zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 29 września 2020

Wokalista Seven on Seven gra uprowadzonego

31.05.2013 08:41  autor: Verghityax, źródło: profil Seven on Seven na Facebooku

Pochodzący z Siemianowic Śląskich zespół Seven on Seven zaprezentował swój klip zrealizowany w oparciu o utwór "Humanity". Za oprawę wizualną przedsięwzięcia odpowiadają Robert Zembrzycki i Paweł Kowalski z Bandphoto.

Zobacz teledysk do "Humanity".

Zdjęcia wykonane zostały w Siemianowicach Śląskich na terenie Parku Tradycji. Gabriel Doleżyk - wokalista formacji - wcielił się w rolę osoby uprowadzonej. Tekst piosenki traktuje o zjawisku syndromu sztokholmskiego.

Gabriel Doleżyk mówi o teledysku: "Pracując nad klipem, chcieliśmy jak najlepiej odzwierciedlić emocje uprowadzonego, jak i 'więź', która z czasem powstaje pomiędzy nim a porywaczką. Osoby, które z pozoru nic dla siebie nie znaczą, a nawet są sobie wrogie, z czasem zaczynają się przywiązywać do siebie".

Seven on Seven powstał w Siemianowicach Śląskich na początku 2011 roku. Śląski kwintet wykonuje szeroko pojętą muzykę rockową. Dotychczas formacja miała okazję zaprezentować się między innymi na "Juwenaliach Śląskich" oraz festiwalu "Tauron Letnia Energia Muzyki", dzieląc scenę z Comą, Luxtorpedą, Chemią, Vavamuffin czy Eris Is My Homegirl. W kwietniu 2013 roku Seven on Seven wygrało eliminacje zespołowe w ramach "Ursynalia - The Tour", co zapewniło grupie występ na głównej scenie tegorocznej edycji warszawskich "Ursynaliów" u boku 3 Doors Down, Him i Parkway Drive. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów kwintet pojawi się na scenie 1 czerwca 2013 roku o godzinie 16:00.

Komentarze
Dodaj komentarz »