zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 25 stycznia 2022

So Slow pokazał teledysk do "Tranz I: JJ" z płyty "3T"

11.05.2017 18:28  autor: Verghityax, źródło: profil So Slow na Facebooku

Polska formacja So Slow zaprezentowała teledysk do utworu "Tranz I: JJ" z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "3T". Premiera wydawnictwa odbędzie się 15 maja 2017 roku pod banderą Unquiet Records.

Za reżyserię odpowiada Paweł Czarnecki.

Michał Głowacki komentuje: "'Tranz I', do którego powstał film, opowiada o zyskiwaniu świadomości, poruszaniu się w przestrzeni dychotomicznej natury rzeczy. To trochę jungowskie, może gnostyckie myślenie o rzeczywistości, o konieczności, która wszystkim kieruje. Bezosobowa siła. Rzeczy dzieją się same i są poza oceną moralną. To jest jak rytual przejścia, jak ciągła zmiana stanu skupienia. Koło przemian. Pusto pełne. Pleroma. Konieczność. Cykliczność. Jak widzę ten film? Betonowe bloki są jak nisko nastrojone instrumenty. W twarde ściany wsiąka ludzki, pulsujący strach. Długie nuty symbiozy człowieka z rzeczą i narastające tętnienie, ciśnienie, pulsowanie. Wegetujemy w psychosomatycznych klatkach swoich przyzwyczajeń i lepimy sobie z ziemi domy na ich podobieństwo. Zwielokrotnione korytarze, korzenie, skrzypnięcia i krzyki, to co na styku martwego i żywego. Klip doskonale obrazuje pewnego rodzaju znajome osaczenie. Otacza nas plątanina emocji i korytarzy ludzi, z którymi mamy bądź nie mamy relacji. Co jest dekoracją a co jest prawdziwe?"

Lista utworów:

1. Tranz I: JJ
2. Tranz II: Tryboluminescencja
3. Tranz III: Ucisk/Uścisk

Dyskografię So Slowa zamyka album "Nomads". Zespół zarejestrował materiał pod okiem Marcina Klimczaka z warszawskiego "Mustache Ministry Studio", który odpowiada również za część muzyki (gitary oraz perkusja), miks oraz mastering. Premiera odbyła się 20 lutego 2016 roku pod banderą Instant Classic.

Tagi: So Slow
Komentarze
Dodaj komentarz »