|
|
| wieść: Jesienią do sklepów trafi kolejny krążek Cradle Of Filth
|
Tagi:
Cradle Of Filth
Jak donosi serwis "Cradle Of Filth Poland", premiera najnowszej płyty Cradle of Filth planowana jest na 8 listopada 2010 r. Obecnie trwają ostatnie miksy, za które odpowiada Martin "Ginge" Ford (wykonywał miksy ostatnich płyt Soulfly, As I Lay Dying i Eluveitie).

Cradle Of Filth, Kraków 'Studio' 18.04.2009, fot. kriz
Nie jest przesądzone, czy płyta będzie nosić tytuł "All Hallows Eve". Menedżer zespołu wyjawiła, że rozpowszechniona w internecie nazwa wzięła się z niezrozumianej gry słów, która pojawiła się w notce dla mediów z początku 2010 roku - Daniemu chodziło wtedy o termin premiery w okolicach Halloween.
Producentem płyty jest Scott Atkins (był inżynierem dźwięku gitar na poprzednim albumie COF oraz na "Evangelion" Behemoth). Na krążku znajdzie się 16 utworów nagranych z pełną orkiestracją, partie orkiestry stworzyli tradycyjnie Paul Allender i Mark Newby-Robson. Zdaniem Jamesa McIlroy'a płyta jest bardziej różnorodna i blackmetalowa niż jej poprzednik - "Godspeed on the Devil's Thunder" z 2008 r. James wyjawił też, że płyta jest w głównej mierze dziełem jego i Paula Allendera, ale w komponowaniu brał udział cały zespół.
autor: Dorota, źródło: cofpoland.com, 26.07.2010 12:09
Zobacz także:
- Cradle of Filth wchodzi do studia (8.04.2010)
- Cradle of Filth o płytach swoich i papieża (28.11.2009)
- Frontman Cradle Of Filth szuka odskoczni (12.08.2009)
- Cradle Of Filth i Moonspell: "The Darkest Tour" nadciąga (17.04.2009)
- Cradle Of Filth i Moonspell w Krakowie i Warszawie (8.04.2009)
- "Miód i siarka" - teledysk Cradle of Filth (24.10.2008)
Dodaj swój komentarz!
| |
CoF
stalkyerr (gość, IP: 145.237.87.*), 2010-07-26 12:52:42
| odpowiedz | zgłoś
pytanie tylko po co? Generalnie Kredki dobrze grały do "Cruelty..." (gdzie nawiasem osiągnęli szczyt możliwości wampirzego metalu, album-perła), "Midian" było dosyć poprawne, ale potem to już był zjazd w dół, takie mroczne mydło-powidło dla wszystkich czyli dla nikogo. Godspeed było zapowiadane jako powrót do starych czasów (których), ale echa epoki Cruelty czy Dusk ledwością słychać może na 3 kawałkach. Pytanie kto słucha ich bieżących produkcji - obstawiam że fani Nightwish którzy wolą jak jest troche mroczniej i straszniej
|
| |
re: CoF
Owczur_ (gość, IP: 195.38.12.*), 2010-07-26 13:31:28
| odpowiedz | zgłoś
Ja slucham :P I oprocz tego ze owszem, jestem fanem Nightwish, to oprocz tego slucham np Sabbat, Destruction, Veto, Omen, Lordiego, Death SS i masy innych. Cos to udowadnia? Nie. Pojawia sie jakis schemat? Tez nie. :P Nie jest sie tym bardziej meskim i tru im wiekszego lomotu sie slucha. :P
|
| |
re: CoF
stalkyerr (gość, IP: 145.237.87.*), 2010-07-26 14:42:32
| odpowiedz | zgłoś
nie o łomot mi chodzi, ale o pewne doznania estetyczne. W słucham rożnych rzeczy od ambientu po black metal, poprostu obecne produkcje CoF w przeciwieństwie do tych z 90-tych zupełnie nie mają klimatu, wydaja się być zwyczajnym, przemysłowym odcinaniem kuponów od sławy
|
| |
re: CoF
Owczur_ (gość, IP: 195.38.12.*), 2010-07-26 15:23:46
| odpowiedz | zgłoś
E tam, jak dla mnie calkiem fajne granie nowoczesne :-) Ich stare rzeczy akurat mnie smieszyly dosyc mocno :-)
|
| |
re: CoF
a mnie te ''granie nowoczesne'' kredek śmieszy :) dokładnie na albumach ''Dusk..'' czy ''Cruelty''- oj tak perła! był klimat, który na próżno szukać teraz w ich muzyce..
|
| |
re: CoF
stalkyerr (gość, IP: 89.187.248.*), 2010-07-26 17:23:38
| odpowiedz | zgłoś
co kto woli
|
|
|
| najchętniej czytane wieści:
|
Prosimy o przesyłanie wszelkich materiałów prasowych, dotyczących
muzyki rockowej i metalowej, pocztą elektroniczną na adres
wiesciUSUN.TO@REMOVE.THISrockmetal.pl
albo pocztą zwyczajną na adres
rockmetal.pl
skr. pocz. 39
02-792 Warszawa 78
|
|