zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 3 lutego 2023

In Twilight's Embrace i Truchło Strzygi w "Rude Boy Club"

17.07.2022 14:44  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Formacje In Twilight's Embrace i Truchło Strzygi zapowiedziały wspólną trasę koncertową po Europie, pod szyldem "Together on Wicked Paths". W jej ramach zaplanowano jeden występ w Polsce. Odbędzie się on 20 lipca 2022 roku w "Rude Boy Club" w Bielsku-Białej.

In Twilight's Embrace ogrywa obecnie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Lifeblood". Jego premiera miała miejsce 13 maja 2022 roku, za sprawą Malignant Voices. Na płycie znalazło się siedem kompozycji, które powstały w "Left Hand Sounds" i "Vintage Records". Za produkcję odpowiada Marcin Rybicki, gitarzysta grupy. Okładka jest dziełem WS Artworks.

Truchło Strzygi promować będzie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Gwiezdny demon". Trafił on do sprzedaży 22 kwietnia 2022 roku, pod egidą Godz Ov War Productions. Na "Gwiezdnym demonie" znalazło się osiem kompozycji. Materiał zmiksowali Haldor Grunberg oraz P. - basista i gitarzysta formacji.

Truchło Strzygi pochodzi z Raszyna i gra mieszankę thrash i black metalu w języku polskim. 1 czerwca 2018 roku światło dzienne ujrzał pierwszy longplay studyjny kwartetu, zatytułowany "Pora umierać".

20.07 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club"
Start: 20:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy zdarzyło Ci się napisać list (tradycyjny lub elektroniczny) do muzyka?