zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 stycznia 2019

Ciężki powrót Asphyx

13.02.2009 10:17  autor: kriz, źródło: myspace.com/officialasphyx

Muzycy Asphyx, reaktywowanego w 2007 roku po siedmioletnim niebycie na scenie metalowej, mówią o swoim nadchodzącym wydawnictwie:

"Dan Swano zajmie się miksami najnowszego albumu - "Death... The Brutal Way". Płyta została nagrana w studiu "Sonic Assault" pod okiem Franka Klein Douwala, który jest również realizatorem dźwięku. Nowy album jest na pewno najcięższy do tej pory. Wiemy, że to wyświechtany frazes, no ale tak jest."

Niektóre tytuły z nachodzącego wydawnictwa: "Death... The Brutal Way", "Cape Horn", "Der Eisenbahnmrser", "Scorbutics", "Riflegun Redeemer", "Black Hole Storm", "Asphyx II (They Died As They Marched)...".

"Numery brzmią surowo, nie ma w nich bezmyślnej brutalności, są posępne i intensywne, jest w nich zatem wszystko to, czego można oczekiwać od Asphyx" - dodają.

Album ujrzy światło dzienne na przełomie maja i czerwca 2009 r. nakładem Century Media. War Anthem Records wyda jego winylową wersję. Bonusem w wersji CD będzie DVD z pierwszego koncertu po reaktywacji zespołu - z niemieckiego festiwalu "Party.San".

Tagi: Asphyx
Komentarze
Dodaj komentarz »