zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 grudnia 2017

Dillinger Escape Plan, Xiu Xiu i Ketha na "OFF Festival 2015"

24.03.2015 19:35  autor: Verghityax, źródło: off-festival.pl

Organizatorzy "OFF Festivalu" w Katowicach ogłosili nazwy kolejnych wykonawców, którzy zaprezentują się w sierpniu 2015 roku w Dolinie Trzech Stawów. Będą to The Dillinger Escape Plan, Xiu Xiu, Dean Blunt, Iceage, Kinsky, Songhoy Blues, Ought, Steve Gunn, Der Father, Ketha, Wilga i Sonia pisze piosenki.

The Dillinger Escape Plan nadal promuje swój piąty longplay studyjny z 2013 roku, zatytułowany "One of Us Is the Killer". Materiał wyprodukował Steve Evetts, długoletni współpracownik formacji, który wcześniej stał za konsoletą przy nagrywaniu "Calculating Infinity", "Miss Machine", "Ire Works" i "Option Paralysis".

Amerykańska formacja Xiu Xiu, grająca muzykę eksperymentalną, przyjedzie na "OFF Festival" z utworami ze ścieżki dźwiękowej do "Miasteczka Twin Peaks". Materiał został skomponowany w 1989 roku przez Angelo Badalamenti.

Duńczycy z punkrockowego Iceage przywiozą do Polski swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Plowing Into the Field of Love". Album ukazał się w październiku 2014 roku.

Krakowski zespół Ketha zaprezentuje materiał ze swojego longplay'a, pt. "#!%16.7". Płyta ukazała się 7 stycznia 2015 roku za sprawą wytwórni Instant Classic.

"OFF Festival 2015" odbędzie się w dniach od 7 do 9 sierpnia. Trzydniowe karnety kupić można w cenie 240 zł. Koszt miejsca na polu namiotowym w miasteczku festiwalowym to 60 zł. Zobacz: offsklep.pl.

Komentarze
Dodaj komentarz »