zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 24 września 2021

Of Mice & Men, Skillet i Royal Republic na "Impact Festival"

26.11.2019 18:49  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Do składu przyszłorocznego "Impact Festival" dołączyły formacje Of Mice & Men, Skillet, Royal Republic i The Last Internationale. Wcześniej swój udział potwierdziły Korn i Bring Me The Horizon. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca w hali "Atlas Arena" w Łodzi.

Of Mice & Men promować będzie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Earthandsky". Premiera płyty miała miejsce 27 września 2019 roku za sprawą Rise Records. Składający się z jedenastu kompozycji materiał zarejestrowany został pod okiem Josha Wilbura. Za mastering odpowiada Ted Jensen.

2 sierpnia 2019 roku chrześcijański kwartet Skillet wydał swój dziesiąty longplay studyjny, pt. "Victorious". Tym razem zespół postanowił nie korzystać z usług zewnętrznego producenta - wszystkim zajęli się John Cooper i jego żona Korey, oprócz masteringu, który wykonał Ted Jensen. Album zadebiutował na 17. miejscu amerykańskiej listy sprzedaży "Billboard 200", taki sam wynik osiągnął w Niemczech.

Szwedzi z Royal Republic promują swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Club Majesty". Materiał zarejestrowany został na przełomie października i listopada 2018 roku i stanowi otwarcie nowego rozdziału w karierze grupy - muzycy porzucili swój dotychczasowy styl garażowego rocka na rzecz mieszanki new wave i dance-punka. "Club Majesty" trafił do sprzedaży 31 maja 2019 pod egidą Nuclear Blast i Arising Empire.

The Last Internationale to nowojorski duet rockowy, który tworzą wokalistka Delila Paz i gitarzysta Edgey Pires. W ciągu ponad dekady działalności zespół wydał trzy longplaye studyjne. Ostatni z nich, pt. "Soul on Fire", pochodzi z 2019 roku.

Korn, Bring Me The Horizon i Of Mice & Men zagrają na głównej scenie festiwalu, natomiast Skillet, Royal Republic i The Last Internationale wystąpią na scenie małej.

Komentarze
Dodaj komentarz »