zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 17 stycznia 2019

Szczegóły nowej płyty The Haunted

17.12.2002 01:32  autor: m00n

Znana jest już ostateczna lista utworów, które znajdą się na najnowszym albumie The Haunted zatytułowanym "One Kill Wonder", który ukaże się 17 lutego 2003 roku nakładem Earache Records. Program płyty wygląda następująco: "Privation of Faith", "God Puppet", "Shadow World", "Everlasting", "D.O.A.", "Demon Eyes", "Urban Predator", "Downward Spiral", "Shithead", "Bloodletting" i "One Kill Wonder". Następca "The Haunted Made Me Do It" został zarejestrowany w Studio Fredman pod okiem Fredrika Nordstroma, pracującego wcześniej z takimi zespołami jak In Flames, Arch Enemy, Dark Tranquillity czy At The Gates.

Jeszcze przed premierą nowego albumu, pod koniec stycznia 2003 roku, ukaże się DVD Szwedów "Caught on Tape". Wydawnictwo będzie zawierać zapis koncertu Szwedów w klubie "Akasaka Blitz" w Tokio zarejestrowanego 16 listopada 2000 roku, jak również w Malmo w dniu 13 marca zeszłego roku. Oprócz tego na DVD znajdzie się również dokumentarium sesji nagraniowej "One Kill Wonder" oraz wywiady z członkami zespołu i producentem płyty Fredrikiem Nordstromem.

W planach The Haunted ma również krótką trasę po RPA, po Wyspach Brytyjskich i Irlandii ze Stampin' Ground i December, a także podróż na koncerty do Australii.