zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 17 stycznia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 237
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (52)
- gitarzysty (25)
- basisty (26)
- perkusisty (31)
- inne (11)
- wokalista (11)
- gitarzysta (29)
- basista (16)
- perkusista (16)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty, śląskie

Cześć i czołem. Zespół Shelter poszukuje
12.01.2018
gitarnika, który jest ukierunkowany na grę rytmiczną. Obiecuję, że taka osoba nudzić się nie będzie, a jedynie może zatopić się w wodospadzie pięknych dźwięków. Gatunek naszej muzyki trudno określić, dlatego mówiąc krótki i bez przesady jest to muzyka alternatywna, czyli, ani hard rock, ani pop, ani metal. Jest to coś wyjątkowego i ciekawego, a przede wszystkim naszego. Jeżeli jesteś panem rytmu, kochasz grę rytmiczną to pisz priv. Okolice Dąbrowy, Sosnowca, Katowic, Będzina, Jaworzna, Zawiercia itd.
Gliwicki zespół około-rockowy szuka gitarzysty.
12.01.2018
Gramy wyłącznie swój materiał. Próby w Gliwicach. Próbki nagrań wyslę na maila.
Zespół rockowy z Katowic szuka gitarzysty
7.01.2018
rytmicznego i solowego z doświadczeniem. Kogoś kto podchodzi do sprawy poważnie i jest rzetelny (będzie stawiał się regularnie na próby, przygotowany). Gramy na wysokim poziomie dlatego też szukamy kogoś ambitnego i żądnego sukcesu. Kogoś, kto wniesie też coś własnego do zespołu grą i osobowością. Gramy od roku w składzie perkusja, bas, gitara, ale każdy ma 10+ lat doświadczenia w grze na swoim instrumencie plus doświadczenia z poprzednich zespołów. Stworzyliśmy dotychczas kilka kompozycji w klimacie rocka progresywnego, ale obecnie gramy covery zespołów takich jak: Queen, Guns'n'Roses, Toto, Michael Jackson, Lenny Kravitz.
Gliwice, Katowice, Sosnowiec. Nowoutworzony
6.01.2018
projekt szuka gitarzysty. Gramy stonera i mocno czerpiemy z post - rocka. Jesteśmy doświadczonymi muzykami. Wiek po 30. Skład na chwilę obecną to gitara-wokal, bas-wokal oraz perkusja. Potrzebny muzyk, który potrafi korzystać z fuzzów i delayów.
Zespół grający muzykę oi, skinhead rock n
6.01.2018
roll, punk z wyraźnymi inspiracjami viking rockiem (Ultima Thule, Enharjarna) szuka gitarzysty. Mamy wyposażoną salkę w Dąbrowie Górniczej. Próby raz w tygodniu. Więcej info na priv.
gregada
Zespół Dogmatic z Sosnowca szuka gitarzysty.
6.01.2018
Jeśli nie obce są Ci zespoły: Slayer, Death, Testament, Morbid Angel to zapraszamy do współpracy, Pracujemy obecnie nad materiałem na drugą płytę.
Jeżeli chcesz pograć i (o zgrozo) pośpiewać
29.12.2017
w mini składzie (póki się nie rozkręcimy) skład gitara basowa i ty na gitarze i wokalu. Klimaty na początek Arctic Monkeys covery docelowo pełny skład z muzyką w tych klimatach naszej "produkcji". Ja pogrywam na basie od paru lat ale jestem bardziej amatorem niż zawodowcem. Jeżeli chodzi o próby to zależy głównie od ciebie gdyż ja salką nie dysponuję. Ale jeżeli już mam się zamykać w jakiś ramach to Sosnowiec i okolice.
Zespół z własnym materiałem oraz nagranym
18.12.2017
albumem. Szukamy gitarzysty solowego. Zależy nam na kimś, kto dołączając do zespołu opanuje 11 utworów i jednocześnie będzie miał śmiałość dawać z siebie to, co najlepsze, by wspólnie komponować nowe utwory. Nie oczekujemy byś grał z prędkością 200 km / godz. Gramy rock, coś pomiędzy Big Day a Mannamem. Próby odbywają się w Czeladzi 1 raz w tygodniu z wokalem i 1 raz (wedle potrzeb) sami muzycy. Posiadamy salę prób w cywilizowanym budynku, w którym można zostawić np. piec. Można nas podejrzeć tu facebook - cieniecienie.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ile płyt wydanych w 2017 roku przesłuchałaś(eś) uważnie?