zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 10 lipca 2020

Within Temptation i Black Label Society na "Masters of Rock 2015"

25.11.2014 17:56  autor: Verghityax, źródło: mastersofrock.cz

Organizator czeskiego festiwalu "Masters of Rock" ogłosił nazwy kolejnych wykonawców, którzy zaprezentują się w lipcu 2015 roku w Vizovicach. Do składu doszły zespoły Within Temptation, Black Label Society, U.D.O., The Exploited, The Gentle Storm, Arkona, czeskie Turbo i Tri State Corner.

Within Temptation, Kraków 18.05.2013, fot. Verghityax
Within Temptation, Kraków 18.05.2013, fot. Verghityax

Within Temptation wypuścili 14 listopada 2014 roku podwójny album koncertowy, zatytułowany "Let Us Burn - Elements & Hydra Live In Concert". Na wydawnictwie znalazł się pełny zapis z dwóch koncertów. Pierwszy z nich grupa zagrała 13 listopada 2012 roku w "Sportpaleis" w belgijskiej Antwerpii. Symfoniczny występ pod szyldem "Elements" odbył się z okazji piętnastej rocznicy działalności zespołu. Drugi koncert miał miejsce 2 maja 2014 roku w "Heineken Music Hall" w Amsterdamie i wieńczył europejską część trasy promującej album "Hydra".

Black Label Society nadal promuje swój dziewiąty longplay studyjny, zatytułowany "Catacombs of the Black Vatican". Album ukazał się 7 kwietnia 2014 roku za sprawą Mascot Label Group. Jest to pierwsze dokonanie formacji z nowym gitarzystą, Dario Loriną, który zastąpił na tym stanowisku Nicka Catanese. Wcześniej muzyk udzielał się w heavymetalowej grupie Lizzy Borden.

U.D.O. przywiezie ze sobą materiał z nadchodzącego albumu, pt. "Decadent". Dwanaście utworów, które znajdą się na płycie, zostało zarejestrowanych na Ibizie oraz w "Redhead Audio Productions" w Wilhelmshaven. "Decadent" ujrzy światło dzienne 26 stycznia 2015 roku za sprawą AFM Records.

Festiwal "Masters Of Rock" odbędzie się w dniach od 9 do 12 lipca 2015 roku na terenie destylarni śliwowicy R. Jelinek w czeskiej miejscowości Vizovice. Do 30 listopada 2014 roku bilety na imprezę zakupić można w cenie 1050 koron czeskich. Wejściówki do nabycia na stronie festiwalu (www.mastersofrock.cz) oraz w placówkach Ticketportal.

Komentarze
Dodaj komentarz »