zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 sierpnia 2022

In Twilight's Embrace i R.I.P. przed Midnight w Warszawie

27.06.2022 13:54  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Rodzime formacje In Twilight's Embrace i R.I.P. zaprezentują się przed Midnight podczas warszawskiego koncertu Amerykanów. Wydarzenie odbędzie się 14 lipca 2022 roku w klubie "Hydrozagadka".

In Twilight's Embrace ogrywa obecnie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Lifeblood". Jego premiera miała miejsce 13 maja 2022 roku, za sprawą Malignant Voices. Na płycie znalazło się siedem kompozycji, które powstały w "Left Hand Sounds" i "Vintage Records". Za produkcję odpowiada Marcin Rybicki, gitarzysta grupy. Okładka jest dziełem WS Artworks.

R.I.P. to nowy projekt Gambita z Truchła Strzygi. Debiutancka demówka, zatytułowana "Otwarcie czarnej materii", ukazała się 14 marca 2022 roku.

Midnight promować będzie swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Let There Be Witchery". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 4 marca 2022 roku, za sprawą Metal Blade Records. Sesja nagraniowa odbyła się w "Mercenary Studios" w Cleveland. Za produkcję odpowiada Noah Buchanan. Okładkę przygotował William Lacey.

Midnight założył w 2003 roku wokalista i multiinstrumentalista Jamie Walters, przyjmując na potrzeby projektu pseudonim Athenar - muzyk udzielał się wówczas w heavymetalowej kapeli Boulder. Przez pierwszych osiem lat istnienia Midnight funkcjonował jako zespół jednoosobowy. Debiutancka demówka, zatytułowana po prostu "Midnight", ukazała się jeszcze w 2003 roku.

14.07 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 79 zł (I pula), 89 zł (II pula) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »