zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 21 września 2020

Throne, Terror Cosmico i Dom Zły na "Church of Doom II"

3.08.2019 16:31  autor: Verghityax, źródło: HappyDying Productions

Do składu "Church of Doom Festival II" dołączyły formacje Throne, Terror Cosmico i Dom Zły. Wcześniej swój udział potwierdziły Belzebong i Stay Nowhere. Wydarzenie odbędzie się 18 października 2019 roku w klubie "Komin" w Sosnowcu.

Włoski Throne gra mieszankę sludge i doom metalu. Zespół przywiezie ze sobą materiał z drugiego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Consecrates". Ukazał się on 9 grudnia 2017 roku. Na zawartość krążka składa się siedem kompozycji, które nagrane zostały w "Big Pine Creek" i "Elfo Studio" pod okiem Carlo Izzo. W utworze "Lethal Dose" swojego głosu gościnnie użyczył Dorian Bones z Caronte.

Terror Cosmico to stonermetalowy duet z Meksyku. W jego skład wchodzą gitarzysta Javier Alejandre i Nicolas Detta na perkusji. Obecnie zespół promuje swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany po prostu "III". Jego premiera odbyła się 3 września 2018 roku.

Dom Zły wydał 11 czerwca 2019 roku swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Rytuał". Sesja nagraniowa odbyła się w listopadzie i grudniu 2018 roku w "Mustache Ministry Studio" pod okiem Marcina Klimczaka, który odpowiada również za miksy i mastering. Część repertuaru została potem nagrana na nowo z powodu rozstania z wokalistą Krzysztofem Dziakiem. Zastąpiła go Ania Truszkowska.

Komentarze
Dodaj komentarz »