zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 stycznia 2019

Hate w Candlelight

15.05.2002 13:03  autor: m00n

Wytwórnia Candlelight Records zakupiła licencje na dwie płyty rodzimego Hate: "Holy Dead Trinity" oraz "Cain's Way". Firma ta będzie reprezentantem zespołu na rynku europejskim. Za oceanem wciąż zajmuje się tym WW3/ Mercenary Music. Premiera najnowszego materiału "Cain's Way" w Europie oraz USA została wyznaczona na 23 lipca. Zachodnia wersja będzie miała nową oprawę graficzną, a także nowe brzmienie po masteringu wykonanym w warszawskim Hard Studio. Album, ze względu na cenzurę, znajdzie się w czarnym opakowaniu z tytułem i logiem.

Od kilku miesięcy Hate pisze już materiał na kolejny, czwarty krążek, roboczo zatytułowany "Awakening Of The Liar". Zespół planuje sesję nagraniową na drugą połowę sierpnia, prawdopodobnie w Hard Studio. Nowy materiał ma zawierać dużo ambitnych i oryginalnyh rozwiązań, nietypowych dla twórczości Hate, wciąż będzie to jednak muzyka ekstremalna. Wśród gotowych już utworów są: "Awakening Of The Liar", "The Shroud", "Immolate The Pope", "Flagellation", "Anti-God Extremity", "Serve God", "Rely On Me" i "Desert Is The Answer". Głównym tematem tekstów będą dwa bliskowschodnie miejsca kultu - Qumran i Masada, które w starożytności miały wpływ na cały ten region i powstające w nim nowe religie.

Już w czerwcu zespół będzie można zobaczyć na wspólnej trasie z Vader, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Szczegóły w naszym terminarzu (www.rockmetal.pl/koncerty.html). Być może w listopadzie Hate wyjedzie na trasę po Rosji i krajach ościennych.