Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Czy będziesz oglądać mecze Mundialu 2014?
pik (gość, IP: 83.9.16.*), 2014-06-16 13:19:13 | odpowiedz | zgłoś
jak to Boniek ma kontuzję, grał i nawet raz strzelił na bramkę:) niestety Honduras poległ w starciu z żabojadami, natomiast inny mój faworyt Kostaryka radzi sobie dobrze. a co do naszych zachodnich sąsiadów, dziś żenaldo wlepi im ze trzy gole, a Niemcy skończą swój udział w MŚ na ćwiercfinale, jak nie wcześniej;)
Alex DeLarge (gość, IP: 188.122.20.*), 2014-06-16 22:46:29 | odpowiedz | zgłoś
No i pudło. Portugalcy poszli na dno :(
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2014-06-17 06:13:46 | odpowiedz | zgłoś
Żenaldo grał jak prawdziwy metal - na zmianę 10-sekundowa solówka i 5 minut dreptania ze spuszczoną głową ;)
pik (gość, IP: 83.9.16.*), 2014-06-17 18:15:20 | odpowiedz | zgłoś
ale nie tak jak Pepe ;]
Wolrad
Wolrad (wyślij pw), 2014-06-15 09:19:27 | odpowiedz | zgłoś
Chyba reprezentacja PL nie wyjdzie z grupy, bo Boniek ma kontuzję, a ostatnio Engel jako trener się nie sprawdza.
Chociaż Anglicy są teraz słabsi od Włochów, to z Anglią jak zwykle przegramy w pierwszym meczu, tym razem 0:2. Nawet głowa kozła na koszulkach zamiast orzełka nie pomoże naszym metalowcom.

Nasi dużo czasu spędzili w solariach i w meczu z Włochami powinno być dobrze, obstawiam 2:2. Obie zdobyte bramki będą samobójcze, bo jak Włosi zobaczą na boisku tych naszych blackmetalowców, to w pierszej połowie nie wyjdą ze swojej strony boiska ze strachu. W drugiej połowie będą odważniejsi, strzelą dwie bramki wyrównujace, bo zobaczą, że pod maskami też są ludzie tacy jak oni.

Nadzieja tylko w tych dwóch Nigeryjczykach, których pozyskaliśmy w zeszłym roku, bo ich babcie pochodziły z Gdańska. Zresztą jeden ma ksywę Azazel, jest bardzo medialny, bo przez rok grał na perce w Behemoth. Może któryś strzeli bramkę w meczu z Australią i wygramy 1:0.

To za mało by wyjść z grupy, ale sprzedaż płyt metalowych znacznie wzrośnie w PL. A przecież chodzi głównie o sukces marketingowy.
Nasi piłkarze podpiszą dobre kontrakty z Nuclear Blast i wejdą do
europejskiej ligi mistrzów.

Taką mam prognozę na tą imprezę, postawiłem w zakładach bukmacherskich 3 setki i liczę na dobry zarobek.
Megakruk
Megakruk (wyślij pw), 2014-06-14 19:07:22 | odpowiedz | zgłoś
jasne, że tak, tylko Nieeeeeeeemcyyyyyyy :
Nightraider
Nightraider (wyślij pw), 2014-06-14 12:14:00 | odpowiedz | zgłoś
znowu mundial ?????? buuuu....
Aaaa może by tak zorganizować muzyczny (tz. metalowy) Mundial??? Każdy kraj wystawił by swoją najlepszą metalową kapele. I w jeden dzień na stadionie odbył by się koncert np. dwóch kapel. A publika wybrała by wtedy lepszą kapele i ta kapela przechodziła by dalej .....potem ćwierć finały, pól finały, finał....
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2014-06-14 13:21:04 | odpowiedz | zgłoś