zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 5 października 2022

Wersja demo "You Don't Know How It Feels" Toma Petty'ego

1.07.2020 12:42  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Toma Petty'ego na Facebooku i bestclassicbands.com

Opublikowano wideoklip z tekstem do pochodzącej z 1993 roku wersji demo utworu "You Don't Know How It Feels" Toma Petty'ego. Nagranie ma trafić na poszerzoną reedycję albumu "Wildflowers", której premiera planowana jest na 2020 rok.

W trakcie trwającej prawie pół wieku kariery muzycznej Tom Petty grał w zespołach Mudcrutch, Tom Petty and the Heartbreakers i w supergrupie Traveling Wilburys. Wydał też trzy albumy solowe. Zmarł 2 października 2017 roku wskutek przedawkowania leków.

"Wildflowers" ukazał się 1 listopada 1994 roku nakładem wytwórni Warner. Był to drugi solowy album Toma Petty'ego. W sesji nagraniowej udział wzięła m.in. większość składu The Heartbreakers, a jako współproducent uczestniczył w niej Rick Rubin. W Stanach Zjednoczonych "Wildflowers" pokrył się trzykrotnie platyną.

Pierwszym singlem promującym album był "You Don't Know How It Feels". Wersję demo Tom Petty nagrał w swoim domowym studiu. Fragment zaśpiewanego wówczas tekstu ostatecznie trafił do utworu "Crawling Back to You".

Tagi: Tom Petty
Komentarze
Dodaj komentarz »