zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 31 lipca 2021

The Dillinger Escape Plan i Kat z Romanem Kostrzewskim na "Metalfeście 2013"

13.03.2013 18:25  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Do grona wykonawców zaproszonych do wzięcia udziału w drugiej edycji polskiego "Metalfestu" dołączyły kolejne zespoły. Swoją obecność w Jaworznie potwierdzili pionierzy muzyki mathcore'owej z The Dillinger Escape Plan, którzy promować będą swój najnowszy materiał, zatytułowany "One of Us Is the Killer" - jego premiera zapowiedziana jest na 2013 rok. Prócz tego w trakcie trzydniowej imprezy na scenie zaprezentują się thrash metalowcy z niemieckiego Accuser oraz Inner Sanctum z Indii. W polskich barwach wystąpi heavymetalowa grupa Kat & Roman Kostrzewski, stonerrockowe Corruption w swym odświeżonym składzie, thrash metalowcy z The No-Mads, określani mianem rodzimego Entombed The Dead Goats oraz groovemetalowe Shame Yourself.

Wśród wcześniej zapowiedzianych kapel znajdują się Accept, Volbeat, Down, Satyricon, Sodom, Entombed, Hatebreed, Destruction, Finntroll, Turisas, Cryptopsy, Unearth, Red Fang, Arkona, Exhumed, Aborted, Suicidal Angels, Varg, Hatesphere, Veil of Maya, Azarath, Vedonist, Wolf Spider, Belzebong, Thaw, Elvis Deluxe, Antigama, The Sixpounder, J. D. Overdrive, Dragon's Eye, Devilish Impressions, Ass To Mouth, Embrional i Terrordome.

Anonsowane wcześniej Napalm Death odwołało swój udział w "Metalfeście 2013". Zamiast tego Brytyjczycy zagrają koncert 26 czerwca 2013 roku w warszawskiego "Progresji" w ramach oficjalnego afterparty.

Druga edycja polskiego "Metalfestu" odbędzie się w dniach 20 - 22 czerwca 2013 roku w "OWR Sosina" w Jaworznie. W zeszłym roku na festiwalu wystąpiły takie grupy, jak Megadeth, Blind Guardian, Moonspell, Soulfly, Fear Factory, Kreator, W.A.S.P., Hypocrisy, Triptykon, Death Angel i Dark Tranquillity.

Ceny karnetów:
- karnet 3-dniowy: 229 zł (przedsprzedaż) i 289 zł (w dniu festiwalu),
- karnet 3-dniowy + pole namiotowe: 239 zł (przedsprzedaż) i 299 zł (w dniu festiwalu),
- karnet 3 dniowy + pole namiotowe VIP: 249 zł (przedsprzedaż) i 309 zł (w dniu festiwalu).

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: The Dillinger Escape Plan i Kat z Romanem Kostrzewskim na "Metalfeście 2013"
Econochrist
Econochrist (wyślij pw), 2013-03-15 19:52:53 | odpowiedz | zgłoś
Z tego co pisze na oficjalnej stronie Metalfest 2013 i stronie organizatora Knock Out Productions cena Vip poszła do góry na 259zł za 3 dni mile spędzonego tam czasu.
re: The Dillinger Escape Plan i Kat z Romanem Kostrzewskim na "Metalfeście 2013"
Boomhauer
Boomhauer (wyślij pw), 2013-03-13 22:43:24 | odpowiedz | zgłoś
A jednodniowe ceny biletów kiedy?