zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 stycznia 2019

Hate: po Ameryce czas na Europę

19.12.2009 17:37  autor: ajesli, źródło: zespół Hate, dodane przez czytelnika

Grupa Hate, w towarzystwie Incantation (USA), na początku stycznia 2010 r. wyruszy na kolejną europejską trasę, promującą ostatni album - "Morphosis". Muzycy odwiedzą dziesięć państw i zagrają 19 koncertów.

Niedawno Hate wrócił z trasy po Meksyku, gdzie wystąpił na dziewięciu koncertach, wspierany przez miejscowe kapele. Miesiąc wcześniej zespół zagrał także kilka koncertów w Brazylii, gdzie supportował ich australijski band Destroyer 666.

Po powrocie z europejskiej trasy, w lutym, Hate będzie można zobaczyć podczas serii koncertów w Polsce, które odbędą się w ramach "Rebellion Tour 2010". W tej trasie wezmą udział także: Darzamat (promujący nowy album), Vedonist, Sammath Naur, Dragon's Eye i Unquadium. Będą to jedne z ostatnich koncertów Hate w Polsce przed wejściem do studia. Premiera następnej płyty zespołu planowana jest na jesień 2010.

Więcej na: www.myspace.com/hatepoland.

Tagi: Hate, Incantation
Komentarze
Dodaj komentarz »
Chłopaki radzą sobie naprawdę nieźle
Kazan (wyślij pw), 2009-12-26 18:55:37 | odpowiedz | zgłoś
Obserwuję ich rozwój od czasów ATL, płytki która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Bardzo dobrze mieć kolejnego tak silnego reprezentanta w metalu! Czekam na kolejny album!
H8 RLZ !!!
Grinderek (gość, IP: 79.184.127.*), 2009-12-20 13:48:18 | odpowiedz | zgłoś
Hate rządzi !!! to absolutna ekstraklasa jeżeli chodzi o polski blackened death metal, czy death metal w ogóle, stawiam ich w tym samym szeregu co Behemoth, Vader, Decapitated i gratuluję sukcesu, oby więcej takich bandów i takiej muzyki !!! Hate to pozycja dla bardziej wymagających, jest to niezwykle urozmaicony blackened death metal, ale podany w sposób najbardziej przyswajalny jak się tylko da, genialna praca gitar i w szczególności perka !!! to robi wrażenie !!!
Zresztą dużo mamy w kraju świetnych bandów, z takiej bardziej ekstremalnej półki i chyba powoli dorobiliśmy się jakże dumnego określenia polish death metal act !!! - co jest synonimem wspaniałej jakości nagrań, nieszablonowości i nietuzinkowości muzyki, świetnej techniki muzyków i dobrej koncepcji, a bandów mamy naprawdę wiele że nie wspomnę o Darzamat, Dead Infection, Hermh, Hell-Born, Christ Agony, Vesania, Vedonist, Moon, Never, i wiele, wiele innych, myślę że uwaga świata przeniosła się już bardziej na scenę tego kraju nad Wisłą, i to dzięki Vader, Behemoth i Decapitated !!!