zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 17 października 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 286
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (58)
- gitarzysty (19)
- basisty (36)
- perkusisty (47)
- inne (8)
- wokalista (20)
- gitarzysta (29)
- basista (24)
- perkusista (12)
- inne (3)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - basista, mazowieckie

Ważne - jeżeli nade wszystko kochasz tandetne
16.10.2017
horrory i metal - oferta dla Ciebie. Szukam ludzi do projektu dającego radość i satysfakcję. Plan grania w klimatach około thrashowych (np. Deathhammer), ale jak wyjdzie obleśny oldschool death, doom metal (np. Cianide) albo cokolwiek innego obskurnego - jest dobrze. Absolutnie bez ciśnień oraz mega techniki, ma być dobrze spędzony czas, ale potrzebne chęci i zaangażowanie, żeby temat się rozwijał. Zaplecze jest, wynajmujemy w kilka zespołów salkę na Mokotowie - więcej na prv.
Basista zdolny, doświadczony, elastyczny,
8.10.2017
solidny, kreatywny i pozytywny. Mam 36 lat, Warszawa, zawodowy sprzęt, auto, pomysły i chęci. Nawiążę współpracę z fajnymi, dobrymi i dojrzałymi muzykami, celem stworzenia ciekawego projektu. Chętnie dołączę do istniejącej, koncertującej, rozwojowej kapeli z Warszawy. Interesują mnie konkretni, zdolni i ambitni ludzie z zaangażowaniem. Najbliższe mi klimaty - czyli to, co lubie, słucham i potrafię zagrać: AOR, hard rock, heavy metal, power, epic, folk, funk metal. Zapraszam do współpracy.
Basista z kilkuletnim doświadczeniem scenicznym
1.10.2017
oraz własnym sprzętem (5-strunowy młot śmierci) szuka zespołu w okolicach Warszawy z poważnym podejściem do sprawy, umiejącym rozgraniczyć zespół od rodziny i nie obrażających się na byle pierdołe. Dodatkowo mam doświadczenie w studiach nagraniowych oraz w organizowaniu koncertów. Priv.
Wataru
Chętnie dołączę do istniejącego zespołu z
25.09.2017
pogranicza rock, postrock lub mocniejszych. Byleby ciekawie, klimatycznie i świeżo będę wdzięczny za próbki i linki do muzy. Pozdrawiam.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się być na koncercie i później bardzo tego żałować?