zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 stycznia 2022

o.d.r.a. i Red Scalp na "Mountain Jam Generator Party"

27.05.2021 09:39  autor: Verghityax, źródło: Mountain Jam Generator Party

Organizator "Mountain Jam Generator Party" ogłosił pierwszych wykonawców, jacy zaprezentują się na czwartej edycji wydarzenia. Będą to o.d.r.a., Red Scalp, Andromeda Space Ritual i Diuna. Festiwal odbędzie się 6 i 7 sierpnia 2021 roku na Przełęczy Lądeckiej w Górach Złotych.

Wrocławska o.d.r.a. promować będzie EP-kę "Duhgor", która ukazała się 20 kwietnia 2021 roku. Na potrzeby wydawnictwa kapela skomponowała trzy utwory, które zarejestrowane zostały w "Tranzystor Studio" w styczniu 2019 roku. Produkcją zajął się Piotr Semiras. Za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Jest to pierwsze dokonanie formacji z Pawłem Świteckim na basie - w 2019 roku zastąpił na tym stanowisku Jędrzeja Wrońskiego.

Red Scalp promuje obecnie "The Great Chase in the Sky", swój trzeci longplay studyjny. Jego premiera miała miejsce 10 grudnia 2019 roku. Sesja nagraniowa odbyła się w maju 2019 roku w "Monochrom Studio". Do roli producenta muzycy ponownie zaangażowali Haldora Grunberga z "Satanic Audio". Autorem szaty graficznej jest Jan Wawrzyniak.

Andromeda Space Ritual gra mieszankę rocka psychodelicznego i space rocka. 7 czerwca 2020 roku światło dzienne ujrzał pierwszy longplay studyjny grupy, zatytułowany "All Shades of Perception". Na jego zawartość składa się pięć autorskich kompozycji.

Toruńska Diuna przywiezie ze sobą materiał z ostatniej EP-ki studyjnej, pt. "Piła do pomników przyrody". Na płycie znalazły się cztery utwory, które zespół nagrał w "Kongo Studio", pod okiem Jacka Stasiaka. W kompozycji tytułowej partię saksofonu wykonał gościnnie Jan Wawrzyniak z Red Scalp. Premiera miała miejsce 5 lutego 2021 roku, pod egidą Piranha Music.

Komentarze
Dodaj komentarz »