zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 24 maja 2019

Piąta płyta Asgaard

3.07.2004 07:52  autor: m00n

Piąty album Asgaard, nad którym zespół obecnie pracuje, zostanie zatytułowany "EyeMDX-tasy". Gotowych jest sześć kompozycji, do których sekcja rytmiczna i gitary zostały nagrane w Hertz Studio pod czujnym okiem braci Wiesławskich. Nad zarejestrowaniem instrumentów klawiszowych czuwał będzie osobiście Wojtek Kostrzewa, natomiast nagranie wokaliz, a także miks płyty, którym zajmie się Arek "Malta" Malczewski, odbędzie się w lubelskim Hendrix Studio.

?Zarówno muzycznie, jak i tekstowo Asgaard zaprezentuje się Wam w zupełnie nowej odsłonie. Oczywiście - w nowych numerach znajdzie się sporo rzeczy charakterystycznych dla wykreowanego wcześniej przez nas stylu, zostanie on jednak wzbogacony o masę nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań aranżacyjnych. Będzie to bez wątpienia najlepsze z dotychczasowych dokonań Asgaard, możecie zatem być pewni, że przysłowiowej dupy nie damy!" - zapowiadają muzycy Asgaard.

Prawdopodobnie do jednego z nowych utworów powstanie profesjonalny teledysk, który trafi na ścieżkę multimedialną "EyeMDX-tasy". Termin premiery płyty na razie nie jest znany.