zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 24 października 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 284
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (57)
- gitarzysty (20)
- basisty (38)
- perkusisty (54)
- inne (7)
- wokalista (21)
- gitarzysta (29)
- basista (23)
- inne (4)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu, mazowieckie

Dave11
Cześć. Szukamy muzyków do samowstarczalnego
23.10.2017
tworu muzycznego w stylistyce rock, lekki metal więcej prywatnie. Jest nas dwie niepokorne duszyczki wokal i klawisz. mamy głowy pełne pomysłów gramy głównie w Warszawie choć czasem zdarzy się wypad w Polskie z koncertem. Szukamy ludzi z duszą (czytaj muzyka jako styl życia). Jedna zasada nie gramy dla kasy sławy i splendoru więc dzięki za gwiadorzenie ale to nie my.
Szukam fajnej kapeli Warszawy w klimatach
22.10.2017
rock&heavy. Śpiewam czystym głosem z delikatnym pazurem jak trzeba. Preferuję hard-rocka, heavy metal oraz progressive. Mam doświadczenie studyjne oraz sceniczne ze współpracy kilkunastoletniej z kilkoma kapelami i muzykami (m.in. Krzyżyk z Luxtorpedy czy Longin ze Strachów na Lachy). Mieszkam na Bródnie. Wyślę kilka numerów z moim wokalem. Preferuję wokalizę po polsku. Pozdrawiam serdecznie.
Ważne - jeżeli nade wszystko kochasz tandetne
16.10.2017
horrory i metal - oferta dla Ciebie. Szukam ludzi do projektu dającego radość i satysfakcję. Plan grania w klimatach około thrashowych (np. Deathhammer), ale jak wyjdzie obleśny oldschool death, doom metal (np. Cianide) albo cokolwiek innego obskurnego - jest dobrze. Absolutnie bez ciśnień oraz mega techniki, ma być dobrze spędzony czas, ale potrzebne chęci i zaangażowanie, żeby temat się rozwijał. Zaplecze jest, wynajmujemy w kilka zespołów salkę na Mokotowie - więcej na prv.
Warszawa. Gitarzysta, 22 lata szuka zespołu
15.10.2017
lub osób do założenia zespołu. Jestem zaawansowany technicznie i znam niezbędną teorię potrzebną do grania, interesuje mnie pisanie własnych utworów, muzyka którą się głownie interesuje to blues, rock i hard rock a w mniejszym stopniu funk i jazz. Posiadam własny materiał i dużo chęci do grania.
Cześć, wokalistka poszukuje zespołu, gdzie
9.10.2017
będzie można rozwinąć swoje skrzydła. Nie jestem wirtuozem i też Wy nie musicie nimi być. Chodzi o współpracę bez parcia na szkło, dla przyjemności, a kiedyś być może czegoś więcej. Szukacie? Piszcie.
robertkuna
Gitarzysta szuka zespołu, posiadam własny
8.10.2017
sprzęt, wzmacniacz, efekty. Bardzo chętnie zagra muzykę: alternative rock, rock'n'roll, rock, grunge, funk metal, funk, punk rock, straight edge, post punk, ska punk, reggae, garage, hard-core, nowa fala. Posiadam kilka swoich kompozycji.
Basista zdolny, doświadczony, elastyczny,
8.10.2017
solidny, kreatywny i pozytywny. Mam 36 lat, Warszawa, zawodowy sprzęt, auto, pomysły i chęci. Nawiążę współpracę z fajnymi, dobrymi i dojrzałymi muzykami, celem stworzenia ciekawego projektu. Chętnie dołączę do istniejącej, koncertującej, rozwojowej kapeli z Warszawy. Interesują mnie konkretni, zdolni i ambitni ludzie z zaangażowaniem. Najbliższe mi klimaty - czyli to, co lubie, słucham i potrafię zagrać: AOR, hard rock, heavy metal, power, epic, folk, funk metal. Zapraszam do współpracy.
Gitarzysta, zdolny, doświadczony, elastyczny,
8.10.2017
solidny, kreatywny i pozytywny. Mam 36 lat, Warszawa, zawodowy sprzęt, auto, pomysły i chęci. Nawiążę współpracę z fajnymi, dobrymi i dojrzałymi muzykami, celem stworzenia ciekawego projektu. Chętnie dołączę do istniejącej, koncertującej, rozwojowej kapeli z Warszawy. Interesują mnie konkretni, zdolni i ambitni ludzie z zaangażowaniem. Najbliższe mi klimaty - czyli to, co lubie, słucham i potrafię zagrać: AOR, hard rock, heavy metal, power, epic, folk, funk metal. Zapraszam do współpracy.
projectV
Szukam kogoś do robienia muzyki. Może być
8.10.2017
osoba dwie trzy, sam ogarniam coś na gitarze i klawiszach czy basie ale głównie śpiewam i dre ryj. Do tej pory darłem ryje w metalowych, rockowych, hardrockowych kapelach, ale miałem kilka solo chilloutowych koncertów. Mniej liczy się gatunek muzyki bardziej chemia, chęć zrobienia materiału i koncertowaniu ile wlezie - bo chyba o to chodzi? Sam mam materiał na dobre 2 płyty (który chętnie wzbogace) lub zacznę coś nowego. Keep rockin'.
etam
Warszawa. Bardzo dobry technicznie gitarzysta
6.10.2017
dołączy do bandu lub utworzy nowy skład. Gatunek około rockowo - metalowy - poszukujący - eksperymentujacy. Za mna ok. setka gigów, podróży i koncertowania na różnych scenach w całej Polsce. Posiadam zawodowy sprzęt, własna próbownie oraz duże chęci. Poszukuję osób, które maja otwarte muzyczne umysły oraz szlifują nieustannie swój warsztat. Próbki umiejetnosci oraz materiału udostepniam na zyczenie.
Hej. Mam 25 lat jestem z okolic Warszawy.
4.10.2017
Szukam zespołu grającego deathcore lub coś podobnie ciężkiego. Wiecej na priv.
Warszawa, 19 lat, muzyka heavy metal i również
2.10.2017
rock, chciałbym grać własny materiał stworzyć coś nowego wspólnie a nie grać covery.
Basista z kilkuletnim doświadczeniem scenicznym
1.10.2017
oraz własnym sprzętem (5-strunowy młot śmierci) szuka zespołu w okolicach Warszawy z poważnym podejściem do sprawy, umiejącym rozgraniczyć zespół od rodziny i nie obrażających się na byle pierdołe. Dodatkowo mam doświadczenie w studiach nagraniowych oraz w organizowaniu koncertów. Priv.
Wataru
Chętnie dołączę do istniejącego zespołu z
25.09.2017
pogranicza rock, postrock lub mocniejszych. Byleby ciekawie, klimatycznie i świeżo będę wdzięczny za próbki i linki do muzy. Pozdrawiam.
Llewelyn
24-letni gitarzysta poszukuje zespołu obracającego
24.09.2017
się w klimatach rock, metal. Otwarty na propozycje. Próby w późniejszych godzinach albo w weekendy.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarza Ci się nic nie robić?