zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 stycznia 2019

Metalmania 2005: The Haunted w miejsce Metal Church

15.02.2005 12:21  autor: m00n

Z powodu zmianą planów promocyjnych związanych z nową płytą Metal Church zatytułowanego "The Weight Of The World", zespół odwołał swój udział w festiwalu Metalmania 2005. Miejsce Amerykanów zajmie szwedzka formacja The Haunted, której ostatni album, "rEVOLVEr", ukazał się w zeszłym roku.

Jak już wcześniej informowaliśmy, dziewiętnasta edycja największego festiwalu metalowego w Europie Środkowo-Wschodniej Metalmania, którego patronem medialnym po raz kolejny jest nasz serwis, zaplanowana została na 12 marca i tradycyjnie odbędzie się w katowickim "Spodku". Podczas mającej trwać 25 godzin imprezy zobaczyć będzie można 25 kapel, które podobnie jak w ostatnich latach zagrają na dwóch scenach. Na większej z nich wystąpią: Cradle of Filth, Apocalyptica, Turbo, Napalm Death, Arcturus, The Haunted, Katatonia, Dark Funeral, Pain, Amon Amarth, Dies Irae, Darzamat i ANJ. Małą scenę będą okupować zarówno weterani, jak i debiutanci rodzimego metalu, czyli: Pyorrhoea, Abused Majesty, Naumachia, Thunderbolt, Valinor, Mess Age, Hell-Born, Supreme Lord, Quo Vadis, Hermh, Dead By Dawn i Hedfirst. Otwarcie bram "Spodka" nastąpi o godzinie 9:00. Pierwszy zespół na małej scenie zagra o godzinie 9:30, natomiast godzinę później rusza scena główna.

Ceny biletów: 119 zł (płyta i sektor czerwony), 149 zł (miejsca siedzące - sektor niebieski) i 199 PLN (loża). Serdecznie zapraszamy!