zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 20 maja 2019

The Haunted w Century Media

23.06.2004 19:33  autor: BadBlood

Giganci thrash metalu ze Szwecji, The Haunted, podpisali wielopłytowy kontrakt z Century Media Records. Zespół ukończył już pracę nad niecierpliwie przez fanów wypatrywaną, a wciąż niezatytułowaną czwartą płytą, która ma się ukazać jesienią.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wybrania Century Media na wydawcę kilku naszych następnych płyt", mówi gitarzysta Anders Bjorler. "CM to legendarna metalowa wytwórnia i mocno wierzymy w to, że będą nas wspierać w najlepszy z możliwych sposobów".

Phil Hinkle, jeden z szefów amerykańskiego oddziału Century Media, dodał: "Zaszczytem jest dla nas podjęcie współpracy z The Haunted, a dzięki nim nasza i tak niewiarygodna 'stajnia' staje się jeszcze bardziej gwiazdorska". Jego europejski odpowiednik, Leif Jensen, uderza w jeszcze wyższy ton: "Osobiście i zawodowo mamy zamiar poprowadzić zespół ku ogólnoświatowemu sukcesowi. Ich czas nadszedł!".

Na nagranym w szwedzkim Studio Fredman i zmiksowanym w duńskim Antfarm Studio krążku mają się znaleźć m.in. kawałki zatytułowane "All Against All", "99," "Who Will Decide" (w którym gościnnie udziela się wokalnie Lou Koller z Sick Of It All) i "Burnt To A Shell".