)
- basisty (39)
- perkusisty (48)
- inne (8)
- wokalista (19)
- gitarzysta (30)
- basista (22)
- inne (3)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - gitarzysta, pomorskie

Poszukuję ludzi z zapędami do tworzenia w
18.10.2017
klimatach rockowych. Trochę hard rocka, może jakieś elementy progresywy. Bez napinania się ale do regularnych cotygodniowych spotkań i czerpania przyjemności z grania i przede wszystkim tworzenia czegoś swojego. Nie musisz być wirtuozem. Wystarczy, że wiesz jak się mniej więcej posługiwać swoim instrumentem (głosem) i mieć chęci.
siemik
Gitarzysta akustyczny i elektryczny chętnie
17.10.2017
nawiąże współprace z zespołem. Mam sprzęt i doświadczenie. Pochodzę z 3miasta, ale dojazdy nie stanowią dla mnie problemu, pod warunkiem, że będzie to miało sens. Jak jest to wymagane, mogę robić drugie głosy, moja barwa to tenor.
Cześć, jestem gitarzystą z Gdyni. Szukam
14.10.2017
zespołu do grania metalcore w stylu Breakdown of Sanity, August Burns Red ale bez jakiś zamkniętych ram akurat na ten klimat. Mam własny sprzęt. Posiadam trochę doświadczenia studyjnego i scenicznego. Zainteresowanych zapraszam na PW.
Chętnie dołączę do ekipy lub stworzę coś
3.10.2017
nowego. Nie mam sprecyzowanych kierunków, mam trochę materiałów zarówno w klimatach metalowych (death, progressive) jak i lżejszych (post rock).
Gitarzysta 40+ szuka ludzi do wspólnego pogrania.
29.09.2017
Witam, tak sobie pomyślałem że skoro ludzie w naszym wieku chodzą w wolnych chwilach na siłownie, grają w piłkę to może znajdzie się parę fajnych osób aby wspólnie pomuzykować. Just for fun & pleasure. Bez napinki, wyścigów i planów typu Mam Talent. Klimaty mocno rockowe z przełomu lat '90. Wszystko do ugadania, byle była frajda. Parę słów o sobie - wiek j/w, własny sprzęt na profesjonalnym poziomie, mobilność, skromne doświadczenie sceniczne. Byłoby miło spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach z 3miasta lub okolic.
Witam, szukam kapeli do której mógłbym dołączyć
29.09.2017
lub po prostu ludzi, z którymi będę mógł takową stworzyć. Jeżeli chodzi o klimaty jestem dość elastyczny, jedynie ciężkie odmiany metalu, punk i temu podobne do mnie nie przemawiają. Duże chęci i niemałe doświadczenie, a przydałoby się trochę polotu i finezji. Zainteresowani? Piszcie, dzwońcie to umówimy się na próbę.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarza Ci się nic nie robić?